О внесении изменений в решение XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 5 июня 2007 года N 351 "Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ ценового зонирования земель"
Решение XXХ сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 24 сентября 2010 года N 357. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 28 октября 2010 года за N 862. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23 июля 2015 года № 356
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Алматы от 23.07.2015 № 356 ( вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Земельного кодекса Республики Казахстан, маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 5 июня 2007 года № 351 «Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ ценового зонирования земель» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 751, опубликовано 4 августа 2007 года в газете «Алматы ақшамы» № 96 и 4 августа 2007 года в газете «Вечерний Алматы» № 195), с изменениями и дополнениями, внесенными решениями внеочередной XII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 20 августа 2008 года № 139 «О внесении изменений в решение ХХХ-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 5 июня 2007 года № 351 «Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ ценового зонирования земель» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 794, опубликовано 20 ноября 2008 года в газете «Алматы ақшамы» № 109 и 25 сентября 2008 года в газете «Вечерний Алматы» № 117), XIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 22 декабря 2008 года № 166 «О внесении изменений в решение XXX-й сессии маслихата города Алматы III-го созыва от 5 июня 2007 года № 351 «Об утверждении поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за земельные участки и границ ценового зонирования земель» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 805, опубликовано 31 января 2009 года в газете «Алматы ақшамы» № 12 и 31 января 2009 года в газете «Вечерний Алматы» № 12) следующие изменения:

ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXХ сессиясының 2007 жылғы 5 маусымдағы “Жер учаскелері төлемдерінің базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру шекараларын бекіту туралы” № 351 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХХ сессиясының 2010 жылғы 24 қыркүйектегі N 357 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 28 қазанда N 862 тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 23 шілдедегі № 356 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 23.07.2015 № 356 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 11-бабына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXX сессиясының 2007 жылғы 5 маусымдағы № 351 «Жер учаскелері төлемдерінің базалық ставкаларының түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру шекараларын бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 751 рет санымен тіркелген, 2007 жылғы 4 тамыздағы «Алматы Ақшамы» газетінің № 96 санында және 2007 жылғы 4 тамыздағы «Вечерний Алматы» газетінің № 195 санында жарияланған); ІV сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс ХІІ сессиясының "ІІІ сайланған Алматы қаласы мәслихаты ХХХ сессиясының 2007 жылғы 5 маусымдағы № 351 "Жер учаскелері төлемдерінің базалық ставкаларының түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру шекараларын бекіту туралы" шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2008 жылғы 20 тамыздағы № 139 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 794 рет санымен тіркелген, 2008 жылғы 20 қарашадағы «Алматы Ақшамы» газетінің № 132 санында және 2008 жылғы 25 қыркүйектегі «Вечерний Алматы» газетінің № 117 жарияланған); IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІV сессиясының "III сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXX сессиясының 2007 жылғы 5 маусымдағы «Жер учаскелері төлемдерінің базалық ставкаларының түзету коэффициенттерін және жерлерді бағамдық аймақтандыру шекараларын бекіту туралы» № 351 шешіміне өзгертулер енгізу туралы" 2008 жылғы 22 желтоқсандағы № 166 шешімімен өзгерістер енгізілген (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 805 санымен тіркелген, 2009 жылғы 31 қаңтардағы "Алматы Ақшамы" газетінің № 12 және 2009 жылғы 31 қаңтардағы «Вечерний Алматы» газетінің № 12 жарияланған) мынадай өзгертулер енгізілсін:

Приложения 1 и 2, утвержденные указанным решением, изложить в редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию маслихата города Алматы по вопросам градостроительства, благоустройства и коммунальной собственности (Нам О.Ю.) и заместителя акима города Алматы (Долженков В.А.).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
XXX-й сессии маслихата
города Алматы IV–го созыва              А. Кузнецов
Секретарь
маслихата города Алматы
IV–го созыва                            Т. Мукашев
Приложение 1
к решению ХХХ-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
от 24 сентября 2010 года № 357
Поправочные коэффициенты к базовой ставке платы за
земельные участки города Алматы
№№ зон Кадастровые кварталы в разрезе административных районов Поправочный коэффициент
I
Алмалинский (001-018,042-043,045-047)
Бостандыкский (004-006)
Медеуский (001,011,013,014,021,024-029,047,053-058,904,912,913,923,934,936-938,944)
1,25
II
Алмалинский (019-022,025-027,048)
Бостандыкский (001-003,007-023,028-045)
Ауэзовский (031-033,056-064,939)
Медеуский (002-004,008,012,015,020,022,045,046,051, 052,932,933,945)
1,02
III
Алмалинский (023,024,041,044)
Жетысуский (008-013,023-037,061-067)
Ауэзовский (030,039-055,934-938,948-951)
Медеуский (009,010,016-019,023,030-044,048,049,901-903,905-911,914-916,922,924-927,928-931,935,939-943)
Алатауский (022-027,057-065)
0,63
IV
Алмалинский (028-040)
Жетысуский (001,002,006,007,021,022,038-042,054-060)
Турксибский (008-016,037-047,057-059,067,068,070,071,073-099,902-906)
Медеуский (917-921)
Алатауский (009-019,034,036,038-056)
0,59
V
Жетысуский (043-053)
Турксибский (001-007,017-024,029-036,048-050,056)
Алатауский (001-008,020,021,028-033,0,35,037)
0,55
Приложение 2
к решению ХХХ-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва
от 24 сентября 2010 года № 357
Границы ценового зонирования земель для определения
поправочных коэффициентов к базовой ставке платы за
земельные участки в городе Алматы

Аталған шешіммен бекітілген 1, 2 қосымшалар осы шешімнің 1 және 2 қосымшаларына сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалақұрылысы, көріктендіру және коммуналдық меншік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссия төрағасына (О.Ю.Нам) және Алматы қаласы әкімінің орынбасарына (В.А. Долженков) жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
ХХX сессиясының төрағасы               А. Кузнецов
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                  Т. Мұқашев
IV-ші сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXХ-шы сессиясының
2010 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 357 шешіміне 1 қосымша
Алматы қаласы бойынша жер телімдер
төлемінің базалық ставкаларына енгізілген түзету
коэффициенттері
№№ зон Әкімшілік аудандар және аймаққа кіретін кадастр кварталдарының номері Түзету
коэффициенті
I
Алмалы (001-018,042-043,045-047)
Бостандық (004-006)
Медеу(001,011,013,014,021,024-029,047,053-058,904,912,913,923,934,936-938,944)
1,25
II
Алмалы (019-022,025-027,048)
Бостандық (001-003,007-023,028-045)
Әуезов (031-033,056-064,939)
Медеу(002-004,008,012,015,020,022,045,046,051, 052,932,933,945)
1,02
III
Алмалы (023,024,041,044)
Жетісу (008-013,023-037,061-067)
Әуезов (030,039-055,934-938,948-951)
Медеу(009,010,016-019,023,030-044,048,049,901-903,905-911,914-916,922,924-927,928-931,935,939-943)
Алатау (022-027,057-065)
0,63
IV
Алмалы (028-040)
Жетісу(001,002,006,007,021,022,038-042,054-060)
Түрксіб(008-016,037-047,057-059,067,068,070,071,073-099,902-906)
Медеу (917-921)
Алатау (009-019,034,036,038-056)
0,59
V
Жетісу (043-053)
Түрксіб(001-007,017-024,029-036,048-050,056)
Алатау(001-008,020,021,028-033,0,35,037)
0,55
IV-ші сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXХ-шы сессиясының
2010 жылғы 24 қыркүйектегі
№ 357 шешіміне 2 қосымша
Алматы қаласының жер учаскелеріне
төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициентін
анықтау үшін жерді бағалы аймақтарға бөлу шекаралары
РҚАО ескертуі: Схеманы қараңыз.