Об организации общественных работ в 2010 году в Аккайынском районе
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 9 апреля 2010 года N 65. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 18 мая 2010 года N 13-2-119. Утратило силу - постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2010 года N 259
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29.12.2010 N 259
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан «О занятости населения» от 19 июня 2001 года № 836, в целях упорядочения распределения безработных граждан на общественные работы, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2010 год (далее по тексту Перечень) согласно приложению.
2. Государственному учреждению «Аккайынский районный отдел занятости и социальных программ» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Определить спрос и предложение на общественные работы:
в количестве заявленной потребности рабочих мест – 310 человек;
в количестве утвержденной потребности рабочих мест – 310 человек.
4. Оплату труда общественных работников установить в размере минимальной заработной платы, в соответствии с Законом Республики Казахстан от 7 декабря 2009 года «О Республиканском бюджете на 2010-2012 годы». Финансирование организации общественных работ осуществляется из средств местного бюджета.
5. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
6. Инструктаж по охране труда и технике безопасности, обеспечение спецодеждой, инструментами и оборудованием, выплата социальных пособий по временной нетрудоспособности, возмещение вреда, причиненного увечье или иным повреждением здоровья, пенсионные и социальные отчисления производятся в соответствии с законодательством Республики Казахстан.

2010 жылы Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 9 сәуірдегі N 65 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 18 мамырда N 13-2-119 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 259 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2010.12.29 N 259 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 Заңы 7-бабының 5) тармақшасына, 20-бабының 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысына сәйкес, жұмыссыз азаматтарды қоғамдық жұмыстарға бөлуді реттеу мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері, ұйымдардың Тізбесі (әрі мәтін бойынша Тізбесі) қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Аққайың аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға сұраныс және ұсыныс анықталсын:
жұмыс орындарына мәлімделінген қажеттілігінің саны – 310 адам;
жұмыс орындарына бекітілген қажеттілігінің саны – 310 адам.
4. «2010-2012 жылдарға арналған Республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 7 желтоқсандағы Заңына сәйкес қоғамдық қызметкерлердің ең төменгі жалақы көлемінде еңбекақы орнатылсын. Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыруды қаржыландыру жергілікті бюджет есебінен жүзеге асырылады.
5. Жұмыс берушімен қызметкерлер арасында бекітілген қарастырылған енбек шарты, қоғамдық жұмыс шарты екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) 5 жұмыс күн ұзақтығымен анықталады, сегіз сағаттық жұмыс уақыты, түскі үзіліс – 1 сағат, еңбек шартын жұмыс уақытын ұйымдастыру иілгіш формада қолданылады.
6. Еңбек және техникалық қауіпсіздік қорғау бойынша нұсқаулық, арнайы киіммен, құрал-саймандармен және жабдықтаумен қамтамасыз ету, уақытша еңбекке жарымсыздық бойынша әлеуметтік төлем, зиянды төлеу, зақымдану немесе басқа бұзылған денсаулық себептеріне, зейнеткерлік және әлеуметтік қаржы бөлу Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес жүргізіледі.

7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нуркенова А.М.
8. Признать утратившим силу постановление акимата Аккайынского района от 11 февраля 2010 года № 21 «Об организации общественных работ в Аккайынском районе» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-2-113 и опубликовано 18 февраля 2010 года в газетах «Аққайың» № 6 и «Колос» № 7).
9. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Аккайынского района                   Р. Елубаев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного учреждения
«Аккайынский районный архив»               Досщанова Д.А.
9 апреля 2010 года
Приложение
к постановлению акимата Аккайынского
района от 9 апреля 2010 года № 65
Перечень организаций, виды и объемы общественных работ на 2010 год
п\
п
Наименование
организаций
Виды
оплачиваемых
общественных
работ
Объемы работ
Коли
чество
чело
век
1
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Смирновского
сельского
округа»
Оказание
помощи в
озеленении и
благоус
тройстве
территории
Очистка от снега
улиц – 5900
метров, территорий
площади, возле
памятников - 1510
квадратных метров,
уборка от мусора
улиц – 30400
метров, прополка
сорной травы -
21200 метров,
обрезка деревьев –
55 штук, уборка от
мусора территорий
– 16100 квадратных
метров, вырубка
веток - 240
кустарников,
побелка деревьев –
55 штук, побелка,
покраска,
частичная
штукатурка
памятников - 2
штук
77
Оказание
помощи по
вопросам
занятости и
сбору
необходимых
документов
при назна
чении госу
дарственных
пособий
семьям,
имеющим
детей до 18
лет
Формирование 600
дел
10
Оказание
помощи в
обработке и
подготовке к
хранению
документации
1300 документов
(обработка
текстов,
писем, отчетов)
13
2
Государственное
учреждение
«Аппарат акима
Аралагашского
сельского округа»
Оказание
помощи в
озеленении и
благоус
тройстве
территории
Уборка от мусора
улиц и территорий
– 30000 квадратных
метров, посадка
саженцев - 400
штук, разбивка
клумб – 2000
квадратных метров,
побелка заборов -
5000 метров,
ремонт заборов -
5000 квадратных
метров.
23
Оказание
помощи в
отапливании
здания
аппарата
акима округа
Здание аппарата
акима округа - 460
квадратных метров
3
3
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Астраханского
сельского
округа"
Оказание
помощи в
озеленении и
благоус
тройстве
территории
Уборка от мусора и
грязи, площади в
центре, вокруг
памятников – 3790
квадратных метров,
уборка от мусора
территорий улиц-
69800 метров, по
кюветам на въезде
в село - 10000
метров, частичная
штукатурка,
побелка, покраска
памятников – 2
штуки, ремонт
изгороди - 100
метров, побелка
деревьев - 40
штук, посадка
саженцев – 25
штук, побелка
столбов - 140
штук, обкашивание
кюветов по улицам
сел - 7750 метров,
разбивка клумб -
400 квадратных
метров, посадка
цветов – 240
квадратных метров,
полив клумб - 700
квадратных метров,
прополка клумб –
600 квадратных
метров, обрезка
деревьев – 30
штук.
7
Оказание помощи в отапливании здания аппарата акима округа
Здание аппарата
акима округа -

7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.М. Нүркеновке жүктелсін.
8. «Аққайың ауданында қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Аққайың аудан әкімдігінің 2010 жылғы 11 ақпандағы № 21 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-2-113 тіркелді және 2010 жылғы 18 ақпанда «Аққайың» № 6 және «Колос» № 7 газеттерінде жарияланды) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
9. Осы қаулы ресми жарияланғаннан соң бірінші күнінен бастап күшіне енеді.
Аққайың ауданының әкімі                    Р. Елубаев
КЕЛІСІЛДІ:
«Аққайың аудандық мұрағат»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Д.А. Досжанова
2010 жылғы 9 сәуір
Аққайың ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 9 сәуірдегі
№ 65 қаулысына қосымша
2010 жылға арналған қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері, ұйымдардың тізбесі
Ұйымдардың
атауы
Ақылы қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Жұмыстардың көлемі
Адам
дар
саны
1
«Смирново
селолық
округінің
әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
көгалдандыру
және
абаттандыруға
жәрдемдесу
Көшелерде қарды
жинау - 5900 метр,
ескерткіш алдында
алаңдарын жинау –
1510 шаршы метр,
көшелерді қостан
жинау – 30400 метр,
арамшөпті жұлу -
21200 метр,
ағаштарды кесу – 55
дана, аумақтарды
қоқыстан жинау –
16100 шаршы метр,
бұтақшаларды кесу –
240 бұтақтар,
ағаштарды ағарту –
55 дана, ағарту,
бояу, 2 ескерткіш
терді жарым–жарты
сылақтау
77
Жұмыспен қамту
мәселелері
және 18 жасқа
дейінгі
балалары бар
отбасыларға
мемлекеттік
жәрдемақылар
тағайындау
кезінде
қажетті
құжаттарды
жинауға көмек
көрсету
600 істерді
құрастыру
10
Құжаттарды
сақтандыруға
даярлау және
өңдеуге көмек
көрсету
1300 құжат
(мәтіндер, хаттар,
есептер өңдеу)
13
2
«Аралағаш
селолық
округінің
әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
көгалдандыру
және
абаттандыруға
жәрдемдесу
Көшелерді және
аумақтарды қоқыстан
жинау – 30000 шаршы
метр, 400 -
өсімдікті отырғызу,
2000 шаршы метр –
клумбаны жасау, 5000
метр – заборды
ағарту, 5000 шаршы
метр- заборды жөндеу
23
Округ әкімі
аппаратының
ғимаратын
жағуға
жәрдемдесу
Округ әкімі
аппаратының ғимараты
- 460 шаршы метр
3
3
«Астраханка
селолық
округінің
әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
көгалдандыру
және
абаттандыруға
жәрдемдесу
Орталығында
алаңдарды,
ескерткіштер алдында
батпақты, қоқысты
жинау - 3790 шаршы
метр, көшелердің
аумақтарды қоқыстан
жинау - 69800 метр,
селоның алдында
жолдың жағасын жинау - 10000 метр,
2 ескерткіштерді
жарым-жарты
сылайтын, ағарту,
бояу, қоршауды
жөндеу – 100 метр,
ағаштарды ағарту –
40 дана, ағаштарды
отырғызу – 25 дана,
бағаналарды ағарту –
140 дана, селосында
көшелердің жағаларын
шөптен алу - 7750
метр, клумбаларды
жасау – 400 шаршы
метр, гүлдерді
отырғызу - 240
шаршы метр.,
клумбаларға су құю
- 700 шаршы метр,
клумбаларды шөптен
жұлу – 600 шаршы
метр, ағаштарды
отырғызу - 30 дана
7
Ұйымдардың
және
мемлекеттік
мекемелердің
жылыту маусымы
кезінде от
жағушы ретінде
жұмыс істеу
Жылытатын
әкімдігінің ғимараты

436,5 квадратных
метров.
2
Помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
Подворный обход –
1220 дела
1
4
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Власовского
сельского
округа"
Оказание
помощи в
озеленении и
благоус
тройстве
территории
Уборка от мусора
улиц и территорий
– 933630
квадратных метров,
очистка территорий
от снега - 13975
квадратных метров,
покраска скамеек -
30 штук, столбов -
40 штук, обрезка
деревьев - 1390
штук, чистка
фонтана - 10
квадратных метров,
вскапывание клумб
- 2140 квадратных
метров, прополка
клумб – 2900
квадратных метров,
скашивание травы
вдоль дорог -
10400 метров,
установка забора –
24 пролета, ремонт
забора - 45
метров.
7
Оказание
помощи в
отапливании
здания
аппарата
акима округа
Здание аппарата
акима округа - 396
квадратных метров.
2
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении
по хозяйст
венных книг
Подворный обход –
1220 дела
1
5
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Григорьевского
сельского
округа"
Оказание
помощи в
озеленении и
благоус
тройстве
территории
Уборка от мусора
улиц - 15710
метров, очистка от
мусора берега
озера - 9500
метров, посадка
деревьев - 250
штук, частичная
штукатурка,
побелка, покраска
памятников - 4
штук, побелка и
ремонт заборов -
5000 метров.
13
Оказание
помощи в
отапливании
здания
аппарата
акима округа
Здание аппарата
акима округа - 440
квадратных метров
3
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении
по хозяйст
венных книг
Подворный обход –
1692 дела
2
6
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Ивановского
сельского
округа"
Оказание
помощи в
озеленении и
благоус
тройстве
территории
Уборка от мусора
улиц, аллей -
25200 метров,
побелка деревьев и
столбов - 110
штук, частичная
штукатурка,
побелка, покраска
памятников - 4
штук, разбивка
клумб и посадка
цветов – 6 клумб,
скашивание травы
по улицам - 22000
метров.
6
Оказание
помощи в
отапливании
здания
аппарата
акима округа
Здание аппарата
акима округа - 425
квадратных метров.
2
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении
по хозяйст
венных книг
Подворный обход –
1536 дел
1
7
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Киялинского
сельского
округа"
Оказание
помощи в
озеленении и
благо
устройстве
территории
Уборка от мусора
улиц - 25570
метров, обрезка
деревьев - 54
штук, побелка
столбов и деревьев
- 120 штук,
прополка сорной
травы по улицам -
10000 метров,
частичная
штукатурка,
побелка, покраска
памятников - 2
штук.
25
Оказание
помощи в
отапливании
здания
аппарата
акима округа
Здание аппарата
акима округа - 445
квадратных метров.
3
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении
по хозяйст
венных книг
Подворный обход –
1800 дел
2
8
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Лесного
сельского
округа"
Оказание
помощи в
озеленении и
благо
устройстве
территории
Уборка от мусора
улиц - 8000
метров, прополка
территорий улиц от
сорной травы –
5000 метров,
посадка деревьев -
15 штук, высадка
цветов рассады и
полив - 2 клумбы
26
Оказание
помощи в
отапливании
здания
аппарата
акима округа
Здание аппарата
акима округа - 435
квадратных метров.
5
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении
по хозяйст
венных книг
Подворный обход –
1230 дел
1
9
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Полтавского
Сельского
округа"
Оказание
помощи в
озеленении и
благо
устройстве
территории
Очистка сточных
канав и труб от
мусора – 700
метров, уборка от
мусора улиц -
12000 метров,
парка -150
квадратных метров,
территории вокруг
кладбища - 6000
квадратных метров,
разбивка клумб – 2
штук, ремонт
забора – 330
метров, обрезка и
вырубка молодой
поросли - 50
деревьев
11
Оказание
помощи в
отапливании
здания
аппарата
акима округа
Здание аппарата
акима округа - 410
квадратных метров.
3
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении
по хозяйст
венных книг
Подворный обход –
1200 дел
1
10
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Токушинского
сельского
округа"
Оказание
помощи в
озеленении и
благо
устройстве
территории
Уборка мусора по
улицам села – 3800
метров, уборка
мусора по обочинам
дорог – 26000
метров, прополка
сорной раститель
ности по улицам
сел - 35000
метров, по
обочинам дорог –
6000 метров.
28
Оказание
помощи в
отапливании
здания
аппарата
акима округа
Здание аппарата
акима округа - 390
квадратных метров.
3
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении
по хозяйст
венных книг
Подворный обход –
1325 дел
1
11
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Чаглинского
сельского
округа"
Оказание
помощи в
озеленении и
благо
устройстве
территории
Уборка территорий
от мусора - 48500
квадратных метров
погрузка мусора на
телегу вручную – 4
тонн, обрезка
веток с деревьев –
400 деревьев,
частичная
штукатурка,
побелка, покраска
памятников - 3
штук, обкашивание
кюветов по улицам
сел и сгребание
скошенной травы -
12000 метров,
побелка пасынков
столбов по улицам
сел - 500 штук,
побелка заборов по
улицам сел
известью, вручную
- 7200 метров,
высаживание
саженцев по улицам
сел - 400 штук.
9
Оказание
помощи в
отапливании
здания
аппарата
акима округа
Здание аппарата
акима округа - 330
квадратных метров.
3
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении
по хозяйст
венных книг
Подворный обход –
950 дел
1
12
Государственное
учреждение
"Аппарат акима
Черкасского
сельского
округа"
Оказание
помощи в
озеленении и
благо
устройстве
территории
Уборка от мусора
улиц сел - 18,5
километров,
прополка сорной
растительности по
улицам села 18,5
километров,
обрезка деревьев –
563 штук.
6
Оказание
помощи в
отапливании
здания
аппарата
акима округа
Здание аппарата
акима округа - 460
квадратных метров.
3
Помощь в
переписи
домашних
хозяйств и в
составлении
по хозяйст
венных книг
Подворный обход –
1230 дел
1
13
Государственное
учреждение
«Аккайынский
районный
архив»
Оказание
помощи в
обработке и
подготовке к
хранению
документации
500 документов
(обработка
текстов,
писем, отчетов)
5

- 436,5 шаршы метр
2
Үй
шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
ауланы аралау – 1220
іс
1
4
«Власовка
селолық
округінің
әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
көгалдандыру
және
абаттандыруға
жәрдемдесу
Көшелерді және
алаңдарды қоқыстан
жинау - 933630 шаршы
метр, аумақтарды
қардан жинау - 13975
шаршы метр,
орындықтарды бояу -
30, столбаларды - 40
дана бояу, ағаштарды
кесу – 1390 дана,
клумбаларда жер қазу
2900 шаршы метр,
жолдың жағасынан
шөпті жұлу 10400
метр, заборды орнату
– 24 бөлім, заборды
жөндеу 45 метр.
7
Округ әкімі
аппаратының
ғимаратын
жағуға
жәрдемдесу
Округ әкімі
аппаратының ғимараты
- 396 шаршы метр
2
Үй
шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
ауланы аралау – 1220
іс
1
5
«Григорьевка
селолық
округінің
әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
көгалдандыру
және
абаттандыруға
жәрдемдесу
Көшелерден қоқыс
жинау- 15710 метр,
өзендердің жағасын
қоқыстан жинау 9500
метр, 250 дана
ағашты отырғызу, 4
ескерткіштерді
жарым-жарты сырлау,
ағарту, бояу,
заборды ағарту және
жөндеу 5000 метр
13
Округ әкімі
аппаратының
ғимаратын
жағуға
жәрдемдесу
Округ әкімі
аппаратының
ғимараты - 440 шаршы метр
3
Үй
шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға көмек көрсету
ауланы аралау – 1692
іс
2
6
«Ивановка
селолық
округінің
әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
көгалдандыру
және
абаттандыруға
жәрдемдесу
Көшелерді, саяжолды
қоқыстан жинау 25200
метр, ағашты және
столбты ағарту – 110
дана, 4 ескерт
кіштерді жарым-жарты
сырлау, ағарту,
бояу, клумбаны жасау
және гүлдерді
отырғызу - 6,
көшелерде шөпті жұлу
- 22000 метр.
6
Округ әкімі
аппаратының
ғимаратын
жағуға
жәрдемдесу
округ әкімі
аппаратының
ғимараты - 425 шаршы
метр
2
Үй
шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
ауланы аралау – 1536
іс
1
7
«Қиялы
селолық
округінің
әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
көгалдандыру
және
абаттандыруға
жәрдемдесу
Көшелерді қоқыстан
жинау - 25570 метр,
ағаштарды кесу - 54
дана, столбаларды
және ағаштарды
ағарту- 120 дана,
көшелерде арамшөпті
жұлу - 10000 метр, 2
ескерткіштерді жарым
жарты сырлау,
ағарту, бояу
25
Округ әкімі
аппаратының
ғимаратын
жағуға
жәрдемдесу
округ әкімі
аппаратының ғимараты
- 445 шаршы метр
3
Үй
шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
ауланы аралау – 1800
іс
2
8
«Лесной
селолық
округінің
әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
көгалдандыру
және
абаттандыруға
жәрдемдесу
Көшелерде қоқыс
жинау - 8000 метр,
көшелердің
аумақтарда арамшөпті
жұлу – 5000 метр, 15
дана ағаштарды
отырғызу, гүлдерді
отырғызу және су құю
– 2 клумба
26
Округ әкімі
аппаратының
ғимаратын
жағуға
жәрдемдесу
Округ әкімі
аппаратының ғимараты
- 435 шаршы метр
5
Үй
шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
ауланы аралау – 1230
іс
1
9
«Полтавка
селолық
округінің
әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
көгалдандыру
және
абаттандыруға
жәрдемдесу
Су ағатын арықты
және құбырды
қоқыстан жинау – 700
метр, көшелерді -
12000 метр, паркта -
150 шаршы метр,
зират алдында аланды
- 6000 шаршы метр
қоқыстан жинау,
клумбаны жасау – 2
дана, заборды жөндеу
- 330 метр, жас
ағаштарды кесу- 50
ағаш
11
Округ әкімі
аппаратының
ғимаратын
жағуға
жәрдемдесу
Округ әкімі
аппаратының
ғимараты - 410 шаршы
метр
3
Үй
шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
ауланы аралау – 1200
іс
1
10
«Тоқшын
селолық
округінің
әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
көгалдандыру
және
абаттандыруға
жәрдемдесу
Селоның көшелерінде
қоқысты жинау - 3800
метр, жол жағынан
қоқысты жинау -
26000 метр, селоның
көшелерінде - 35000
метр, жол жағынан -
26000 метр арамшөпті
жұлу
28
Округ әкімі
аппаратының
ғимаратын
жағуға
жәрдемдесу
Округ әкімі
аппаратының
ғимараты - 390 шаршы
метр
3
Үй
шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
ауланы аралау – 1325
іс
1
11
«Шағалалы
селолық
округінің
әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
көгалдандыру
және
абаттандыруға
жәрдемдесу
Аумақта қоқысты
жинау - 48500 шаршы
метр, қолмен арбаға
қоқысты салу – 4
тонн, ағаштан
бұтақтарды кесу -400
ағаш, 3 ескерткіш
терді жарым-жарты
сырлау, ағарту,
бояу, селоның
көшелерін жағала
рында шөпті жұлу
және жұлған шөпті
жинау – 1200 метр,
көшелерінде
столбаларды ағарту -
500 дана, заборды
қолмен ағарту - 7200
метр, көшелерінде
өсімдіктерді
отырғызу – 400 дана
9
Ұйымдардың
және
мемлекеттік
мекемелердің жылыту маусымы
кезінде от
жағушы ретінде
жұмыс істеу
Жылытатын
әкімдігінің ғимараты
- 330 шаршы метр
3
Үй
шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
ауланы аралау – 950
іс
1
12
«Черкас
селолық
округінің
әкімі
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
Аумақты
көгалдандыру
және
абаттандыруға
жәрдемдесу
Ауылдардың
көшелерден қоқыс
жинау - 18,5
километр, ауылдардың
көшелер бойынша
арамшөпті жұлу 18,5
километр, ағаштарды
кесу - 563
6
Округ әкімі
аппаратының
ғимаратын
жағуға
жәрдемдесу
Округ әкімі
аппаратының ғимараты
- 460 шаршы метр
3
Үй
шаруашылығын
тіркеуде және
шаруашылық
кітаптарын
құрастыруға
көмек көрсету
ауланы аралау – 1230
іс
1
13
«Аққайың
аудандық
мұрағат»
мемлекеттік
мекемесі
Құжаттарды
сақтандыруға
даярлау және
өңдеуге көмек
көрсету
500 құжат (мәтіндер,
хаттар, есептер
өңдеу)
5