О внесении изменения в решение внеочередной XXIII сессии Петропавловского городского маслихата IV созыва от 29 января 2010 года N 2 "Об установлении стоимости разовых талонов по городу Петропавловску на 2010 год"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12 марта 2010 года N 1. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 9 апреля 2010 года N 13-1-175
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс), на основании среднедневных данных хронометражных наблюдений и обследований Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной XXIII сессии Петропавловского городского маслихата IV созыва от 29 января 2010 года № 2 «Об установлении стоимости разовых талонов по городу Петропавловску на 2010 год» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-172 от 17 февраля 2010 года, опубликованное в газетах «Қызылжар нұры» от 19 февраля 2010 года № 10, «Проспект СК» от 19 февраля 2010 года № 9) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата                городского маслихата
А. Мишин                                   Р. Сыздыков
Приложение
к решению внеочередной XXV сессии
Петропавловского городского маслихата IV созыва

"2010 жылға арналған Петропавл қаласы бойынша бір жолғы талондардың құнын белгілеу туралы" IV шақырылған Петропавл қалалық мәслихаты 2010 жылғы 29 қаңтардағы XXIII кезектен тыс сессиясының N 2 шешіміне өзгеріс енгізу
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 12 наурыздағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 сәуірде N 13-1-175 тіркелді
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының  1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына, «Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасы 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-ІV Заңы 36-бабының 6-тармағына сәйкес, орташа күндік хронометраждық бақылау және зерттеулер мәліметтерінің негізінде Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2010 жылға арналған Петропавл қаласы бойынша бір жолғы талондардың құнын белгілеу туралы» IV шақырылған Петропавл қалалық мәслихаты 2010 жылғы 29 қаңтардағы ХXIII кезектен тыс сессияның № 2 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2010 жылғы 17 ақпанда № 13-1-172 тіркелген, 2010 жылғы 19 ақпандағы «Қызылжар Нұры» № 10, 2010 жылғы 19 ақпандағы «Проспект СК» № 9 газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат                           Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
А. Мишин                                   Р. Сыздықов
Петропавл қалалық мәслихатының IV шақырылған
XXV кезектен тыс сессиясының