О внесении изменений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года N 272 "О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы"
Решение XXVIII сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 4 июня 2010 года N 325. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 11 июня 2010 года за N 849. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением Маслихата города Алматы от 29 июля 2011 года № 464
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - решением XXXXVI-й сессии Маслихата города Алматы IV созыва от 29.07.2011 № 464.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 106 и пункта 4 статьи 108 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, со статьями 67  Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с постановлением Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2010 года № 406 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год», маслихат города Алматы IV-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010 - 2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 828, опубликовано 26 декабря 2009 года в газете «Алматы акшамы» № 151(4242) и 26 декабря 2009 года в газете «Вечерний Алматы» № 157) с изменениями и дополнениями, внесенными решениями XXV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 22 января 2010 года № 275 «О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 835, опубликовано 4 февраля 2010 года в газете «Алматы акшамы» № 14 (4259) и 4 февраля 2010 года в газете «Вечерний Алматы № 14-15), XXVII-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 12 апреля 2010 года № 306 «О внесении изменений и дополнений в решение XXIV-й сессии маслихата города Алматы IV-го созыва от 21 декабря 2009 года № 272 «О бюджете города Алматы на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 841, опубликовано 20 апреля 2010 года в газете «Алматы акшамы» № 47 (4292) и 20 апреля 2010 года в газете «Вечерний Алматы № 49-50») следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIV сессиясының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» № 272 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХVІІІ сессиясының 2010 жылғы 4 маусымдағы N 325 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2010 жылғы 11 маусымда N 849 тіркелді. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының 2011 жылғы 29 шілдедегі N 464 шешімімен
Ескерту. Қолдану мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - IV сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXXXVІ сессиясының 2011.07.29 N 464 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағы 4 тармақшасына және 108 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 67 баптарына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 мамырдағы «2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету» туралы № 406 қаулысына сәйкес IV сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIV сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 828 рет санымен тіркелген, 2009 жылғы 26 желтоқсандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 151(4242) санында және 2009 жылғы 26 желтоқсандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 157 санында жарияланған; IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXIV сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 275 шешімімен өзгерістер енгізілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 835 рет санымен тіркеліп, 2010 жылғы 4 ақпандағы «Алматы ақшамы» газетінің № 14(4259) санында және 2010 жылғы 4 ақпандағы «Вечерний Алматы» газетінің № 14-15 санында жарияланған; IV сайланған Алматы қаласы мәслихаты XXVII сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған Алматы қаласының бюджеті туралы» 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 272 шешіміне өзгертулер енгізу туралы» 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 306 шешімімен өзгерістер енгізілген, нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 841 рет санымен тіркеліп, 2010 жылғы 20 сәуірдегі «Алматы ақшамы» газетінің № 47(4292) санында және 2010 жылғы 20 сәуірдегі «Вечерний Алматы» газетінің № 49-50 санында жарияланған» мынадай өзгертулер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры «261 017 192» заменить цифрами «262 247 755»;
цифры «107 217 192» заменить цифрами «108 447 755»;
в подпункте 2):
цифры «259 339 435» заменить цифрами «260 569 998»;
в пункте 17:
цифры «2 285 643» заменить цифрами «3 516 206».
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель
XXVIII-й сессии маслихата
города Алматы IV-го созыва                А. Шелипанов
Секретарь маслихата
города Алматы IV-го созыва               Т. Мукашев
Приложение № 1
к решению XXVIII сессии
маслихата города Алматы IV-го созыва

«261 017 192» цифрлары «262 247 755» цифрларымен ауыстырылсын;
«107 217 192» цифрлары «108 447 755» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
«259 339 435» цифрлары «260 569 998» цифрларымен ауыстырылсын;
17 тармақтың:
«2 285 643» цифрлары «3 516 206» цифрларымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV сайланған
Алматы қаласы мәслихаты
XXVII сессиясының төрағасы              А. Шелипанов
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы                    Т. Мұқашев
IV сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXVIII сессиясының

001
Услуги по обеспечению деятельности акима города республиканского значения
848 829
002
Создание информационных систем
137 347
003
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
8 701
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
10 310
005
Организация деятельности центров обслуживания населения по предоставлению государственных услуг физическим и юридическим лицам по принципу «одного окна»
887 444
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
748 811
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
398 811
023
Материально-техническое оснащение государственных органов
350 000
356
Управление финансов города республиканского значения
406 985
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения местного бюджета и управления коммунальной собственностью
122 390
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
13 129
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
104 723
010
Организация приватизации коммунальной собственности
152 129
011
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
14 614
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения
112 500
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления города республиканского значения
112 500
02
Оборона
672 965
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
118 245
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16 210
007
Подготовка территориальной обороны и территориальная оборона города республиканского значения
102 035
350
Управление по мобилизационной подготовке, гражданской обороне, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий города республиканского значения
554 720
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области мобилизационной подготовки, гражданской обороны, организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
31 421
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация города республиканского значения
17 591
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба города республиканского значения
505 708
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

