О бюджете города Петропавловска на 2011-2013 годы
Решение маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2010 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 января 2011 года N 13-1-188
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95–IV, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148 городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2011-2013 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 10983848 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 5960063 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 50984 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 306090 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4666711 тысяч тенге;
2) затраты – 11605293 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты - 0;
погашение бюджетных кредитов - 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20103 тысячи тенге:
приобретение финансовых активов – 20103 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета– -641548 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 641548 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 500000 тысяч тенге;
погашение займов – 289000 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 430548 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.11.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
1-1. Направить свободные остатки городского бюджета, сложившиеся на 1 января 2011 года на расходы по бюджетным программам согласно приложению 10.
Сноска. Пункт 1 дополнен пунктом 1-1 в соответствии с решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
2. Установить, что доходы городского бюджета на 2011 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуального подоходного налога с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам;
социального налога в размере 100 процентов;
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей в размере 100 процентов;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
акцизов, кроме акцизов, зачисляемых в республиканский бюджет;
платы за пользование земельными участками;
сборов за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности, кроме сборов, зачисляемых в республиканский бюджет;
налог на игорный бизнес;
государственной пошлины, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.

2011-2013 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2010 жылғы 27 желтоқсандағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 21 қаңтарда N 13-1-188 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджет кодексінің 75-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңы 6-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2011 жылға арналған мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10983848 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5960063 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 50984 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 306090 мың теңге;
трансфеттердің түсімдері – 4666711 мың теңге;
2) шығындар – 11605293 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттiк кредиттерi – 0;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 20103 мың теңге;
қаржылық активтердi сатып алу – 20103 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -641548 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын (профицитін пайдалану) қаржыландыру –
641548 мың теңге, соның ішінде:
қарыздардың түсімдері – 500000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 289000 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланылатын қалдықтары – 430548 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.11.18 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
1-1. 2011 жылғы 1 қаңтарға сәйкес мерзімге қалыптасқан қалалық бюджеттің бос қалдықтары бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарға 10-қосымшаға сәйкес жіберілсін.
Ескерту. 1-тармақ 1-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.03.29 N 1  (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
2. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің кірістері мынадай салықтық түсімдер есебінен Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес қалыптастырылады, деп белгіленсін:
бір реттік талондар бойынша қызметті жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық 100 пайыз мөлшерінде;
жеке кәсіпкерлер, жеке мен заңды тұлғалардың мүлкіне салынатын салық 100 пайыз мөлшерінде;
жер салығы;
көлiк құралдарына салынатын салық;
республикалық бюджетке енгізілетін акциздерден басқа, акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемдер;
республикалық бюджетке енгізілетін алымдардан басқа, кәсіпкерлік және кәсіптік қызметті жүргізгені үшін алымдар;
ойын бизнесіне салынатын салық;
республикалық бюджетке енгізілетін мемлекеттік баждан және консулдық алымнан басқа, мемлекеттік баж.

Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
3. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
поступлений части чистого дохода коммунальных государственных предприятий;
доходов от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
других неналоговых поступлений.
4. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
продажа земли;
продажа нематериальных активов.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
4-1. Установить, что доходы городского бюджета формируются за счет бюджетной субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 1258433 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 дополнен пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2011 год в сумме 76020 тысяч тенге, в том числе:
резерв на неотложные затраты - 65000 тысяч тенге;
резерв на исполнение обязательств по решениям судов – 11020 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.11.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
6. Утвердить перечень бюджетных программ развития с разделением на бюджетные инвестиционные проекты и программы городского бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города на 2011 год согласно приложению 5.
8. Учесть в городском бюджете на 2011 год целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 6 в следующих размерах:
1) 182979 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;»;
2) 148240 тысяч тенге – на реализацию Государственной программы развития образования в Республике Казахстан на 2011–2020 годы, в том числе:
81920 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
43264 тысячи тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования»;»
23056 тысяч тенге - обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому»;»

Ескерту. 2-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.03.29 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
3. Қалалық бюджеттің кірістері мынадай салықтық емес түсімдер есебінен қалыптастырылады, деп белгіленсін:
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері;
мемлекеттік меншіктегі мүлікті жалға беруден түсетін түсімдер;
басқа да салықтық емес түсімдер.
4. Қалалық бюджеттің кірістері мынадай негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер есебінен қалыптастырылады, деп белгіленсін:
жерді сату;
материалдық емес активтерді сату.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.03.29 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
4-1. Қалалық бюджеттің кірістері 1258433 мың теңге сомада облыстық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенция есебінен қалыптастырылады деп белгіленсін.
Ескерту. 4-тармақ 4-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.03.29 N 1  (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
5. 2011 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 76020 мың теңге сомада бекітілсін, соның ішінде:
шұғыл шығындарға резерв – 65000 мың теңге;
соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға резерв – 11020 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.11.18 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
6. 2011 жылға арналған қалалық бюджеттің бағдарламалары мен бюджеттiк инвестициялық жобаларға бөлумен бюджеттiк даму бағдарламаларының тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2011 жылға арналған қала бюджетін орындау процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2011 жылға арналған қалалық бюджетте 6-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен мақсатты трансферттер мынадай мөлшерлерде ескерілсін:
1) 182979 мың теңге - мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға»;»
2) 148240 мың теңге - 2011-2020 жылдарға арналған Қазақстан Республикасындағы білім беруді дамытудың мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға, соның ішінде:
81920 мың теңге - негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға;
43264 мың теңге - бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға;
23056 мың теңге - үйде оқитын мүгедек балаларды керек-жарақпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз етуге»;»

3) 27996 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), оставшегося без попечения родителей;
4) 2 606 тысяч тенге - на предоставление специальных социальных услуг нуждающимся гражданам на дому;
5) 28 080 тысяч тенге - на организацию молодежной практики в целях поддержки частного предпринимательства в регионах в рамках программы «Дорожная карта бизнеса–2020»;
6) 409 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
7) 350945 тысяч тенге – на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда;
8) 881451 тысяч тенге – на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно- коммуникационной инфраструктуры;
9) 309 890 тысяч тенге – на реконструкцию канализационно-очистных сооружений (2-очередь, 3-очередь).
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011); от 12.05.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011); от 26.07.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011); от 18.11.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
10) 21450 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
11) 12846 тысяч тенге – на создание центров занятости;
12) 41317 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
13) 372141 тысяч тенге – на реконструкцию сетей водоснабжения.
9. Учесть в бюджете города на 2011 год бюджетные кредиты по нулевой ставке вознаграждения на строительство и (или) приобретение жилья в сумме 500000 тысяч тенге согласно приложению 7.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 12.05.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
10. Учесть в бюджете города на 2011 год целевые текущие трансферты из областного бюджета согласно приложению 8 в следующих размерах:
1) 58 903 тысяч тенге – на заработную плату с отчислениями отрасли образования;
2) 13 539 тысяч тенге – на капитальный ремонт ГУ "Средняя общеобразовательная школа № 1 имени М.А. Айтхожина";
3) 4 051 тысяч тенге – на установку противопожарной сигнализации, приобретение средств пожаротушения, услуги по обработке деревянных покрытий (конструкций) для объектов образования;
4) 65 565 тысяч тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений»;
5) исключен - решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)

3) 27996 мың теңге - ата-аналардың қамқорысыз қалған жетім баланы (жетім-балаларды) ұстауға асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеуге;
4) 2 606 мың теңге – мұқтаж азаматтарға үйде арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге;
5) 28 080 мың теңге - «Бизнес Жол картасы-2020» бағдарламасы аясында өңірлердегі жеке кәсіпкерлікті қолдау мақсатында жастар саясатын ұйымдастыруға;
6) 409 мың теңге – эпизоотияға қарсы іс-шаралар өткізуге;
7) 350945 мың теңге - мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға;
8) 881451 мың теңге – инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға.
9) 309 890 мың теңге - қарыз-тазарту ғимараттарын қайта жаңартуға (2-кезек, 3-кезек).
10) 21450 мың теңге – еңбекақыны жартылай субсидиялауға;
11) 12846 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарын құруға;
12) 41317 мың теңге – мектептер және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мұғалімдер мен тәрбиешілердің біліктілік санаттарына үстемеақы көлемін арттыруға;
13) 372141 мың теңге – сумен жабдықтау желілерін реконструкциялауға.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.03.29 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.05.12 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.07.26 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.18 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен
9. 2011 жылға арналған қала бюджетінде тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға сыйақының нөлдік ставкасы бойынша бюджеттік кредиттер 500000 мың теңге сомада 7-қосымшаға сай ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.05.12 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
10. 2011 жылға арналған қала бюджетінде 8-қосымшаға сәйкес облыстық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер мынадай көлемдерде ескерілсін:
1) 58 903 мың теңге – білім беру саласының аударымдармен еңбекақысына;
2) 13 539 мың теңге – «М.А. Айтқожин атындағы № 1 жалпы білім беретін орта мектеп» ММ күрделі жөндеуге;
3) 4 051 мың теңге – білім беру объектілері үшін өртке қарсы дабылдаманы орнату, өрт сөндіру құралдарын, ағаш жабылғыларды (құрылыстарды) өңдеу бойынша қызметті сатып алуға;
4) 65 565 мың теңге – «Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеуге;
5) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.03.29 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен

6) исключен - решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
7) исключен - решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
8) исключен - решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
9) 1 200 тысяч тенге – на разработку ПСД на реконструкцию Привокзальной площади;
10) 29 724 тысяч тенге – на реконструкцию канализационно-очистных сооружений;
11) 19 400 тысяч тенге – на изготовление ПСД на строительство набережной на реке Ишим в районе автомобильного моста.
12) исключен - решениями маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 10.10.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
13) исключен - решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.11.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011);
14) 13138 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство жилого дома по улице Юбилейная;
15) 28400 тысяч тенге – на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона «Жас Өркен»;
16) 4526 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации по проекту «Разводящие сети теплоснабжения поселка «Солнечный» (2 очередь);
17) 156486 тысяч тенге – на строительство арендно-коммунального жилья;
18) 8017 тысяч тенге – на строительство электроснабжения микрорайона "Орман";
19) 25000 тысяч тенге – на строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС, разъезду 2632 километр (2 очередь);
20) 13365 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство стелы со скульптурной композицией на Омском кольце;
21) 12983 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство стелы со скульптурной композицией на Мамлютском кольце;
22) 155652 тысяч тенге – на строительство набережной озера Пестрое;
23) 25000 тысяч тенге – на строительство теплоснабжения к жилым домам в поселке «Заречный»;
24) 15000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к Интеллектуальной школе;
25) 437 тысяч тенге – на приобретение угля организациям образования;
26) 100000 тысяч тенге – на благоустройство города.
27) 24114 тысяч тенге – на капитальный ремонт оранжереи и зимнего сада государственного коммунального казенного предприятия "Қызылжар оранжереясы" акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области Министерства образования и науки Республики Казахстан;

6) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.03.29 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
7) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.03.29 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
8) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.03.29 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
9) 1 200 мың теңге – Вокзал маңы алаңын қайта жаңартуға СЖҚ құжаттамасын әзірлеуге;
10) 29 724 мың теңге – қарыз-тазарту ғимараттарын қайта жаңартуға;
11) 19 400 мың теңге – автомобиль көпірі ауданында Есіл өзенінде жағалаудың ҚСЖ құжаттамасын әзірлеуге.
12) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.10.10 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен;
13) - алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.11.18 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
14) 13138 мың теңге – Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үй құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге;
15) 28400 мың теңге – «Жас Өркен» шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына;
16) 4526 мың теңге – «Солнечный» кентінің жылумен жабдықтаудың тарату желілері» жобасы бойынша сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге (2 кезек);
17) 156486 мың теңге – жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысына;
18) 8017 мың теңге – «Орман» шағын ауданында электрмен жабдықтау құрылысына;
19) 25000 мың теңге – орман шаруашылығына, ОМТС кентіне, 2632 километр разъезіне су құбыры желілерін салуға (2 кезек);
20) 13365 мың теңге – Омбы айналма жолында мүсін композициясымен стелланы салуға және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге;
21) 12983 мың теңге – Мамлют айналма жолында мүсін композициясымен стелланы салуға және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге;
22) 155652 мың теңге – Пестрый көлі жағалауын салуға;
23) 25000 мың теңге – Заречный кентіндегі тұрғын үйлерге жылумен жабдықтауды салуға;
24) 15000 мың теңге – Интеллектуалдық мектепке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеуге;
25) 437 мың теңге – білім ұйымдарына көмір сатып алуға;
26) 100000 мың теңге – қаланы абаттандыруға.
27) 24114 мың теңге – Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің "Қызылжар оранжереясы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының оранжереясын және қысқы бағын күрделі жөндеуге;

28) 41350 тысяч тенге – на реконструкцию сетей водоснабжения;
29) 20000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство жилых домов через систему жилстройсбережений;
30) 180985 тысяч тенге – на средний ремонт улиц города;
31) 1493 тысяч тенге – на внедрение системы электронного документооборота;
32) 9600 тысяч тенге – на приобретение служебного жилья.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011); от 26.07.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011); от 10.10.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011); от 18.11.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
11. Обеспечить в 2011 году выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.

28) 41350 мың теңге – сумен жабдықтау желілерін қайта құруға;
29) 20000 мың теңге – тұрғын үй құрылыс сақтаулары жүйесі арқылы тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге;
30) 180985 мың теңге – қала көшелерін орташа жөндеуге;
31) 1493 мың теңге – электрондық құжат айналымы жүйесін енгізуге;
32) 9600 мың теңге – қызметтік үйді сатып алуға.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерту енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.03.29 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.07.26 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.10.10 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі); 2011.11.18 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен
11. 2011 жылы бюджеттік сала қызметкерлеріне еңбекақыны толық көлемде төлеу қамтамасыз етілсін.

12. Установить, что в расходах городского бюджета на 2011 год по программе 451-007 «Социальная помощь отдельным категориям граждан по решениям местных представительных органов», предусмотрены ассигнования на социальные выплаты в сумме 136714,8 тысяч тенге согласно приложению 9.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.11.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)

12. 451-007 «Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек» бағдарламасы бойынша 2011 жылға арналған қалалық бюджет шығыстарында 9-қосымшаға сәйкес 136714,8 мың теңге сомада әлеуметтік төлемдерге қаржы бөлу карастырылды, деп белгіленсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.11.18 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен

13. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель                               Секретарь
сессии городского маслихата                городского маслихата
А.В. Казанцев                              Р. Сыздыков
Приложение 1
к решению 33 сессии городского маслихата IV созыва № 1
от 27 декабря 2010 года
Бюджет города Петропавловска на 2011 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.11.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
Категория
Сумма (тыс.тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

13. Осы шешiм 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат                           Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       хатшысы
А. Казанцев                                Р. Сыздықов
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 33 сессиясының
2010 жылғы 27 желтоқсандағы № 1 шешiмiне
1-қосымша
2011 жылға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.11.18 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кiрiстер

15 234,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
15 234,6
037
Строительство и реконструкция объектов образования
15 234,6
в том числе:
привязка рабочего проекта по строительству Интеллектуальной школы к новому участку
15 234,6
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
3 104 002,6
467
Отдел строительства района (города областного значения)
2 316 297,6
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
566 571,2
в том числе:
строительство 4 жилых домов в микрорайоне "Береке"
350 945
разработка проектно-сметной документации на строительство жилого дома по улице Юбилейная
13 138
строительство арендно-коммунального жилья
156 486
софинансирование строительства 126 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
11 434,9
софинансирование строительства 90 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
2 303,7
софинансирование строительства 126 квартирного арендно-коммунального жилого дома по улице Юбилейная
28 945,6
изготовление технических паспортов на два 126 квартирных и один 90 квартирный арендно-коммунальные жилые дома
3 318
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
985 006,4
в том числе:
магистральные сети поселок "Солнечный" (1 очередь)
669
подкачивающие насосные станции теплоснабжения поселок "Солнечный"
58 166
разводящие сети поселок "Солнечный (1 очередь)
1 220
строительство внешних сетей электроснабжения КЛ-10 КВ к арендно-коммунальным жилым домам по ул.Юбилейная (1 очередь)
1 831,5
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
23 715
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
464 113
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Өркен"
178 400
разводящие сети теплоснабжения поселка "Солнечный" (2 очередь)
150 569
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к жилому дому по ул.Юбилейная
40 000
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к Интеллектуальной школе
15 000
разработка проектно-сметной документации по проекту "Разводящие сети теплоснабжения п."Солнечный".(2 очередь)
4 526
на строительство электроснабжения микрорайона "Орман"( в том числе разработка ПСД)
8017
изготовление технических паспортов на инженерно-коммуникационные инфраструктуры
7401
строительство инженерно-
коммуникационных сетей и благоустройство к 126 кв. и 90 кв. жилым домам.по ул.Юбилейная
12 139
строительство инженерно-
коммуникационных сетей и благоустройство к 126 кв. жилому дому по ул.Юбилейная

15 234,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
15 234,6
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
15 234,6
оның ішінде:
Интеллектуалдық мектепті салу бойынша жұмыс жобасын жаңа учаскіге байланыстыру
15 234,6
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3 104 002,6
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлiмi
2 316 297,6
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
566 571,2
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 4 тұрғын үй салу
350 945
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үй құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
13 138
жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй салу
156 486
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
11 434,9
Юбилейная көшесі бойынша 90 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
2 303,7
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үй құрылысын ортақ қаржыландыру
28 945,6
екі 126 пәтерлі және бір 90 пәтерлі жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге техникалық паспорттар әзірлеу
3 318
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
985 006,4
оның ішінде:
«Солнечный» кентіндегі магистральдық желілер (1 кезек)
669
«Солнечный» кентінде жылумен жабдықтаудың суды тартушы сорғы станциялары
58 166
«Солнечный» кентіндегі тарату желілері (1 кезек)
1 220
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге КЛ-10 кВ электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (1 кезек)
1 831,5
«Береке» шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
23 715
«Береке» шағын ауданындағы инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
464 113
"Жас өркен" шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
178 400
«Солнечный» кентіндегі жылумен жабдықтаудың тарату желілері (2 кезек)
150 569
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
40 000
Интеллектуалдық мектепке инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
15 000
" Солнечный к. жылумен жабдықтаудың тарату желілері" жобасы бойынша сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу. (2 кезек)
4 526
"Орман" шағын ауданында электрмен жабдықтауды салуға (оның ішінде СЖҚ әзірлеу)
8 017
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымға техникалық паспорттарды әзірлеу
7 401
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі және 90 пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық желілерді салу және абаттандыру
12 139
Юбилейная көшесі бойынша 126 пәтерлі тұрғын үйге инженерлік-
коммуникациялық желілерді салу және абаттандыру

10 786,7
строительство переезда через существующую теплотрассу к арендно-коммунальному жилью по ул.Юбилейная
275,9
на разработку проектно-сметной документации на развитие и обустройство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры микрорайона «Кирпичный» (электроснабжение)
4 851,3
разработка землеустроительных проектов и изготовление государственных актов на земельные участки
2 651
экспертное обследование технического состояния трансформаторной подстанции 10/0,4 кВ
57,6
проведение профессиональных испытаний и измерений в электроустановках напряжением 10 кВ и 0,4 кВ
120
техническое обследование инженерно-
коммуникационной инфрастуктуры
371,8
технические условия по инженерно-коммуникационным сетям
125,6
006
Развитие системы водоснабжения
33 078
в том числе:
строительство сетей водопровода к лесхозу, поселку ОМТС, разъезду 2632 км.(2 очередь)
29 928
разработка проектно-сметной документации на строительство сетей водопровода к Куйбышевскому лесхозу
3 150
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
193 834,1
в том числе:
изготовление проектно-сметной документации на благоустройство территории озера Пестрое
6 213,1
строительство набережной озера Пестрое
157 152
разработка проектно-сметной документации на реконструкцию Привокзальной площади
1 200
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Омском кольце
13365
разработка проектно-сметной документации и строительство стеллы со скульптурной композицией на Мамлютском кольце
12983
реконструкция Парка культуры и отдыха
1761
работы по переносу проекта в натуру (разбивка кварталов и автомобильных дорог) микрорайона "Береке"
1160
019
Строительство жилья
499 175,9
в том числе:
кредитование на строительство жилья
461 368
из них:
строительство 126 квартирного жилого дома по ул. Юбилейная-Семашко
352 671
строительство многоквартирного жилого дома
108 697
строительство ипотечного жилья
17 807,9
разработка проектно-сметной документации на строительство жилых домов через систему жилстройсбережений
20 000
020
Приобретение жилья
38 632
в том числе:
кредитование на приобретение жилья
38 632
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
787 705
028
Развитие коммунального хозяйства
374 214
в том числе:
реконструкция канализационно-
очистных сооружений (2-3 очередь)
339 614
изготовление проектно-сметной документации на строительство набережной на р.Ишим в районе автомобильного моста
19 400
изготовление технической документации по теплосетям линий электропередач, теплотрассы для постановки на учет

10 786,7
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйге қолданыстағы жылу жолы арқылы өткелді салу
275,9
"Кирпичный" шағын ауданның инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыруға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу (электржабдықтау)
4 851,3
жерге орналастыру жобаларын әзірлеу және жер телімдеріне мемлекеттік актілерді жасау
2 651
10/04 кВ трансформаторлық қосалқы бекеттің техникалық жағдайына сараптамалық тексеріс
57,6
10 кВ және 0,4 кВ қуаттылығымен электр қондырғыларына кәсіби сынақ және өзгерістер жүргізу
120
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды техникалық тексеру
371,8
инженерлік-коммуникациялық желілер бойынша техникалық жағдайлар
125,6
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
33 078
оның ішінде:
Орман шаруашылығына, ОМТС кентіне, 2632 км разъездіне су құбыры желілерін салу (2 кезек)
29 928
Куйбышев орман шаруашылығына су құбыры желілерін салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
3 150
007
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамыту
193 834,1
оның ішінде:
Пестрый көлі аумағын абаттандыруға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
6 213,1
Пестрый көлі жағалауын салу
157 152
Вокзал маңы алаңын реконструкциялауға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
1 200
Омбы айналма жолында мүсін композициясымен стелла салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
13 365
Мамлют айналма жолында мүсін композициясымен стела салу және сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
12 983
Мәдениет және демалыс паркін қайта жаңарту
1 761
«Береке» шағын ауданында затқа (орамдарды және автомобиль жолдарын бөлу) жобаны ауыстыру бойынша жұмыстар
1 160
019
Тұрғын үй салу
499 175,9
оның ішінде:
тұрғын үй салуға кредит беру
461 368
оның ішінде:
Юбилейная-Семашко к. бойынша 126 пәтерлі тұрғын үй құрылысы
352 671
көп пәтерлі тұрғын үй құрылысы
108 697
ипотекалық тұрғын үй құрылысы
17 807,9
тұрғын үй құрылыс сақтаулары жүйесі арқылы тұрғын үй құрылысына жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
20 000
020
Тұрғын үй сатып алу
38 632
оның ішінде:
тұрғын үй сатып алуға кредит беру
38 632
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
787 705
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
374 214
оның ішінде:
кәріз-тазарту иммараттарын реконструкциялау (2-3 кезек)
339 614
автомобиль көпірі ауданында Есіл ө. жағалауын салуға сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
19 400
есепке қою үшін элетр беру желілерінің жылу жүйелері бойынша, жылу трассасының техникалық құжаттамасын әзірлеу

2 380 350
4
Образование
400 532
464
Отдел образования района (города областного значения)
400 532
003
Общеобразовательное обучение
191 063
в том числе:
на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
43 264
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
81 920
на реализацию государственного образовательного заказа
65 879
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
117 100
в том числе:
на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
117 100
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27 996
020
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
23 056
021
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
41 317
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
36 902
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
36 902
002
Программа занятости
21 450
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2 606
023
Обеспечение деятельности центров занятости
12 846
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 914 427
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 232 396
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
350 945
в том числе:
строительство 4 жилых домов в микрорайоне "Береке"
350 945
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
881 451
в том числе:
магистральные сети поселок "Солнечный" (1 очередь)
669
подкачивающие насосные станции теплоснабжения поселок "Солнечный"
49 646
разводящие сети поселок "Солнечный (1 очередь)
1 220
строительство внешних сетей электроснабжения КЛ-10 КВ к арендно-коммунальным жилым домам по ул.Юбилейная (1 очередь)
1 519
разработка проектно-сметной документации на строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
23 715
строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Береке"
464 113
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры микрорайона "Жас Өркен"
150 000
разводящие сети теплоснабжения поселка "Солнечный" (2 очередь)
150 569
строительство инженерно-
коммуникационной инфраструктуры к жилому дому по ул.Юбилейная
40 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2 380 350
4
Бiлiм беру
400 532
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
400 532
003
Жалпы бiлiм беру
191 063
оның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға
43 264
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу құрал-жабдықтарымен жарақтандыруға
81 920
мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
65 879
009
Мектепке дейінгі тәрбиелеу және оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
117 100
оның ішінде:
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
117 100
015
Ата-аналардың қамқорысыз қалған жетім баланы (жетім-балаларды), және баланы (балаларды) асырауға асыраушыларға (қамқоршыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлеу
27 996
020
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды керек-жарақпен, бағдарламалық қамтумен қамтамасыз ету
23 056
021
Мектептер және мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мұғалімдер мен тәрбиешілердің біліктілік санаттарына үстемеақы көлемін арттыру
41 317
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
36 902
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтiк бағдарламалар бөлiмi
36 902
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
21 450
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2 606
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12 846
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 914 427
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 232 396
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй салу және (немесе) сатып алу
350 945
оның ішінде:
"Береке" шағын ауданында 4 тұрғын үй салу
350 945
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
881 451
оның ішінде:
«Солнечный» кентіндегі магистральдық желілер (1 кезек)
669
«Солнечный» кентінде жылумен жабдықтаудың суды тартушы сорғы станциялары
49 646
«Солнечный» кентіндегі тарату желілері (1 кезек)
1 220
Юбилейная көшесі бойынша жалгерлік-коммуналдық тұрғын үйлерге КЛ-10 кВ электрмен жабдықтаудың сыртқы желілерін салу (1 кезек)
1 519
«Береке» шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына сметалық жобалау құжаттамасын әзірлеу
23 715
«Береке» шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
464 113
"Жас өркен" шағын ауданында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысы
150 000
«Солнечный» кентінде жылумен жабдықтаудың тарату желілері (2 кезек)
150 569
Юбилейная көшесі бойынша тұрғын үйге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салу
40 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

Сноска. Приложение 9 в редакции решения маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 18.11.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
п/п
Наименование
сумма
(тыс.
тенге)
1
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на услуги бань и парикмахерских
938,4
2
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны и лицам, приравненным к ним по льготам и гарантиям, на зубопротезирование

Ескерту. 9-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.11.18 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
р/р
Атауы
сома (мың теңге)
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне монша және шаштараз қызметтеріне әлеуметтік көмек
938,4
2
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша оларға теңестірілген тұлғаларға тіс салуға әлеуметтік көмек

4 596,8
3
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед РК, герои Советского Союза, герои Соц.Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в РК, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
13 069,6
4
Социальная помощь больным туберкулезом на проезд
1 920
5
Социальная помощь больным туберкулезом на питание
1 218
6
Социальная помощь Почетным гражданам города Петропавловска
196,7
7
Социальная помощь студентам из малообеспеченных семей
4 201,4
8
Социальная помощь лицам, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан
1 803
9
Социальная помощь инвалидам и участникам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги в размере 4 месячных расчетных показателей
24 266,4
10
Единовременная социальная помощь врачам и выпускникам медицинских высших учебных заведений, прибывающим на постоянную работу в город Петропавловск в размере 200 тысяч тенге
8 600,0
11
Организация службы «Социальное такси» по оказанию бесплатных транспортных услуг инвалидам I-II групп, детям-инвалидам до 18 лет, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и приравненных к ним лицам
6 000
12
Выплата социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений»
65 565
13
Единовременная помощь семьям (гражданам), пострадавшим вследствие чрезвычайных ситуаций, независимо от среднедушевого дохода семьи (гражданина) в размере 70 месячных расчетных показателей
4 339,5
Итого
136 714,8
Приложение 10
к решению 35 сессии городского маслихата
IV созыва № 1 от 29 марта 2011 года
Направление свободных остатков городского бюджета, сложившихся на 1 января 2011 года
Сноска. Решение дополнено приложением 10 в соответствии с решением маслихата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 29.03.2011 N 1 (вводится в действие с 01.01.2011)
Функциональная группа
Сумма
(тыс.
тенге)
Администратор
Программа
Наименование
1
112
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
50
1

4 596,8
3
ҰОС қатысушылары мен мүгедектерінің, ҰОС қатысушылары мен мүгедектеріне жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген тұлғалардың, соғысқа қатысушыларға жеңілдіктер мен кепілдіктер бойынша теңестірілген өзге де санаттағы тұлғалардың, «Алтын алқа», «Күміс алқа» алқаларымен наградталған немесе бұрын «Батыр әйел-ана» атағын алған, сондай- ақ I және II дәрежедегі «Ана даңқы» ордендерімен наградталған көп балалы аналардың, ҚР алдында ерең еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғалардың, Кеңес Одағының ерлері, Социалистік Еңбек ерлері, үш дәрежедегі Даңқ ордендерінің, үш дәрежедегі Еңбек Даңқының кавалерлері, көшіру кезінде ана құрсағындағы болған балаларды қоса алғанда, 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС апатының салдарларын жоюға қатысушылар санынан, шеттету аймақтарынан және Қазақстан Республикасына көшірілген тұлғалардың санаторлық-курорттық емделуіне әлеуметтік көмек
13 069,6
4
Туберкулезбен ауратындардың жолақысына әлеуметтік көмек
1 920
5
Туберкулезбен ауратындардың тамақтануына әлеуметтік көмек
1 218
6
Петропавл қаласының Құрметті азаматтарына әлеуметтік көмек
196,7
7
Аз қамтамасыз етілген отбасылардағы студенттерге әлеуметтік көмек
4 201,4
8
Қазақстан Республикасы алдында ерең еңбегі үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларға әлеуметтік көмек
1 803
9
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне 4 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде коммуналдық қызметтерге әлеуметтік көмек
24 266,4
10
Петропавл қаласына тұрақты жұмысқа келген дәрігерлерге және жоғары медициналық оқу орындарының түлектеріне 200 мың теңге мөлшерінде біржолғы әлеуметтік көмек
8 600
11
I-II топтағы мүгедектерге, 18 жасқа дейінгі мүгедек балаларға, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тегін көліктік қызмет көрсету бойынша «Әлеуметтік такси» қызметін ұйымдастыру
6 000
12
«Ұрпақ қоры» бала тууды ынталандыру бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлеу
65 565
13
Отбасының жан басына шаққандағы табысына қарамастан төтенше жағдайлардан зардап шеккен отбасыларға (азаматтарға) 70 айлық есептеу көрсеткіші мөлшерінде біржолғы көмек
4 339,5
Жиыны
136 714,8
Қалалық мәслихаттың IV шақырылған 35 сессиясының
2011 жылғы 29 наурыздағы № 1 шешіміне
10-қосымша
2011 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан қалалық бюджеттің бос қалдықтарын жіберу
Ескерту. Шешім 10-қосымшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2011.03.29 N 1 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен
Функционалдық топ
Сомасы
(мың теңге)
Әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
112
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
50
1