О внесении изменений в решение Павлодарского городского маслихата от 31 марта 2010 года N 26/23 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи на территории города Павлодара"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 09 ноября 2010 года N 73/27. Зарегистрировано Управлением юстиции города Павлодара Павлодарской области 03 декабря 2010 года N 12-1-162. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 14 июня 2017 года № 167/21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Павлодара Павлодарской области от 14.06.2017 № 167/21 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 97 Закона Республики Казахстан "О жилищных отношениях", пунктом 3 постановления Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года N 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", в целях социальной защиты граждан городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 31 марта 2010 года N 26/23 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи на территории города Павлодара" (23 очередная сессия 4 созыва), (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-1-156, опубликованное 20 мая 2010 года в газетах "Шахар" N 20 и 17 мая 2010 года, 24 мая 2010 года "Версия" N 19, 20), следующие изменения:
"в абзаце 4 пункта 12 цифру "30" заменить цифрой "10";
пункт 20 изложить в новой редакции: "Жилищная помощь на потребление коммунальных услуг и услуг связи в части увеличения абонентской платы за телефон, подключенный к сети телекоммуникаций, арендной платы за пользованием жилищем назначается сроком на один квартал независимо от времени подачи документов в текущем квартале по совокупному доходу и расходам на содержание жилища и коммунальных услуг предыдущего квартала. В случае отсутствия совокупного дохода семьи расчет жилищной помощи производится от прожиточного минимума на каждого трудоспособного члена семьи".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по социальной политике и ревизионную комиссию городского маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 (десять) календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата М. Желнов

Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы "Павлодар қаласы аумағында орналасқан тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" N 26/23 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 09 қарашадағы N 73/27 шешімі. Павлодар облысы Павлодар қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 03 желтоқсанда N 12-1-162 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2017 жылғы 14 маусымдағы № 167/21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 14.06.2017 № 167/21 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Тұрғын-үй қатынастары туралы" Заңының 97-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" N 2314 қаулысының 3 тармағына сәйкес, азаматтарды әлеуметтік қорғау мақсатында қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. "Павлодар қалалық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы "Павлодар қаласы аумағында орналасқан тұрғын үй көмегін көрсету ережесін" бекіту туралы" N 26/23 (4-сайланған 23-кезекті сессиясы), (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-1-156 болып тіркелген, 2010 жылғы 20 мамырдағы "Шаһар" N 20 және 2010 жылғы 17 мамырдағы, 2010 жылғы 24 мамырдағы "Версия" газеттерінде жарияланған) шешіміне төмендегідей өзгеріс енгізілсін:
"12 тармақ 4 абзацтағы "30" саны "10" санына ауыстырылсын;
20 тармақ "Тұрғын үй көмегі өткен тоқсандағы коммуналдық қызметті және телекоммуникация желісіне қосылған телефон үшін абоненттік ақының өсуіне қатысты байланыс қызметін тұтыну төлемақысы бойынша шығындардың жартылай орнын толтыру үшін, жалға алынған тұрғын үй үшін жалдық төлеуге жұмсалатын табысы мен шығыны бойынша ағымдағы тоқсанда тапсырған құжаттардың уақытына байланыссыз бір тоқсандық мерзімге тағайындалады. Отбасының жиынтық табысы жоқ болған жағдайда тұрғын үй көмегі отбасының жұмысқа жарамды әр мүшесіне күнкөріс минимумынан есептеледі" жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихатының әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына және тексеру комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін 10 (он) күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың хатшысы М. Желнов