О внесении изменений и дополнений в решение Айыртауского районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 4-21-1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 3 ноября 2010 года N 4-28-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Айыртауского района Северо-Казахстанской области 24 ноября 2010 N 13-3-124. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28 июня 2012 года N 68)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Айыртауского района Северо-Казахстанской области от 28.06.2012 N 68)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года №148, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата двадцать первой сессии четвертого созыва «О бюджете района на 2010-2012 годы» от 25 декабря 2009 года № 4-21-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-3-112 и опубликовано 22 января 2010 года в газетах «Айыртау таңы» и «Айыртауские зори») следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 735 929» заменить цифрами «2 758 755,2»;
цифры «373 282» заменить цифрами «372 472»;
цифры «2 264» заменить цифрами «3 074»;
цифры «2 330 011» заменить цифрами «2 352 837,2»;
подпункте 2)
цифры «2 732 157,8» заменить цифрами «2 739 984»;
подпункте 4)
цифры «10 000» заменить цифрами «25 000 »;
цифры «10 000» заменить цифрами «25 000 »;
в пункте 10:
подпункте 3)
цифры «17 874» заменить цифрами «17 873,9»;
подпункте 4)
цифры «756» заменить цифрами «156,3»;
подпункте 6)
цифры «3 014» заменить цифрами «4 507»;
подпункте 7)
цифры «52 287» заменить цифрами «52 265»;
цифры «24 582» заменить цифрами «24 570»;
цифры «27 705» заменить цифрами «27 695»;
подпункте 9)
цифры «50 000» заменить цифрами «54 605»;
подпункте 10)
цифры «30 532» заменить цифрами «30 847»;
в пункте 12:
подпункте 8)
цифры «678» заменить цифрами «2713»;
дополнить подпунктом 9) следующего содержания:
«9) 15000 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала.»;
в пункте 14:
цифры «600» заменить цифрой «0»;
приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель ХХVIII                        Секретарь
внеочередной сессии                        районного маслихата
районного маслихата
С. Есенгалиев                              К. Хамзин
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

Айыртау аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" N 4-21-1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау аудандық маслихатының 2010 жылғы 3 қарашадағы N 4-28-1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 24 қарашада N 13-3-124 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012 жылғы 28 маусымдағы N 68 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Айыртау ауданы мәслихатының 2012.06.28 N 68 хаты)
2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 109-бабының 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың төртінші шақырылымдағы жиырма бірінші сессиясының «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 4-21-1 шешіміне, (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 13-3-112 тіркелген және 2010 жылғы 22 қаңтарда «Айыртау таңы» және «Айыртауские зори» газеттерінде жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«2 735 929» саны «2 758 755,2» санымен ауыстырылсын;
«373 282» саны «372 472» санымен ауыстырылсын;
«2 264» саны «3 074» санымен ауыстырылсын;
«2 330 011» саны «2 352 837,2» санымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2 732 157,8» саны «2 739 984» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«10 000» саны «25 000» санымен ауыстырылсын;
«10 000» саны «25 000» санымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
3)тармақшада
«17 874» саны «17 873,9» санымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«756» саны «156,3» санымен ауыстырылсын;
6)тармақшада
«3 014» саны «4 507» санымен ауыстырылсын;
7) тармақшада
«52 287» саны «52 265» санымен ауыстырылсын;
«24 582» саны «24 570» санымен ауыстырылсын;
«27 705» саны «27 695» санымен ауыстырылсын;
9) тармақшада
«50 000» саны «54 605» санымен ауыстырылсын;
10) тармақшада
«30 532» саны «30 847» санымен ауыстырылсын;
12 тармақта:
8) тармақшада
«678» саны «2713» санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
«9) 15000 мың теңге – жарғы капиталын көбейтуге.»;
14 тармақта:
«600» саны «0» санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын (қоса берілді).
2.Осы шешім қолданысқа 2010 жылдың 1 қаңтарынан енеді.
Аудандық мәслихаттың XXVІІІ                Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс сессиясының төрағасы          хатшысы
С. Есенғалиев                              Қ. Хамзин
Аудандық мәслихат сессиясының

4413
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
156,3
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
22638,9
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
1689
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
326709
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
11155
008
Освещение улиц населенных пунктов
9133
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
122
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1900
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
21254
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
21254
467
Отдел строительства района (города областного значения)
294300
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
244249
006
Развитие системы водоснабжения
50051
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
57917
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
17192
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
17192
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
26624
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5623
003
Поддержка культурно-досуговой работы
12725
006
Функционирование районных (городских) библиотек
7949
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
327
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
9231
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан

4413
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
156,3
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
22638,9
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1689
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
326709
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
11155
008
Елді мекендерде көшелерді жарықтандыру
9133
010
Жерлеу орындарын күтіп-ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеу
122
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
1900
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
21254
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
21254
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
294300
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
244249
006
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
50051
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
57917
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
17192
006
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
17192
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
26624
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5623
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
12725
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
7949
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
327
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
9231
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

5216
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
4015
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
4870
014
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
689
015
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4181
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
96840
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8058
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8058
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
34177
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
16100
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
359
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
296
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
12915
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
4507
467
Отдел строительства района (города областного значения)
54605
012
Развитие объектов водного хозяйства
54605
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4767
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4767
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
4767
12
Транспорт и коммуникации
16638
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16638
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
10000
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
6638
13
Прочие
21682
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6307
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6307
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
3857
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности

5216
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
4015
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
4870
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
689
015
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4181
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
96840
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8058
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8058
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
34177
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16100
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
359
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
296
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
12915
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
4507
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
54605
012
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
54605
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4767
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4767
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4767
12
Көлiк және коммуникация
16638
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16638
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау
10000
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
6638
13
Басқалар
21682
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6307
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6307
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
3857
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік пен өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер