О внесении изменений в постановление акимата Лебяжинского района от 27 января 2010 года N 7/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Лебяжинского района на 2010 год"
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 16 апреля 2010 года N 87/4. Зарегистрировано Управлением юстиции Лебяжинского района Павлодарской области 6 мая 2010 года N 12-9-110. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06 марта 2014 года N 31/1-36/89)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Лебяжинского района Павлодарской области от 06.03.2014 N 31/1-36/89).
В соответствии с подпунктом 14 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", в целях оказания социальной помощи отдельным категориям граждан, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Лебяжинского района от 27 января 2010 года N 7/1 "О социальной помощи отдельным категориям граждан Лебяжинского района на 2010 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов N 12-9-104, опубликовано в газете "Аққу үні" 18 февраля 2010 года N 14) внести следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 3 цифру "65000" заменить на цифру "130000";
в подпункте 1) пункта 3 слова "подарочные наборы на сумму 30000 тенге (в случае смерти участника или инвалида Великой Отечественной войны ежегодно в период с 1 апреля по 9 мая подарочный набор вручается семье)" исключить;
абзац подпункта 1) пункта 3 следующего содержания "на приобретение твердого топлива в размере 30000 тенге" исключить;
в подпункте 1) пункта 3 цифру "70000" заменить на цифру "370000" на текущий ремонт квартир с устройством теплого туалета;
в подпункте 1) пункта 3 цифру "100000" заменить на цифру "200000" на приобретение и установку электрического котла;
в подпункте 4) пункта 3 слова "подарочные наборы на сумму" заменить на слова "единовременную помощь в сумме";
в подпункте 4) пункта 3 слова "(в случае смерти участника в период с 1 апреля по 9 мая подарочный набор вручается семье)" исключить;
в подпункте 5) пункта 3 слова "подарочные наборы на сумму" заменить на слова "единовременную помощь в сумме";
в подпункте 5) пункта 3 слова "(в случае смерти участника  в период с 1 апреля по 9 мая подарочный набор вручается семье)" исключить;

Лебяжі ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы "Лебяжі аудынының жекелеген санаттағы азаматтарына 2010 жылға арналған әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 7/1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі N 87/4 қаулысы. Павлодар облысы Лебяжі ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 мамырда N 12-9-110 тіркелген. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысысының 2014 жылғы 06 наурыздағы N 31/1-36/89 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Лебяжі ауданы әкімінің аппараты басшысының 06.03.2014 N 31/1-36/89 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 1-тармағының 14-тармақшасына сәйкес, жекелеген санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Лебяжі ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 27 қаңтардағы "Лебяжі ауданының жекелеген санаттағы азаматтарына 2010 жылға арналған әлеуметтік көмек көрсету туралы" N 7/1 (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуіндегі тізілімінде N 12-9-104 болып тіркелген, 2010 жылғы 18 ақпанда "Аққу үні" газетінің N 14 санында жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
3-тармақтың 1)-тармақшасындағы "65000" саны "130000" санымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1)-тармақшасындағы "сыйлықтар жинағы 30000 теңге көлемінде (жыл сайын 1 сәуірден 9 мамыр аралығында соғысқа қатысушысы немесе мүгедегі қайтыс болған жағдайда сыйлық жинағы отбасына беріледі)" сөзі алынып тасталсын;
3-тармақтың 1)-тармақшасының келесі мәтіндегі "көмір сатып алуға 30000 теңге көлемінде" абзацы алынып тасталсын;
3-тармақтың 1)–тармақшасындағы пәтерлеріне жылы дәретхана салумен ағымды жөндеуге арналған "70000" саны "370000" санымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1)–тармақшасындағы электрік пешті сатып алуға және орнатуға арналған "100000" саны "200000" санымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 4)-тармақшасындағы "сыйлық жиынтығы сомасында" сөзі "бірреттік көмек сомасында" сөзімен ауыстырылсын;
3-тармақтың 4)-тармақшасындағы "(1 сәуірден 9 мамыр аралығында соғысқа қатысушысы қайтыс болған жағдайда сыйлық жинағы отбасына беріледі)" сөзі алынып тасталсын;
3-тармақтың 5)-тармақшасындағы "сыйлық жиынтығы сомасында" сөзі "бірреттік көмек сомасында" сөзімен ауыстырылсын;
3-тармақтың 5)-тармақшасындағы "(1 сәуірден 9 мамыр аралығында соғысқа қатысушысы қайтыс болған жағдайда сыйлық жинағы отбасына беріледі)" сөзі алынып тасталсын;

в подпункте 6) пункта 3 слова "подарочные наборы на сумму" заменить на слова "единовременную помощь в сумме";
в подпункте 6) пункта 3 слова "(в случае смерти участника в период с 1 апреля по 9 мая подарочный набор вручается семье)" исключить;
в подпункте 9) пункта 3 цифру "75000" заменить на цифру "70 месячный расчетный показатель".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Сагандыкова Н.О.
Аким района                                С. Апсаликов

3-тармақтың 6)-тармақшасындағы "сыйлық жиынтығы сомасында" сөзі "бірреттік көмек сомасында" сөзімен ауыстырылсын;
3-тармақтың 6)-тармақшасындағы "(1 сәуірден 9 мамыр аралығында соғысқа қатысушысы қайтыс болған жағдайда сыйлық жинағы отбасына беріледі)" сөзі алынып тасталсын;
3-тармақтың 9)-тармақшасындағы "75000" саны "70" айлық есептік көрсеткішімен ауыстырылсын.
2. Бұл қаулы алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Н.Ө.Сағандықовқа жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Әпсалықов