О внесении изменений в постановление акимата района от 28 января 2010 года N 4/1 "Об организации общественных работ на 2010 год"
Постановление акимата Щербактинского района Павлодарской области от 29 декабря 2010 года N 330/6. Зарегистрировано Управлением юстиции Щербактинского района Павлодарской области 30 декабря 2010 года N 12-13-117. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27 сентября 2013 года N 35/01-17/820)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо руководителя аппарата акима Щербактинского района Павлодарской области от 27.09.2013 N 35/01-17/820).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата Щербактинского района от 28 января 2010 года N 4/1 "Об организации общественных работ на 2010 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 12-13-95, опубликованное в районной газете "Трибуна" N 10 от 6 марта 2010 года), в приложение 1 внести следующие изменения:
в пункте 1 в графе 4 изменить цифры "400 000" на "460 400";
в пункте 2 в графе 4 изменить цифры "350 000" на "339 100";
в пункте 3 в графе 4 изменить цифры "400 000" на "414 900";
в пункте 7 в графе 4 изменить цифры "250 000" на "187 400";
в пункте 8 в графе 4 изменить цифры "100 000" на "160 200";
в пункте 9 в графе 4 изменить цифры "200 000" на "205 500";
в пункте 10 в графе 4 изменить цифры "100 000" на "118 800";
в пункте 11 в графе 4 изменить цифры "350 000" на "185 700";
в пункте 12 в графе 4 изменить цифры "100 000" на "115 000";
в пункте 13 в графе 4 изменить цифры "500 000" на "532 000";
в пункте 14 в графе 4 изменить цифры "400 000" на "363 900";
в пункте 15 в графе 4 изменить цифры "100 000" на "109 500";
в пункте 16 в графе 3 изменить цифры "140" на "146", в графе 4 изменить цифры "3919 000" на "4 509 000";
в пункте "Итого по округам" в графе 3 изменить цифры "260" на "266", в графе 4 изменить цифры "7 919 000" на "8 451 400";
в пункте 17 в графе 3 изменить цифру "8" на "7", в графе 4 изменить цифры "720 000" на "119 100";
в пункте 18 в графе 4 изменить цифры "200 000" на "161 700";
в пункте 20 в графе 4 изменить цифры "50 000" на "56 400";
в пункте 21 в графе 4 изменить цифры "100 000" на "60 000";

Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 28 қаңтардағы "2010 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 4/1 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 330/6 қаулысы. Павлодар облысы Шарбақты ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 30 желтоқсанда N 12-13-117 тіркелді. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 2013 жылғы 27 қыркүйектегі N 35/01-17/820 хаты)
Ескерту. Күші жойылды - қолдану мерзімінің өтуіне байланысты (Павлодар облысы Шарбақты аудандық әкімі аппарат басшысының 27.09.2013 N 35/01-17/820 хаты).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 14) тармақшасына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2010 жылғы 28 қаңтардағы "2010 жылғы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" N 4/1 қаулысына (нормативтік-құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімде N 12-13-95 болып тіркеуге алынған, 2010 жылғы 6 наурыздағы N 10 "Трибуна" газетінде жарияланған) 1 қосымшасына келесі өзгерістер енгізілсін:
4 бағанның 1 тармағында "400 000" саны "460 400" санына өзгертілсін;
4 бағанның 2 тармағында "350 000" саны "339 100" санына өзгертілсін;
4 бағанның 3 тармағында "400 000" саны "414 900" санына өзгертілсін;
4 бағанның 7 тармағында "250 000" саны "187 400" санына өзгертілсін;
4 бағанның 8 тармағында "100 000" саны "160 200" санына өзгертілсін;
4 бағанның 9 тармағында "200 000" саны "205 500" санына өзгертілсін;
4 бағанның 10 тармағында "100 000" саны "118 800" санына өзгертілсін;
4 бағанның 11 тармағында "350 000" саны "185 700" санына өзгертілсін;
4 бағанның 12 тармағында "100 000" саны "115 000" санына өзгертілсін;
4 бағанның 13 тармағында "500 000" саны "532 000" санына өзгертілсін;
4 бағанның 14 тармағында "400 000" саны "363 900" санына өзгертілсін;
4 бағанның 15 тармағында "100 000 саны "109 500" өзгертілсін;
3 бағанның 16 тармағында "140" саны "146" санына, 4 бағанда "3 919 000" саны "4 509 000" өзгертілсін;
3 бағанның "Округтер бойынша жиыны" тармағында "260" саны "266" санына, 4 бағанда "7 919 000 саны "8 451 400" санына өзгертілсін;
3 бағанның 17 тармағында "8" саны "7" санына, 4 бағанда "720 000" саны "119 100" өзгертілсін;
4 бағанның 18 тармағында "200 000" саны "161 700" санына өзгертілсін;
4 бағанның 20 тармағында "50 000" саны "56 400" санына өзгертілсін;
4 бағанның 21 тармағында "100 000" саны "60 000" санына өзгертілсін;

в пункте 22 в графе 4 изменить цифры "100 000" на "139 400";
пункт 23 исключить;
в пункте "Итого по организациям" в графе 3 изменить цифры "40" на "34", в графе 4 изменить цифры "1 320 000" на "586 600";
в пункте "Всего" в графе 4 изменить цифры "9 239 000" на "9 038 000".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 июля 2010 года.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на исполняющую обязанностями заместителя акима района Калыбаеву Бахтылы Каирбековну.
Аким района                                С. Смагулов

4 бағанның 22 тармағында "100 000" саны "139 400" санына өзгертілсін;
23 тармақ алынсын;
3 бағанның "Мекемелер бойынша жиыны" тармағында "40" саны "34" санына, 4 бағанның "1 320 000" саны "586 600" санына өзгертілсін;
4 бағанның "Барлығы" тармағында "9 239 000" саны "9 038 000" санына өзгертілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен күнтізбелік он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 1 шілдеден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасарының міндетін атқарушы Қалыбаева Бақтылы Қайырбаққызына жүктелсін.
Аудан әкімі                                С. Смағұлов