О районном бюджете Федоровского района на 2011-2013 годы
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 24 декабря 2010 года № 388. Зарегистрировано Управлением юстиции Федоровского района Костанайской области 28 декабря 2010 года № 9-20-184. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо маслихата Федоровского района Костанайской области от 10 января 2012 года № 02-33/2)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо маслихата Федоровского района Костанайской области от 10.01.2012 № 02-33/2).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2011 – 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2365928,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 493249,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 6776 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3803,0 тысячи тенге;
поступления официальных трансфертов – 1862100,6 тысяч тенге;
2) затраты – 2355812,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 34506,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 35871,3 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1365,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 27300,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 27300,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 51689,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 51689,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 20.01.2011 № 421 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями от 18.04.2011 № 439 (вводится в действие с 01.01.2011); от 20.07.2011 № 465 (вводится в действие с 01.01.2011); от 26.10.2011 № 497 (вводится в действие с 01.01.2011); от 09.11.2011 № 503 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Принять к сведению, что объем субвенций из областного бюджета в бюджет района на 2011 год установлен в сумме 1146865,0 тысячи тенге. Бюджетные изъятия из районного бюджета в областной бюджет не предусмотрены.
3. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены расходы за счет целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из областного бюджета, в том числе:
целевые текущие трансферты на капитальный ремонт здания и кровли государственного учреждения "Средняя школа № 4 имени М. Маметовой" в селе Федоровка – 170983,0 тысячи тенге;

Федоров ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 388 шешімі. Қостанай облысы Федоров ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 желтоқсанда № 9-20-184 тіркелді. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012 жылғы 1 қаңтардағы № 02-33/2 хаты)
Ескерту. Шешімінің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2012.01.10 № 02-33/2 хаты).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6–бабының 1–тармағының 1) тармақшасына сәйкес Федоров аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Федоров ауданының 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетін 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2365928,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 493249,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 6776 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 3803,0 мың теңге;
ресми трансферттер түсімдері бойынша – 1862100,6 мың теңге;
2) шығындар – 2355812,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 34506,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 35871,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді жабу – 1365,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 27300,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 27300,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 51689,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 51689,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 421 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді); өзгерту енгізілді - 2011.04.18 № 439 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді); 2011.07.20 № 465 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді); 2011.10.26 № 497 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді); 2011.11.09 № 503 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке 2011 жылға арналған субвенциялар көлемі 1146865,0 мың теңге сомасында анықталды деп мәліметке алынсын. Облыстық бюджетке аудандық бюджеттен бюджеттік алымдары алдын ала ескерілмеген.
3. Облыстық бюджеттен дамуға арналған трансферттер және ағымдағы нысаналы трансферттер есебіндегі 2011 жылға арналған шығындар аудан бюджетінде ескертілсін, оның ішінде:
ағымдағы нысаналы трансферттер Федоров селосындағы "М. Мәметова атындағы № 4 орта мектеп" мемлекеттік мекемесі ғимаратын және шатырын түбегейлі жөндеуге – 170983,0 мың теңге;

на содержание вновь вводимых объектов образования – 17682,0 тысячи тенге;
на укрепление материально – технической базы образования – 12000,0 тысяч тенге, для приобретения двух школьных автобусов;
целевые трансферты на развитие:
на изготовление проектно-сметной документации средней школы с государственным языком обучения – 20000,0 тысяч тенге;
на укрепление материально – технической коммунальной собственности – 6400 тысяч тенге, для приобретения самосвала ЗИЛ – СААЗ – 4545 в государственное коммунальное предприятие "Теплоцентр".
3–1. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета в следующих размерах:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования в сумме 78347,0 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 6596,1 тысяч тенге;
на проведение противоэпизотических мероприятий в сумме 9372,7 тысяч тенге;
на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей – сирот), оставшихся без попечения родителей в сумме 10403,0 тысяч тенге;
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования в сумме 12288,0 тысяч тенге;
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования в сумме 15949,8 тысяч тенге;
на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому в сумме 1300,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-1 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 20.01.2011 № 421 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 09.11.2011 № 503 (вводится в действие с 01.01.2011).
3–2. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса – 2020" в сумме 780,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-2 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 20.01.2011 № 421 (вводится в действие с 01.01.2011).
3–3. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета:
на строительство средней школы на 300 мест с государственным языком обучения в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области в сумме 300000,0 тысяч тенге;

жаңадан енгізілетін білім беру объектілерін күтіп-ұстауға – 17682,0 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін;
мектепке екі автобус сатып алу үшін, білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 12000,0 мың теңге;
дамуға арналған нысаналы трансферттер:
мемлекеттік тілді оқыту орта мектебінің жобалау-сметалық құжаттаманы жасауға – 20000,0 мың теңге;
"Теплоцентр" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнына ЗИЛ – СААЗ – 4545 самосвал сатып алу үшін, коммуналдық меншіктің материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 6400 мың теңге;
3–1. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерлерде ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері қарастырылғаны ескерілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 78347,0 мың теңге сомасында;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 6596,1 мың теңге сомасында;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге 9372,7 мың теңге сомасында;
ата-анасының қамқорынсыз қалған жетім баланы (жетім-балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлеуге 10403,0 мың теңге сомасында;
негізгі орта және жалпы орта білім беру мемлекеттік мекемелеріндегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға 12288,0 мың теңге сомасында;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінде лингафондық және мультимедиалық кабинеттерді құруға 15949,0 мың теңге сомасында;
үйде оқытылатын мүгедек-балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге 1300,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 3-1 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 421 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді); жаңа редакцияда - 2011.11.09 № 503 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3–2. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасының аясында жеке кәсіпкерлікті қолдауға республикалық бюджеттен 780,0 мың теңге сомада ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-2 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 421 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3–3. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен дамуға нысаналы трансферттер сомалары қарастырылғаны ескерілсін:
Қостанай облысы Федоров ауданының Федоров селосында мемлекеттік тілде оқытылатын 300 орынға арналған орта мектептің құрылысына 300000,0 мың теңге сомасында;

на реконструкцию автодороги "Федоровка–Ленино–Вишневое" в сумме 199892,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-3 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 20.01.2011 № 421 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 09.11.2011 № 503 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-4. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
на реконструкцию разводящих сетей водопровода в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области (2 очередь) в сумме 9600,0 тысяч тенге;
на строительство средней школы на 300 мест с государственным языком обучения в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области в сумме 13266,0 тысячи тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-4 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 20.01.2011 № 421 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 20.07.2011 № 465 (вводится в действие с 01.01.2011).
3–5. Учесть, что в районном бюджете предусмотрено поступление сумм бюджетных кредитов, полученных из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 36198,7 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-5 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 20.01.2011 № 421 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 09.11.2011 № 503 (вводится в действие с 01.01.2011)..
3–6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат целевых трансфертов выделенных из республиканского бюджета в сумме 3577,6 тысяч тенге.
Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен возврат в областной бюджет, неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета в сумме 263,3 тысячи тенге и обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета в сумме 1,3 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-6 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 20.01.2011 № 421 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 09.11.2011 № 503 (вводится в действие с 01.01.2011).
3–7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление сумм трансфертов, выделяемых из областного бюджета в следующих размерах:
на приобретение компьютерной и организационной техники для внедрения системы "Казначейство-Клиент" в сумме 2500,0 тысяч тенге;
на выкуп земельного участка под строительство средней школы на 300 мест с государственным языком обучения в селе Федоровка Федоровского района Костанайской области в сумме 1300,0 тысяч тенге;

"Федоров–Ленино–Вишневый" автожолын қайта жаңғыртуға 199892,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 3-3 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 421 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді); жаңа редакцияда - 2011.11.09 № 503 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3–4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер сомалары мынадай мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
Қостанай облысы Федоров ауданының Федоров селосында су құбыры желісінің қайта жаңартуына (2 кезек) 9600,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Федоров ауданының Федоров селосында мемлекеттік тілде оқытатын 300 орынға орта мектептің құрылысына 13266,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 3-4 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 421 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді); жаңа редакцияда - 2011.07.20 № 465 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3–5. Аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен берілген 36198,7 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер түсімдері қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-5 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 421 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді); жаңа редакцияда - 2011.11.09 № 503 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3–6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттерді қайтаруға 3577,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке, облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару 263,3 мың теңге сомасында және республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету 1,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-6 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.01.20 № 421 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді); жаңа редакцияда - 2011.11.09 № 503 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3–7. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілген трансферттер сомаларының түсімі мынадай мөлшерде қарастырылғаны ескерілсін:
"Қазынашылық-Клиент" жүйесін енгізу үшін компьютерлік және ұйымдастырушылық техниканы сатып алуға 2500,0 мың теңге сомасында;
Қостанай облысы Федоров ауданы Федоров селосындағы мемлекеттік тілде оқытылатын 300 орынға арналған орта мектептің құрылысына жер учаскесін сатып алуға 1300,0 мың теңге сомасында;

на ремонт организаций образования в сумме 5682,0 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение организаций в сумме 14385,0 тысяч тенге;
на содержание организаций образования в сумме 16282,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-7 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 18.04.2011 № 439 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 26.10.2011 № 497 (вводится в действие с 01.01.2011).
3–8. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования в сумме 9127,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-8 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 18.04.2011 № 439 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-9. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов выделенных из республиканского бюджета на реализацию мероприятий по программе "Программа занятости – 2020" в следующих размерах:
на создание центра занятости в сумме 6017,0 тысяч тенге;
на частичное субсидирование заработной платы в сумме 1430,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-9 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 18.04.2011 № 439 (вводится в действие с 01.01.2011); в редакции от 09.11.2011 № 503 (вводится в действие с 01.01.2011).
3-10. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрен целевой текущий трансферт в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего бюджета в сумме 925,0 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-10 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 20.07.2011 № 465 (вводится в действие с 01.01.2011).
3–11. Произвести перенос кассовых расходов в подведомственных администратору бюджетных программ государственного учреждения "Отдел образования Федоровского района" государственных учреждений, в связи с централизацией бухгалтерского учета.
Сноска. Решение дополнено пунктом 3-11 в соответствии с решением маслихата Федоровского района Костанайской области от 26.10.2011 № 497 (вводится в действие с 01.01.2011).
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа Федоровского района на 2011 год в сумме 9112,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения маслихата Федоровского района Костанайской области от 26.10.2011 № 497 (вводится в действие с 01.01.2011).

білім беру мекемелерінің жөндеуіне 5682,0 мың теңге сомасында;
ұйымдарды материалдық-техникалық қамтамасыз етуге 14385,0 мың теңге сомасында;
білім беру ұйымдарын ұстауға 16282,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 3-7 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.04.18 № 439 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді); жаңа редакцияда - 2011.10.26 № 497 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3–8. 2011 жылға арналған бюджетте мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы тәрбиешілерге біліктілік санатына қосымша төлеудің көлемін ұлғайтуына республикалық бюджеттен 9127,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферттер түсімдерінің қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-8 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.04.18 № 439 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3–9. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте "Жұмыспен қамту - 2020" бағдарламасы бойынша іс-шараларды іске асыру үшін республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы ағымдағы трансферттер түсімдері мынадай мөлшерлерде қарастырылғаны ескерілсін:
жұмыспен қамту орталығын құруға 6017,0 мың теңге сомасында;
жалақыны ішінара субсидиялауға 1430,0 мың теңге сомасында.
Ескерту. Шешім 3-9 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.04.18 № 439 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді); жаңа редакцияда - 2011.11.09 № 503 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
3–10. 2011 жылға арналған аудандық бюджетте төменгі бюджеттен жоғары тұрған бюджеттерге мемлекеттік органдар функцияларын тапсыруына байланысты 925,0 мың теңге сомасында нысаналы ағымдағы трансферт қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 3-10 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.07.20 № 465 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3–11. Бухгалтерлік есепті орталықтандыруға байланысты, "Федоров ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің бағынышты ведомствосына кассалық шығындарды тасымалдау жүргізілсін.
Ескерту. Шешім 3-11 тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 497 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
4. Федоров ауданының 2011 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 9112,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4 тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2011.10.26 № 497 (2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді) шешімімен.

5. Утвердить перечень бюджетных программ аппаратов акима поселка, аула (села), аульного (сельского) округа на 2011 год, согласно приложению 4.
6. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета Федоровского района на 2011 год, согласно приложению 5.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель очередной
сессии                                   Е. Абдурахманова
Секретарь районного
маслихата                                  С. Сералинова
СОГЛАСОВАНО
Начальник государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского
района"
_________________ В. Гринак
24 декабря 2010 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2010 года № 388
Приложение
к решению маслихата

5. 2011 жылға арналған ауылдық, селолық округтарының, кенттің, ауылдың (селоның) әкім аппаратының бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
6. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезекті сессияның
төрайымы                                   Е. Абдурахманова
Аудандық мәслихатының
хатшысы                                    С. Сералинова
КЕЛІСІЛДІ
"Федоров ауданының
экономика және қаржы
бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_________ В. Гринак
2010 жылғы желтоқсанда
Мәслихаттың
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 388 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың