О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 106/22 "О районном бюджете на 2010 - 2012 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 12 февраля 2010 года N 117/24. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 25 февраля 2010 года N 12-13-94. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21 июля 2014 года N 1-35-112
Сноска. Утратило силу письмом маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 21.07.2014 N 1-35-112.
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 и пункта 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года  N 106/22 "О районном бюджете на 2010-2012 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-91, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 2-3 от 16 января 2010 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2010 - 2012 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2010 год в следующих объемах:
1) доходы – 1770883 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 229767 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2388 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 278 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1538450 тысяч тенге;
2) затраты – 1765883 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 40061 тысяча тенге, в том числе бюджетные кредиты – 40061 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами равно - 5000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - -40061 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 40061 тысяча тенге.
Указанное решение дополнить пунктами 7-17-27-38-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть в бюджете района на 2010 год объемы целевых текущих трансфертов  из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам в следующих размерах:
2076 тысяч тенге – на обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, послесреднего образования по предмету "Самопознание";
8194 тысячи тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
11082 тысячи тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
6500 тысяч тенге - на выплату в связи с ростом размера прожиточного минимума, в том числе:
3500 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 106/22 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2010 жылғы 12 ақпандағы N 117/24 шешімі. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 ақпанда N 12-13-94 тіркелген. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2014 жылғы 21 шілдедегі № 1-35-112 хатымен
РҚАО ескертпесі.
Мәтінде авторлық орфография және пунктуация сақталған.
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 21.07.2014 № 1-35-112 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабы 2 тармағы 4) тармақшасы және 109 бабы 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" (Мемлекеттік нормативтік құқықтық акттер тізілімінде N 12-13-91 тіркеуге алынған, 2010 жылғы 16 қаңтардағы N 2-3 аудандық "Трибуна" газетінде жарияланған) N 106/22 шешіміне келесідегідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген шешімнің 1 тармағы келесі редакцияда баяндалсын:
"1. 2010 - 2012 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2010 жыл келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 1770883 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 229767 мың теңге;
салықтан басқа түсімдер – 2388 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 278 мың теңге;
трансферттік түсімдер - 1538450 мың теңге;
2) шығындар – 1765883 мың теңге;
3) бюджетті таза несиелендіру - 40061 мың теңге, оның ішінде бюджеттік кредиттер - 40061 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операция бойынша сальдо - 5000 мың теңгеге тең;
5) бюджет тапшылығы – -40061 мың теңге;
6) бюджеттік тапшылықты қаржыландыру – 40061мың теңге.
Көрсетілген шешім келесі мазмұндағы 7-1, 7-2, 7-3, 8-1 тармақтарымен толықтырылсын:
"7-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша нысаналы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру "Өзін-өзі тану" пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз етуге - 2076 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал жабдықтармен жарақтандыруға - 8194 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингофондық және мультимедиялық кабинеттер құруға - 11082 мың теңге;
ең төменгі күнкөріс деңгейі мөлшерінің өсуіне байланысты төлемақы төлеуге - 6500 мың теңге, оның ішінде:
атаулы әлеуметтік мемлекеттік жәрдемақы төлеуге - 3500 мың теңге;

3000 тысяч тенге - на выплату ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет;
6240 тысяч тенге - для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы;
820 тысяч тенге - на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны к 65-летию Победы;
3009 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов;
12849 тысяч тенге - на проведение противоэпизоотических мероприятий;
15940 тысяч тенге - на содержание подразделений местных исполнительных органов в области ветеринарии.
7-2. Учесть в бюджете района  на 2010 год объемы целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам в следующих размерах:
100000 тысяч тенге – на развитие транспортной инфраструктуры.
7-3. Учесть в бюджете района на 2010 год бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов в сумме 40061 тысяча тенге.
8-1. Учесть в бюджете района на 2010 год объемы целевых трансфертов из республиканского бюджета, передаваемых по транзитным областным программам на реализацию стратегии региональной занятости и переподготовки кадров в следующих размерах:
13400 тысяч тенге - капитальный и текущий ремонт объектов образования;
25746 тысяч тенге - на финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах;
1920 тысяч тенге - на расширение программ молодежной практики;
3480 тысяч тенге - на создание социальных рабочих мест";

18 жасқа дейінгі балаларға ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақы төлеуге - 3000 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Жеңістің 65 жылдығына орай біржолғы материалдық көмек төлеуге - 6240 мың теңге;
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Жеңістің 65 жылдығына орай  жол жүруін қамтамасыз етуге - 820 мың теңге;
ауылдық елді мекендер әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға - 3009 мың теңге;
эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге - 12849 мың теңге;
ветеринария саласындағы жергілікті атқарушы органдардың бөлімшелерін қамтамасыз етуге - 15940.
7-2. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен берілетін транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша дамытуға арналған нысаналы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
көлік инфрақұрылымын дамытуға - 100000 мың теңге.
7-3. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде ауылдық елді мекендердің әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттерге - 40061 мың теңге.
8-1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінде республикалық бюджеттен транзиттік облыстық бағдарламалар бойынша өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыруға берілетін нысаналы трансферттер келесі көлемде бекітілсін:
білім беру объектілерін ағымдағы және күрделі жөндеуге - 13400 мың теңге;
кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округтерде әлеуметтік жобаларды қаржыландыруға - 25746 мың теңге;
жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге - 1920 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын құруға - 3480 мың теңге".

Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением  данного решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        И. Миронец
Секретарь районного маслихата              Б. Паванов
Приложение 1
к решению Щербактинского
районного маслихата
от 12 февраля 2010 года N 117/24
Районный бюджет на 2010 год
(с изменениями и дополнениями)
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс              Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың ауданның әлеуметтік-экономикалық дамуы және бюджет мәселесі жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                            И. Миронец
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б. Паванов
Шарбақты аудандық мәслихатының
2010 жылғы 12 ақпандағы
N 117/24 шешіміне
1 қосымша
2010 жылғы аудан бюджеті
(өзгерістер және толықтыруларымен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы                    Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер