О бюджете района на 2011 - 2013 годы
Решение маслихата Успенского района Павлодарской области от 24 декабря 2010 года N 168/28. Зарегистрировано Управлением юстиции Успенского района Павлодарской области 05 января 2011 года N 12-12-100. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14 ноября 2013 года N 1-28/1-14/274)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Успенского района Павлодарской области от 14.11.2013 N 1-28/1-14/274).
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011 - 2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 599 316 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 172 852 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 7 490 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 135 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 418 839 тысяч тенге;
2) затраты - 1 621 897 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 13 516 тысяч тенге, в т.ч.:
бюджетные кредиты – 14 288 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 772 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -36 097 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –  36 097 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Успенского района Павлодарской области от 11.02.2011 N 177/31 (вводится в действие с 01.01.2011); от 30.03.2011 N 184/33 (вводится в действие с 01.01.2011); от 16.06.2011 N 190/35 (вводится в действие с 01.01.2011); от 30.06.2011 N 196/37 (вводится в действие с 01.01.2011); от 06.10.2011 N 210/40 (вводится в действие с 1 января 2011 года); от 27.10.2011 N 214/41 (вводится в действие с 1 января 2011 года); от 14.11.2011 N 218/42 (вводится в действие с 1 января 2011 года).
2. Учесть в бюджет района на 2011 год объем субвенции передаваемых из областного бюджета в бюджет района в сумме 1 175 079 тысяч тенге.
2-1. Учесть в бюджете района на 2011 год объемы целевых трансфертов из республиканского бюджета, в следующих размерах:
3176 тысяч тенге - на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;

2011 - 2013 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 168/28 шешімі. Павлодар облысы Успен ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 05 қаңтарда N 12-12-100 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы N 1-28/1-14/274 хатымен)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 14.11.2013 N 1-28/1-14/274 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 75-бабының 2-тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 12 және 3 қосымшаларға сәйкес 2011 - 2013 жылдарға, соның ішінде 2011 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 1 599 316 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері - 172 852 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 490 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім - 135 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 418 839 мың теңге;
2) шығындар - 1 621 897 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 13 516 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттің несиелер – 14 288 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 772,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -36 097 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын (профицитті пайдалану) қаржыландыру - 36  097 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2011.02.11 N 177/31 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.03.30 N 184/33 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.06.16 N 190/35 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді);  2011.06.30 N 196/37 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.06  N 210/40 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.10.27 N 214/41  (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді); 2011.11.14 N 218/42 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімдерімен.
2. 1 175 079 мың теңге көлемінде облыс бюджетінен аудан бюджетіне берілетін субвенция көлемін 2011 жылға арналған аудан бюджетінде ескерілсін.
2-1. Аудан бюджетінде 2011 жылы республикалық бюджеттен нысаналы трансферттердің көлемі келесі көлемде ескерілсін:
3176 мың теңге – ата-ананың қамқорысыз қалған балаларға, баланы (балалар) және жетім-баланы (жетім-балалар) ұстауға қорғаншыларға қамқоршыларға (қамқоршы) ай сайынғы ақшадай қаражат төлеуге;

11 474 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
7049 тысяч тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
11037 тысяч тенге - на реализацию мероприятий в рамках Программы занятости 2020 в том числе:
5720 тысяч тенге - на частичное субсидирование заработной платы;
5317 тысяч тенге - на создание центров занятости.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Успенского района Павлодарской области от 30.03.2011 N 184/33 (вводится в действие с 01.01.2011).
3. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2011 год согласно приложения 4.
4. Утвердить перечень бюджетных программ в разрезе сельских округов района на 2011 год согласно приложения 5.
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2011 год в сумме 3 200 тысяч тенге.
6. Сохранить на 2011 год на 25 процентов окладов и тарифных ставок специалистам сферы здравоохранения, социального обеспечения, образования, спорта, культуры и архивного дела, работающим в сельской местности и не являющимися государственными служащими по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
7. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
8. Контроль за реализацией данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по экономике и бюджету.
Председатель ХХVIII сессии,
IV созыва районного маслихата              Э. Руфф
Секретарь районного маслихата              Т. Байгужинов
Приложение 1
к решению Успенского районного маслихата
(XХVIII сессии IV созыв)
от 24 декабря 2010 года N 168/28
Приложение
к решению Успенского районного маслихата
(XXXXII (внеочередная) сессия IV созыв)
от 14 ноября 2011 года N 218/42
Бюджет района на 2011 год

11 474 мың теңге – эпизоотикалық шараларды өткізуге;
7049 мың теңге – мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне және мектептің жеке санаттағы мұғалімдеріне қосымша төлем көлемін ұлғайтуға;
11037 мың теңге - жұмыспен қамту 2020 Бағдарламасын рәсімінде шараларды іске асыруға соның ішінде:
5720 мың теңге – еңбек ақының бөлшектеп қаражаттандыруға;
5317 мың теңге - жұмыспен қамту орталығын құруға.
Ескерту. Шешім 2-1 тармақпен толықтырылды - Павлодар облысы Успен аудандық мәслихатының 2011.03.30 N 184/33 (2011.01.01 бастап қолданысқа енеді) шешімімен.
3. 4 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған аудан бюджетінің орындалу процессінде секвестрге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізімі бекітілсін.
4. 5 қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған ауданның ауылдық округтері кесіндісінде бюджеттік бағдарламалардың тізімі бекітілсін.
5. 2011 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органдардың резерві 3 200 мың теңге көлемінде бекітілсін.
6. Денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім беру, спорт, мәдениет және мұрағат ісі қызметі саласында ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін және мемлекеттік қызметкерлер болып табылмайтын мамандарға осы қызмет түрімен қалада айналысатын мамандардың ставкасымен салыстырғанда 2011 жылға арналған мамандардың тарифтік ставкасына және жалақысына 25% сақталсын.
7. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді.
8. Осы шешімнің іске асырылуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Аудандық мәслихатының ІV сайланған
ХХVIII сессия төрағасы                     Э. Руфф
Аудандық мәслихатының хатшысы              Т. Байғожинов
Успен аудандық мәслихатының
(IV сайланған ХХVIII сессиясы)
2010 жылғы 24 желтоқсандағы
N 168/28 шешіміне
1 қосымша
Успен аудандық мәслихатының
2011 жылғы 14 қарашадағы
(IV сайланған XXXXII (кезектен тыс)
сессиясы) N 218/42 шешіміне
қосымша
2011 жылға арналған аудан бюджеті