О районном бюджете на 2011 - 2013 годы
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 декабря 2010 года N 23/216. Зарегистрировано Управлением юстиции Павлодарского района Павлодарской области 30 декабря 2010 года N 12-11-130. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23 июня 2014 года N 1-29/156
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 23.06.2014 N 1-29/156.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном  государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 638 196 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 306 645 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 986 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 675 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 318 890 тысяч тенге;
2) затраты – 2 649 679 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 584 тысяч тенге в том числе:
бюджетные кредиты – 34252;
погашение бюджетных кредитов – 2 668 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -43 067 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 43 067 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 17.02.2011 N 25/237 (вводится в действие с 01.01.2011); с изменениями, внесенными решениями маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 30.03.2011 N 26/244(вводится в действие с 01.01.2011); от 23.05.2011 N 28/257 (вводится в действие с 01.01.2011); от 13.07.2011 N 31/276 (вводится в действие с 01.01.2011); от 17.10.2011 N 34/291 (вводится в действие с 01.01.2011); от 23.11.2011 N 35/299 (вводится в действие с 01.01.2011).

2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 23/216 шешімі. Павлодар облысы Павлодар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 12-11-130 тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 маусымдағы N 1-29/156 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 23.06.2014 N 1-29/156 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75 бабы 2 тармағына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ етеді:
1. Аудан бюджетінің 2011 – 2013 жылдарға, соның ішінде 2011 жылға арналған 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 638 196 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 306 645 мың теңге;
салық емес түсімдер – 10 986 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 675 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 2 318 890 мың теңге;
2) шығыстар – 2 649 679 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 31 584 мың теңге соның ішінде;
бюджеттік кредиттер – 34 252 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 668 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -43 067 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 43 067 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011.02.17 N 25/237 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен; өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2011.03.30 N 26/244 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.05.23 N 28/257 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.07.13 N 31/276 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2011.10.17 N 34/291 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.23  N 35/299 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.

2. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2011 год в сумме 4 000 тысячи тенге.
3. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета - 1 618 490 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год согласно приложению 4.
5. Утвердить бюджетные программы сельских округов на 2011 год согласно приложению 5.

2. Жергілікті атқарушы органның 2011 жылға арналған резерві 4000 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде - 1 618 490 мың теңге облыстық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі ескерілсін.
4. 2011 жылға арналған аудандық бюджетті атқару үдерісінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Ауылдық округтердің 2011 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

6. Сохранить повышение на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы образования, социального обеспечения, культуры и спорта, работающим в сельской местности и не являющимся государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии                        К. Кабылбеков
Секретарь маслихата                        Т. Кожахметов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата

6. Ауылдық жерлерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт салалары мамандарының еңбекақы мен тарифтік мөлшерлемелерінің қалалық жағдайда қызметтің осы түрімен айналысатын мамандардың мөлшерлемесімен салыстырғанда 25 пайызға артуы сақталсын.
7. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы                            Қ. Қабылбеков
Мәслихат хатшысы                           Т. Қожахметов
Павлодар аудандық мәслихатының