О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 24/144 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 5 ноября 2010 года N 35/203. Зарегистрировано Управлением юстиции Есильского района Северо-Казахстанской области 8 декабря 2010 N 13-6-154. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11 января 2013 года N 01-21/9)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 11.01.2013 N 01-21/9)
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 24/144 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в региональном разделе реестра государственной регистрации 20 января 2010 года № 13-6-136, опубликовано в районных газетах «Есіл Таны» 23 апреля 2010 года № 18(203), «Ишим» 23 апреля 2010 года № 18(8480), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1 917 554» заменить цифрами «1 912 807,6»;
цифры «1 706 509» заменить цифрами «1 707 762,6»;
подпункте 2)
цифры «1 915 979» заменить цифрами «1 911 232,6»;
подпункте 3)
цифры «8 654» заменить цифрами «13 105»;
подпункте 5)
цифры «- 12 959» заменить цифрами «- 17 410»;
подпункте 6)
цифры «12 959» заменить цифрами «17 410»;
в пункте 6-1:
цифры «2 482» заменить цифрой «0»;
в пункте 8:
подпункте 4)
цифры «702» заменить цифрами «50»;
подпункте 5)
цифры «18049» заменить цифрами «18048,6»;
подпункте 7)
цифры «28914» заменить цифрами «28902»;
цифры «12291» заменить цифрами «12285»;
цифры «16623» заменить цифрами «16617»;
подпункте 11)
цифры «1256» заменить цифрами «2783»;
подпункте 15)
цифры «15099» заменить цифрами «15038»;
в пункте 9:
цифры «8901» заменить цифрами «13352»;
в пункте 10:
подпункте 7)
цифры «226» заменить цифрами «678»;
в пункте 11:
слова « в размере 2-х месячных расчетных показателей на одного получателя» заменить словами « в размере одной тысячи тенге на одного получателя»;
приложения 1, 6, 7 к указанному решению изложить в редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 24/144 "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 қарашадағы N 35/203 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 8 желтоқсанда N 13-6-154 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 11 қаңтардағы N 01-21/9 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихатының 2013.01.11 N 01-21/9 хаты)
2008 жылдың 4 желтоқсанынан № 95-IV Қазақстан Республикасы Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағына сәйкес аудан мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» № 24/144 шешіміне (2010 жылдың 20 қаңтары мемлекеттік тіркеу реестрінің аймақтық бөлімінде № 13-6-136 тіркелген, 2010 жылдың 23 сәуірі № 18 (203) «Есіл Таңы», 2010 жылдың 23 сәуірі № 18 (8480) «Ишим» аудандық газеттерінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«1 917 554» сандары «1 912 807,6» сандарымен ауыстырылсын;
«1 706 509» сандары «1 707762,6» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1 915 979» сандары «1 911 232,6» сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада
«8 654» сандары «13 105» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«-12 959» сандары «-17 410» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада
«12 959» сандары «17 410» сандарымен ауыстырылсын;
6-1 тармақта:
«2 482» сандары «0» сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
4) тармақшада
«702» сандары «50» сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада
«18049» сандары «18048,6» сандарымен ауыстырылсын;
7) тармақшада
«28914» сандары «28902» сандарымен ауыстырылсын;
«12291» сандары «12285» сандарымен ауыстырылсын;
«16623» сандары «16617» сандарымен ауыстырылсын;
11) тармақшада
«1256» сандары «2783» сандарымен ауыстырылсын;
15) тармақшада
«15099» сандары «15038» сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
«8901» сандары «13352» сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:
7) тармақшада
«226» сандары «678» сандарымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
«бір алушыға шаққанда 2 айлық есеп көрсекіші мөлшерінде» сөздері «бір алушыға бір мың теңге мөлшерде» сөздерімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6, 7-қосымшалары осы шешімде қоса берілген 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес басылымда мазмұндалсын.

13352
Погашение бюджетных кредитов
247
кате
гория
класс
под
класс
Наименование
5
Погашение бюджетных кредитов
247
01
Погашение бюджетных кредитов
247
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
247
Функ.
груп
па
Адми
нистра
тор
бюджет
ной про
граммы
Прог
рамма
Наименование
16
Погашение займов
247
452
Отдел финансов района (города областного значения)
247
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
247
Функ.
груп
па
Адми
нистра
тор
бюджет
ной про
граммы
Прог
рамма
Наименование
IV. САЛЬДО ПО ОПЕРАЦИЯМ С ФИНАНСОВЫМИ АКТИВАМИ

13 352
Бюджеттік несиелерді өтеу
247
сана
ты
сынып
ішкі
сынып
Атаулар
5
Бюджеттік несиелерді өтеу
247
01
Бюджеттік несиелерді өтеу
247
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік несиелерді өтеу
247
функ.
топ
Бюджет
тік
бағдар
лама
лардың
әкім
шісі
бағдар
лама
Атаулар
16
Қарыздарды өтеу
247
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
247
008
Жоғарыда тұрған бюджеттің алдында жергілікті атқару органның қарызын өтеу
247
функ.
топ
Бюджет
тік бағдар
ламалар
дың
әкім
шісі
бағдар
лама
Атаулар
ІV. Қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо

155
Социальные выплаты врачам и выпускникам медицинских учебных заведений
250
Социальная помощь отдельным категориям граждан на экскурсионные авиатуры
340
Социальные выплаты отдельным категориям граждан на санаторно- курортное лечение
1448
Социальная помощь в рамках программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
905

155
Дәрігерлер мен медициналық оқу орындарының түлектеріне төленетін әлеуметтік көмек
250
Жеке санаттағы азаматтарға экскурсиялық авиатурге әлеуметтік көмек
340
Санаториялы-курорттық емделуге жеке санаттағы азаматтарға әлеуметтік көмек
1 448
"Ұрпақтар қоры" туып көбеюшілік қанау бойынша бағдарлама шеңберінде әлеуметтік көмек
905