О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата (XIX сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 103/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 11 июня 2010 года N 133/22. Зарегистрировано Управлением юстиции Актогайского района Павлодарской области 18 июня 2010 года N 12-4-83. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03 марта 2014 года N 205)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Актогайского района Павлодарской области от 03.03.2014 N 205).
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2, пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и решения Павлодарского областного маслихата (XXV сессия, IV созыв) от 4 июня 2010 года N 286/25 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XXI сессия, IV созыв) от 22 декабря 2009 года N 259/21 "Об областном бюджете на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в государственном реестре за N 3165 от 11 июня 2010 года), районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (ХIХ сессия, IV созыв) от 25 декабря 2009 года N 103/19 "О бюджете района на 2010 - 2012 годы" (зарегистрированное в государственном реестре за N 12-4-74 от  31 декабря 2009 года, опубликованное в газетах "Ауыл тынысы" и "Пульс села" от 16.01.2010 г. N 2-3, от 23.01.2010 г. N 4-5 и от 30.01.2010 г. N 6) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"Утвердить бюджет района на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1647999 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 149301 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2907 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 62 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1495729 тысяч тенге;
2) затраты – 1649933 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 21129 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 21366 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 237 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2065 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2065 тысяч тенге;

Аудандық мәслихаттың (XIX сессия, IV шақырылым) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 103/9 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 11 маусымдағы N 133/22 шешімі. Павлодар облысы Ақтоғай ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 маусымда N 12-4-83 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 03 наурыздағы N 205 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 03.03.2014 N 205 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1)-тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106-бабының 2-тармағының 4)-тармақшасына3-тармағына және  Павлодар облыстық мәслихаттың (ХXV сессия, IV шақырылым) 2010 жылғы 4 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (ХХІ сессия, ІV шақырылым) 2009 жылғы 22 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" N 259/21 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы" N 286/25 шешіміне (2010 жылғы 11 маусымда мемлекеттік тізілімінде 3165 нөмірімен тіркелген) сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың (ХІХ сессия, ІV шақырылым) 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 103/19 шешіміне (мемлекеттік тізілімінде N 12-4-74 болып 2009 жылғы 31 желтоқсанда тіркелген, "Ауыл тынысы" мен "Пульс села" газеттерінің N 2-3 16.01.2010 ж., N 4-5 23.01.2010 ж. және N 6 30.01.2010 ж. жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімінің 1-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2010 - 2012 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2010 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1647999 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері бойынша – 149301 мың теңге;
салық емес түсімдер бойынша – 2907 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 62 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1495729 мың теңге;
2) шығындар – 1649933 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 21129 мың теңге; оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 21366 мың теңге;
бюджеттік несиені төлеу – 237 мың теңге;
4) қаржылық активтер бойынша операциялар сальдосы – 2065 мың теңге; оның ішінде:
қаржылық активтер сатып алу - 2065 мың теңге;

5) дефицит бюджета – -(минус) 25128) тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использование профицита) бюджета – 25128 тысяч тенге.
пункте 3-1 указанного решения цифры "2500" заменить цифрами "1200".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
3. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития региона.

5) бюджет тапшылығы (профицит) - -(минус) 25128 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 25128 мың теңге.
көрсетілген шешімінің 3-1 тармағындағы "2500" деген сандар "1200" сандармен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

25000
464
Отдел образования района (города областного значения)
33425
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
18108
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10241
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
4817
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
259
5
Здравоохранение
37
9
Прочие услуги в области здравоохранения
37
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
37
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
37
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
101813
2
Социальная помощь
81437
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
5226
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
5226
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
76211
002
Программа занятости
15377
005
Государственная адресная социальная помощь
6200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
30056
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
504
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
16840
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и представление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2350
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
462
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим  военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью "За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941 - 1945 гг." или медалью "За победу над Японией", проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

25000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
33425
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18108
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар, оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
10241
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
4817
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жабдықтандыру
259
5
Денсаулық сақтау
37
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
37
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
37
002
Ерекше жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
37
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
101813
2
Әлеуметтік көмек
81437
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
5226
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
5226
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
76211
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
15377
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
30056
010
Үйде тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
504
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
16840
017
Мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
2350
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
462
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), "1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн” медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу