Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Павлодарского района Павлодарской области от 16 марта 2010 года N 89/3. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 23 апреля 2010 года N 12-11-125. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 18 сентября 2013 года N 351/9
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарского района Павлодарской области от 18.09.2013 N 351/9.
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан" и подпунктом 6) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения" в целях оказания содействия занятости и приему на работу инвалидов, нуждающихся в трудоустройстве, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить список работодателей (по согласованию) согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Считать инвалидов, работающих на предприятиях и в организациях района на момент принятия постановления, входящими в утвержденную квоту.
4. Отделу занятости и социальных программ района оказать содействие в трудоустройстве нуждающихся инвалидов на квотированные рабочие места.
5. Постановление акимата района от 31 марта 2008 года N 124/3 "О квотировании рабочих мест для инвалидов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-11-94, опубликованное в газете "Нива" N 18 (7670) от 1 мая 2008 года) считать утратившим силу.

Мүгедектер үшін жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 16 наурыздағы N 89/3 қаулысы. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 сәуірде N 12-11-125 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 2013 жылғы 18 қыркүйектегі N 351/9 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық әкімдігінің 18.09.2013 N 351/9 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31 бабы 1) тармақшасына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 7 бабы 6) тармақшасына сәйкес, жұмысқа орналастыруға мұқтаж мүгедектерді жұмысқа қабылдау және жұмыспен қамтуға жәрдемдесу мақсатында аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының жалпы жұмыс санынан үш пайыз көлемінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Жұмыс берушілердің тізімі (келісім бойынша) осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Қаулыны қабылдау кезінде ауданның кәсіпорындары мен ұйымдарында жұмыс істейтін мүгедектер бекітілген квотаға енгізілгендер ретінде саналсын.
4.Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі жұмыс орындарына берілген квотаға мүгедектердің жұмысқа орналасуына жәрдем көрсетсін.
5.Аудан әкімдігінің 2008 жылғы 31 наурыздағы "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын үлестеу туралы" N 124/3 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 12-11-94 тіркелген, 2008 жылғы, 1 мамырдағы N 18 (7670) "Нива" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп саналсын.