001
Республикалық маңызы бар қала әкімінің қызметін қамтамасыз ету
848 829
002
Ақпараттық жүйелер құру
137 347
003
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
8 701
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
10 310
005
Жеке және заңды тұлғаларға "жалғыз терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызметтер көрсететін халыққа қызмет орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
887 444
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
748 811
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
398 811
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
350 000
356
Республикалық маңызы бар қаланың қаржы басқармасы
406 985
001
Жергілікті бюджетті атқару және коммуналдық меншікті басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
122 390
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
13 129
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
104 723
010
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
152 129
011
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
14 614
357
Республикалық маңызы бар қаланың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
112 500
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру мен дамыту және республикалық маңызы бар қала, астана басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
112 500
02
Қорғаныс
672 965
350
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
118 245
003
Жалпыға бiрдей әскери мiндеттi атқару шеңберiндегi iс-шаралар
16 210
007
Аумақтық қорғанысты дайындау және республикалық маңызы бар қаланың аумақтық қорғанысы
102 035
350
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру басқармасы
554 720
001
Жергілікті деңгейде жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс, авариялар мен дүлей апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 421
005
Республикалық маңызы бар қаланың жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
17 591
006
Республикалық маңызы бар қалалар ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын-алу және оларды жою
505 708
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
94 393
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
406 937
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
351 656
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
398 688
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
469 947
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
125 781
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
7 381 245
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
5 801 917
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 579 328
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
2 878 909
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
2 864 458
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения
14 451
353
Управление здравоохранения города республиканского значения
1 107 300
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
60 735
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
237 550
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
2 948
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
22 390
032
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений медицинских организаций здравоохранения
126 889
033
Материально-техническое оснащение медицинских государственных организаций здравоохранения
656 788
373
Управление строительства города республиканского значения
16 414 462
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
774 767
010
Капитальный ремонт сейсмоусиляемых объектов здравоохранения в городе Алматы
361 314
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
15 278 381
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
7 101 433
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения
1 252 399
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа

019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
94 393
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
406 937
022
Бүйрек жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
351 656
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
398 688
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
469 947
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
125 781
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
7 381 245
010
Республикалық бюджеттен қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
5 801 917
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
1 579 328
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
2 878 909
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
2 864 458
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
14 451
353
Республикалық маңызы бар қаланың денсаулық сақтау басқармасы
1 107 300
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
60 735
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
237 550
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерде емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
2 948
018
Ақпараттық талдау орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
22 390
032
Денсаулық сақтау ұйымдарының ғимараттарын, үй-жайлары мен құрылыстарын күрделі жөндеу
126 889
033
Денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыру
656 788
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
16 414 462
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
774 767
010
Сейсмотұрақтылығы күшейтілетін денсаулық сақтау объектілерін күрделі жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
361 314
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
15 278 381
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
7 101 433
355
Республикалық маңызы бар қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 252 399
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

343 747
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
478 222
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
189 232
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
241 198
360
Управление образования города республиканского значения
561 822
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
561 822
373
Управление строительства города республиканского значения
8 551
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
8 551
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
140 762
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
140 762
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения
4 685 381
003
Программа занятости
877 944
006
Государственная адресная социальная помощь
161 101
007
Жилищная помощь
287 688
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 495 441
009
Социальная поддержка инвалидов
123 583
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
44 413
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
68 816
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного места жительства
101 805
024
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
33 044
025
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

343 747
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
478 222
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
189 232
022
Мүгедектерді оңалтуды жүзеге асыратын мекемелердің (ұйымдардың) қызметтері
241 198
360
Республикалық маңызы бар қаланың білім беру басқармасы
561 822
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
561 822
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
8 551
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
8 551
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
140 762
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
140 762
355
Республикалық маңызы бар қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 685 381
003
Еңбекпен қамту бағдарламасы
877 944
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
161 101
007
Тұрғын үй көмегі
287 688
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 495 441
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
123 583
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
44 413
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
68 816
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
101 805
024
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
33 044
025
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

491 546
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения
452 518
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
317 073
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
20 801
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
114 644
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
26 291 956
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения
280 324
008
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
280 324
373
Управление строительства города республиканского значения
13 868 767
012
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
1 596 905
017
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
10 287 105
019
Строительство жилья
1 984 757
374
Управление жилья города республиканского значения
49 856
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне по вопросам жилья
48 956
005
Изъятие, в том числе путем выкупа, земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
500
009
Материально-техническое оснащение государственных органов
400
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
1 253 848
015
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
1 253 848
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения
2 836 230
010
Ремонт водохозяйственных сооружений и особо охраняемых природных территорий в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
2 508 513
014
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
327 717
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения
1 990 516
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
37 638
005
Развитие коммунального хозяйства
531 361
006
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
62 249
014
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

491 546
355
Республикалық маңызы бар қаланың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
452 518
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
317 073
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
20 801
019
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
114 644
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
26 291 956
371
Республикалық маңызы бар қаланың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
280 324
008
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
280 324
373
Республикалық маңызы бар қаланың құрылыс басқармасы
13 868 767
012
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
1 596 905
017
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
10 287 105
019
Тұрғын үй салу
1 984 757
374
Республикалық маңызы бар қаланың тұрғын үй басқармасы
49 856
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй мәселелері бойынша мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 956
005
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
500
009
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
400
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
1 253 848
015
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу
1 253 848
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы
2 836 230
010
Кадрларды қайта даярлау және өңірлік жұмыспен қамту стратегиясын іске асыру шеңберінде ерекше қорғалатын табиғат аумақтарын және су шаруашылығы ғимараттарын жөндеу
2 508 513
014
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесiнiң қызмет етуi
327 717
371
Республикалық маңызы бар қаланың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 990 516
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
37 638
005
Коммуналдық шаруашылық дамыту
531 361
006
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесін қалыптастыру
62 249
014
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу