О внесении изменений в решение 22 сессии Петропавловского городского маслихата от 25 декабря 2009 года N 1 "О бюджете города Петропавловска на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2010 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 января 2011 года N 13-1-187
В соответствии со статьей 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, пунктом 3 статьи 28 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» от 24 марта 1998 года № 213 Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата «О бюджете города Петропавловска на 2010-2012 годы» от 25 декабря 2009 года № 1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-168 от 18 января 2010 года, опубликовано 22 января 2010 года в газетах «Қызылжар-Нұры» № 5, «Проспект СК» № 4), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1)
цифры «10853407,3 » заменить цифрами «10853152,3»;
цифры «4767770 » заменить цифрами «4782770»;
цифры «963169 » заменить цифрами «948169»;
цифры «5095193,3» заменить цифрами « 5094938,3»;
в подпункте 2)
цифры «10973359,2» заменить цифрами «10973104,2».
в пункте 10:
подпункте 9)
цифры «924522» заменить цифрами «924267»;
цифры «283262» заменить цифрами «283007»;
в пункте 13:
цифры «79445,4» заменить цифрами «78341».
приложение 1, 4, 6, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата                городского маслихата
А. Фомин                                   Р. Сыздыков
СОГЛАСОВАНО:
Начальник отдела экономики
и бюджетного планирования                  Ш. Баширова
14 декабря 2010 года
Приложение 1

"2010-2012 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихаты 22 сессиясының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 11 қаңтарда N 13-1-187 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 109-бабына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңы 28-бабы 3-тармағына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы» Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешіміне (2010 жылғы 18 қаңтардағы № 13-1-168 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 5 «Қызылжар-Нұры», № 4 «Проспект СК» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында
«10853407,3» цифрлары «10853152,3» цифрларымен ауыстырылсын;/
«4767770» цифрлары «4782770» цифрларымен ауыстырылсын;
«963169» цифрлары «948169» цифрларымен ауыстырылсын;
«5095193,3» цифрлары «5094938,3» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
«10973359,2» цифрлары «10973104,2» цифрларымен ауыстырылсын.
10-тармақта:
9) тармақшасында
«924522» цифрлары «924267» цифрларымен ауыстырылсын;
«283262» цифрлары «283007» цифрларымен ауыстырылсын;
13-тармақта:
«79445,4» цифрлары «78341» цифрларымен ауыстырылсын.
аталған шешімнің 1, 4, 6, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешiм 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат                           Қалалық мәслихат
сессиясының                                төрағасы хатшысы
А. Фомин                                   Р. Сыздықов
КЕЛІСІЛДІ:
Экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімінің бастығы                Ш. Бәшірова
14 желтоқсан 2010 жыл
Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы

81 880
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
693 012,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
693 012,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
48 799,8
2
Программа занятости
136 848,7
5
Государственная адресная социальная помощь
69 520
6
Жилищная помощь
48 300
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
78 341,0
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 859
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 452
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
23 968
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
39 306,2
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
24 784
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
34 891
19
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1 918,8
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
182 023,5
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
4 566 327,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22 109
4
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан.
22 109
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 980 555,5
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда

81 880
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
693 012,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
693 012,0
1
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 799,8
2
Жұмыспен қамту бағдарламасы
136 848,7
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
69 520
6
Тұрғын үй көмегі
48 300
7
Жергiлiктi өкiлеттi органдардың шешiмi бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
78 341,0
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 859
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 452
13
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
23 968
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
39 306,2
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
24 784
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз ету және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
34 891
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1 918,8
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйекке дейінгі кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
182 023,5
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
4 566 327,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22 109
4
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
22 109
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
2 980 555,5
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу

234 402
софинансирование строительства 126-ти квартирного арендно-
коммунального жилого дома по ул. Юбилейная
201 627
софинансирование строительства 90-ти квартирного арендно-
коммунального жилья по ул. Юбилейная
129 547
софинансирование строительства 126-ти квартирного арендно-
коммунального жилого дома по ул. Юбилейная
174 731
завершение строительства 80-квартирного жилого дома по ул. Жукова
148 628
изготовление тех.паспорта на 102-х квартирный коммунальный жилой дом по ул. Юбилейная
1 336
завершение строительства 102-х квартирного жилого дома по ул. Юбилейная
43 950
изготовление технических паспортов и их регистрация на арендно-коммунальное жилье
1 323,7
на изготовление ПСД для строительства арендно-
коммунального жилья
5 000
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 189 592,5
в том числе:
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры в соответствии с Государственной программой жилищного строительства в Республике Казахстан на 2008-2010 годы
1 025 000
реконструкция инженерных сетей
131 009
строительство инженерно-коммуникационных сетей и благоустройство жилых домов
20 678
изготовление государственного акта и землеустроительного проекта по развитию и благоустройству инженерно-коммуникационной инфраструктуры жилого массива "Орман", ул. Юбилейная, 3"В", 3 "Г", 3"Д"
2 255
устройство дренажно-ливневой канализации по ул. Юбилейная
6 500
изготовление землеустроительных проектов, регистрация инвентарных дел инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 668
изготовление инвентарных дел и технических паспортов на инженерные сети
333,5
разработка ПСД и прохождение экспертизы по объекту внешние сети электроснабжения арендно-коммунального жилья 1 этапа
649
разработка ПСД на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в п. Береке
1 500
19
Строительство жилья
755 549
в том числе:
кредитование на строительство и приобретение жилья для работников объектов, построенных в рамках программы "100 школ, 100 больниц"
282 828
софинансирование строительства 75-ти квартирного ипотечного жилого дома по ул. Юбилейная
196 227
софинансирование строительства 80-ти квартирного ипотечного жилого дома по ул. Юбилейная
78 870
софинансирование строительства 60-ти квартирного ипотечного жилого дома по ул. Юбилейная
55 433
строительство ипотечного жилья по ул. Юбилейная
139 239
в том числе:
строительство 60-ти квартирного жилого дома по ул. Юбилейная
67 000
строительство 75-ти квартирного жилого дома по ул. Юбилейная
2 858
строительство 80-ти квартирного жилого дома по ул. Юбилейная

234 402
Юбилейная к. бойынша 126 пәтерлік жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
201 627
Юбилейная к. бойынша 90 пәтерлік жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
129 547
Юбилейная к. бойынша 126 пәтерлік жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
174 731
Жуков к. бойынша 80 пәтерлік тұрғын үй құрылысын аяқтау
148 628
Юбилейная к. бойынша 102 пәтерлік коммуналдық тұрғын үйге техникалық паспорт әзірлеу
1 336
Юбилейная к. бойынша 102 пәтерлік тұрғын үй құрылысын аяқтау
43 950
Техникалық паспорттарды әзірлеу және олардың жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйге тіркелуі
1 323,7
Жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысына СЖҚ әзірлеуге
5 000
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 189 592,5
оның ішінде:
Қазақстан Республикасындағы тұрғын үй құрылысының 2008-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасына сәйкес инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 025 000
инженерлік желілерді қайта жаңарту
131 009
инженерлік-коммуникациялық желілердің құрылысы және тұрғын үйлерді абаттандыру
20 678
"Орман" тұрғын үй алабының, Юбилейная к-сі, 3"В", 3"Г", 3"Д" инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және абаттандыру бойынша мемлекеттік актіні және жерге орналастыру жобасын жасау
2 255
Юбилейная к. бойынша дренаждық-
нөсерлік канализация құрылысы
6 500
Жерге орналастыру жобаларын әзірлеу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымның түгендеу істерін тіркеу
1 668
Инженерлік желілерге түгендеу істерін және техникалық паспорттарды әзірлеу
333,5
СЖҚ әзірлеу және 1 кезеңдегі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйдің сыртқы электржабдықтау желілерінің объектісі бойынша сараптамадан өту
649
Береке кентіндегі инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымның құрылысына СЖҚ әзірлеу
1 500
19
Тұрғын үй салу
755 549
оның ішінде:
"100 мектеп пен 100 аурухана" бағдарламасы аясында салынған объектілер қызметкерлері үшін тұрғын үй салу және сатып алуды кредиттеу
282 828
Юбилейная к. бойынша 75 пәтерлік ипотекалық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
196 227
Юбилейная к. бойынша 80 пәтерлік ипотекалық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
78 870
Юбилейная к. бойынша 60 пәтерлік ипотекалық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
55 433
Юбилейная к. бойынша ипотекалық тұрғын үй құрылысы
139 239
оның ішінде:
Юбилейная көшесі бойынша 60 пәтерлік тұрғын үй құрылысы
67 000
Юбилейная көшесі бойынша 75 пәтерлік тұрғын үй құрылысы
2 858
Юбилейная көшесі бойынша 80 пәтерлік тұрғын үй құрылысы

69 381
изготовление землеустроительных проектов,технических паспортов и их регистрация на ипотечное жилье
2 952
5
Развитие коммунального хозяйства. За счет средств местного бюджета
12 688
в том числе:
строительство водовода к дачным поселкам
12 688
6
Развитие системы водоснабжения. За счет средств местного бюджета
724
в том числе:
изготовление ПСД с прохождением экспертизы водопровода на 2632 км
724
7
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов. За счет средств местного бюджета
81 457,3
в том числе:
реконструкция Парка культуры и отдыха
53 457,3
приобретение и установка скульптурных композиций
20 000
изготовление и установка остановочных павильонов
8 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
449 165
28
Развитие коммунального хозяйства. За счет средств местного бюджета
6 814
в том числе:
изготовление ПСД на реконструкцию и модернизацию коммунальных сетей-ремонт сетей горячего водоснабжения
1 558
изготовление ПСД на реконструкцию кабельных линий, трансформаторных подстанций, находящихся в коммунальной собственности г. Петропавловска
496
изготовление ПСД на реконструкцию сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г. Петропавловска
2 927
изготовление ПСД на реконструкцию электрических сетей и трансформаторных подстанций
1 833
32
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
442 351
в том числе:
реконструкция и модернизация коммунальных сетей-ремонт сетей горячего водоснабжения
50 408
строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС и разъезду 2632 км
71 865
реконструкция сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г. Петропавловска
111 532
реконструкция кабельных линий, трансформаторных подстанций, находящихся в коммунальной собственности г. Петропавловска
17 016
реконструкция электрических сетей
47 112
реконструкция трансформаторных подстанций
56 939
реконструкция сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г. Петропавловска
87 479
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
1 440
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 440
9
Развитие теплоэнергетической системы. За счет средств местного бюджета
1 440
в том числе:
изготовление ПСД с прохождением экспертизы теплоснабжения пос. Заречный
1 440
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
605
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
605
2
Создание информационных систем
605
13
Прочие

69 381
Жерге орналастыру жобаларын, техникалық паспорттарды әзірлеу және олардың ипотекалық тұрғын үйге тіркелуі
2 952
5
Коммуналдық шаруашылықты дамыту. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
12 688
оның ішінде:
саяжай кенттеріне сутартқыны салу
12 688
6
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
724
оның ішінде:
2632 км кентіне су құбырының сараптамадан өтуімен СЖҚ әзірлеу
724
7
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыру. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
81 457,3
оның ішінде:
Мәдениет және демалыс саябағын қайта жаңарту
53 457,3
мүсін композицияларын сатып алу және орнату
20 000
аялдама павильондарын жасау және орнату
8 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
449 165
28
Коммуналдық шаруашылықты дамыту. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
6 814
оның ішінде:
ыстық сумен жабдықтау желілерін жөндеу - коммуналдық желілерді қайта жаңарту және жаңғыртуға СЖҚ әзірлеу
1 558
Петропавл қ. коммуналдық меншігіндегі кабель желілерін, трансформатор қосалқы станцияларын қайта жаңартуға СЖҚ әзірлеу
496
Петропавл қ. коммуналдық меншігіндегі көше жарықтандыру желілерін қайта жаңартуға СЖҚ әзірлеу
2 927
электр желілерін және трансформатор қосалқы станцияларын қайта жаңартуға СЖҚ әзірлеу
1 833
32
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді абаттандыру
442 351
оның ішінде:
ыстық сумен жабдықтау желілерін жөндеу - коммуналдық желілерді қайта жаңарту және жаңғырту
50 408
орман шаруашылығына, ОМТС кентіне және 2632 км жол айрығына су құбырының желілерін салу
71 865
Петропавл қ. коммуналдық меншігіндегі көше жарықтандыру желілерін қайта жаңарту
111 532
Петропавл қ. коммуналдық меншігіндегі кабель желілерін, трансформатор қосалқы станцияларын қайта жаңарту
17 016
электр желілерін қайта жаңарту
47 112
трансформатор қосалқы станцияларын қайта жаңарту
56 939
Петропавл қ. коммуналдық меншігіндегі көше жарықтандыру желілерін қайта жаңарту
87 479
9
Жылу-энергетикалық кешен және жер қойнауын пайдалану
1 440
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 440
9
Жылу энергетикалық жүйені дамыту. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1 440
оның ішінде:
Заречный кентіндегі жылумен жабдықтаудың сараптамадан өтуімен СЖҚ әзірлеу
1 440
11
Өнеркәсiп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметi
605
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
605
2
Ақпараттық жүйелер құру
605
13
Басқалар

28 800
452
Отдел финансов района (города областного значения)
28 800
14
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
28 800
Приложение 3
к решению внеочередной 32 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 14 декабря 2010 года
Приложение 6
к решению 22 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 25 декабря 2009 года
Распределение сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета по г. Петропавловску на 2010 год
Функциональная группа
Сумма
(тыс.тенге)
Администратор
Программа
Наименование
II. Затраты

28 800
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлiмi
28 800
14
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
28 800
Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы
шақырылған 32 кезектен тыс сессиясының № 1 шешiмiне
3 қосымша
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 22 сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешiмiне
6 қосымша
2010 жылға арналған Петропавл қаласы бойынша республикалық бюджеттен берілетін мақсатты трансферттердің сомаларын бөлу
Функционалдық топ
Сома,
(мың теңге)
Әкiмшi
Бағдарлама
Атауы
II.Шығындар

2 696 019,3
4
Образование
376 811
Дошкольное воспитание и обучение
198 389
464
Отдел образования района (города областного значения)
198 389
9
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
198 389
в том числе:
содержание вновь вводимых объектов образования
90 890
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
107 499
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123 808
464
Отдел образования района (города областного значения)
123 808
3
Общеобразовательное обучение
119 026
в том числе:
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5 539
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
49 140
на реализацию государственного образовательного заказа
64 347
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования района (города областного значения)
4 782
обеспечение учебными материалами дошкольных организаций образования, организаций среднего, технического и профессионального, после среднего образования, институтов повышения квалификации по предмету "Самопознание"
4 782
Прочие услуги в области образования
54 614
464
Отдел образования района (города областного значения)
54 614
11
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
54 614
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
258 322,3
Социальная помощь
258 322,3
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
258 322,3
2
Программа занятости
76 420
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
76 420
5
Государственная адресная социальная помощь
25 964
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
3 289
в том числе:
на увеличение норм питания в медико-социальных учреждениях
3 289
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 682
19
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
1 918,8
20
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

2 696 019,3
4
Бiлiм беру
376 811
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
198 389
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
198 389
9
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
198 389
оның ішінде:
жаңадан енгізілген білім объектілерін ұстау
90 890
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
107 499
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123 808
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
123 808
3
Жалпы бiлiм беру
119 026
оның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құру
5 539
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыру
49 140
мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыру
64 347
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттiк бiлiм беру ұйымдары үшiн оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткiзу
4 782
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарын, орта, техникалық және кәсіптік, ортадан кейінгі білім беру ұйымдарын, біліктілікті арттыру институттарын «Өзін-өзі тану» пәні бойынша оқу материалдарымен қамтамасыз ету
4 782
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
54 614
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
54 614
11
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
54 614
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
258 322,3
Әлеуметтiк көмек
258 322,3
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
258 322,3
2
Жұмыспен қамту бағдарламасы
76 420
103
Республикалық бюджеттен берілетін мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындары мен жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейту
76 420
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
25 964
13
Тұрақтылықты жерi жоқ тұлғаларды әлеуметтiк бейiмдеу
3 289
оның ішінде:
медициналық-әлеуметтік мекемелерде тамақтану мөлшерін ұлғайту
3 289
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 682
19
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
1 918,8
20
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген әскери қызметшілерге, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйекке дейінгі кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

146 048,5
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 661 755
Жилищное хозяйство
1 264 402
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 264 402
3
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
239 402
4
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
1 025 000
Коммунальное хозяйство
397 353
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
397 353
30
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
114 346
в том числе:
текущий ремонт ливневых канализаций по ул. Сатпаева и ул. Интернациональной
31 166
капитальный ремонт теплоснабжения (пр. Московский; ул. Радищева; ул. Матросова; ул. Уральская; ул. Интернациональная 74, 76, 78; ул. Астана 34, 36, 38)
51 436
капитальный ремонт электрических сетей
31 744
32
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
283 007
в том числе:
реконструкция и модернизация коммунальных сетей-ремонт сетей горячего водоснабжения
50 408
реконструкция сетей уличного освещения, находящихся в коммунальной собственности г. Петропавловска
111 532
реконструкция кабельных линий, трансформаторных подстанций, находящихся в коммунальной собственности г. Петропавловска
17 016
реконструкция электрических сетей
47 112
реконструкция трансформаторных подстанций
56 939
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
135 880
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
135 880
4
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
135 880
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
3 251
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 251
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
2 558
4
Материально-техническое оснащение государственных органов
360
11
Проведение противоэпизоотических мероприятий
333
12
Транспорт и коммуникации
260 000
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
260 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
260 000
8
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
260 000
Приложение 4
к решению внеочередной 32 сессии городского маслихата IV созыва № 1

146 048,5
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 661 755
Тұрғын үй шаруашылығы
1 264 402
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 264 402
3
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
239 402
4
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
1 025 000
Коммуналдық шаруашылық
397 353
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
397 353
30
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді абаттандыру
114 346
оның ішінде:
Сәтпаев к-сі және Интернационал к-сі бойынша нөсерлі канализацияларды ағымдағы жөндеу
31 166
жылумен жабдықтауды күрделі жөндеу (Московский тұйық к-сі; Радищев к-сі; Матросов к-сі; Уральская к-сі; Интернационал к-сі, 74, 76, 78; Астана к-сі, 34, 36, 38)
51 436
электр желілерін күрделі жөндеу
31 744
32
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді  мекендерді абаттандыру
283 007
оның ішінде:
ыстық сумен жабдықтау желілерін жөндеу - коммуналдық желілерді қайта жаңарту және жаңғырту
50 408
Петропавл қ. коммуналдық меншігіндегі көше жарықтандыру желілерін қайта жаңарту
111 532
Петропавл қ. коммуналдық меншігіндегі кабель желілерін, трансформатор қосалқы станцияларын қайта жаңарту
17 016
электр желілерін қайта жаңарту
47 112
трансформатор қосалқы станцияларын қайта жаңарту
56 939
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
135 880
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
135 880
4
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымдағы жөндеу
135 880
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар әлемін қорғау, жер қатынастары
3 251
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
3 251
1
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2 558
4
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
360
11
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
333
12
Көлiк және коммуникация
260 000
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
260 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
260 000
8
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала мен елді-мекендердің көшелерін жөндеу және ұстау
260 000

от 14 декабря 2010 года
Приложение 9
к решению 22 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 25 декабря 2009 года
Перечень видов социальной помощи, предусмотренной по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов"
п/п
Наименование
сумма
(тыс.тенге)
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских

Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы
шақырылған 32 кезектен тыс сессиясының № 1 шешiмiне
4 қосымша
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 22 сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 1 шешiмiне
9 қосымша
"Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қарастырылған әлеуметтік көмек түрлерінің тізбесі
р/р
Атауы
сома
(мың теңге)
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне монша және шаштараз қызметтеріне әлеуметтік көмек

1105
2
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним по льготам и гарантиям, на зубопротезирование
5755
3
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед РК, герои Советского Союза, герои Соц.Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в РК, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
12226
4
Социальная помощь больным туберкулезом на проезд
1895,2
5
Социальная помощь больным туберкулезом на питание
1010,4
6
Социальная помощь Почетным гражданам города Петропавловска
118,7
7
Социальная помощь студентам из малообеспеченных семей
2800
8
Социальная помощь лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
1854
9
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги в размере 4 МРП
29945,7
10
Единовременная социальная помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающим на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 тыс.тенге
10000
11
Социальная помощь на приобретение единой одежды участникам и инвалидам Великой Отечественной войны
525
12
Организация службы «Социальное такси» по оказанию бесплатных транспортных услуг инвалидам I-II групп, детям-инвалидам до 18 лет, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам
6 000
13
На оказание социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»
5 106
Итого
78341

1105
2
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға тіс салуға әлеуметтік көмек
5755
3
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің, ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр әйел-ана» атағын алған, сондай- ақ I және II дәрежедегі «Ана даңқы» ордендерімен наградталған көп балалы аналардың, ҚР ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалардың, Кеңес одағының ерлері, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ ордендерінің, үш дәрежедегі Еңбек Даңқының кавалерлері, көшіру кезінде ана құрсағындағы болған балаларды қоса алғанда, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС апатының салдарларын жоюға қатысушылар санынан, шеттету аймақтарынан және Қазақстан Республикасына көшірілген тұлғалардың санаторлық-курорттық емделуіне әлеуметтік көмек
12226
4
Туберкулезбен ауыратындардың жолақысына әлеуметтік көмек
1895,2
5
Туберкулезбен ауыратындардың тамақтануына әлеуметтік көмек
1010,4
6
Петропавл қаласының Құрметті азаматтарына әлеуметтік көмек
118,7
7
Аз қамтамасыз етілген отбасылардағы студенттерге әлеуметтік көмек
2800
8
Қазақстан Республикасына ерекше еңбек сіңіргені үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға әлеуметтік көмек
1854
9
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 4 АЕК мөлшерінде коммуналдық қызметтерге әлеуметтік көмек
29945,7
10
Петропавл қаласына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлерге және жоғары медициналық оқу орындарының түлектеріне 200 мың теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек
10000
11
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне бірыңғай киім сатып алуға әлеуметтік көмек
525
12
I-II топтағы мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тегін көліктік қызмет көрсету бойынша «Әлеуметтік такси» қызметін ұйымдастыру
6 000
13
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек көрсетуге
5 106
Жиыны
78341