О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 21/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 4 ноября 2010 года N 27/1. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 29 ноября 2010 года N 13-7-136. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2013 года N 03-31/43)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2013 N 03-31/43)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 21/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 января 2010 года № 13-7-119, опубликовано в газетах «Ауыл арайы» от 22 января 2010 года № 4 и «Сельская новь» от 22 января 2010 года № 4), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 264 227,9» заменить цифрами «2 273 313,1»;
цифры «193454» заменить цифрами «192804»;
цифры «2000» заменить цифрами «2650»;
цифры «2 059 246,9» заменить цифрами «2 068 332,1»;
подпункте 2)
цифры «2 273 038,9» заменить цифрами «2 282 124,1»;
в пункте 4:
цифры «1009» заменить цифрой «0»;
в пункте 13:
подпункте 1)
цифры «225 304» заменить цифрами «231 823»;
цифры «54 675» заменить цифрами «52 175»;
цифры «62 629» заменить цифрами «62 438»;
дополнить подпунктами 1-1), 1-2) следующего содержания:
«1-1) 4605 тысячи тенге - разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района";
«1-2) 4605 тысячи тенге - разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь - Мирный участок подземных вод)»;
подпункте 3)
цифры «8 194» заменить цифрами «8 190»;
подпункте 4)
цифры «22 164» заменить цифрами «22 156»;
подпункте 9)
цифры «846» заменить цифрами «68,2»;
дополнить подпунктом 16) следующего содержания:

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 21/1 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 4 қарашадағы N 27/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 29 қарашада N 13-7-136 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 03-31/43 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.04.2013 N 03-31/43 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 19 қаңтар № 13-7-119 тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 4 «Ауыл арайы» және 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 4 «Сельская новь» газеттерінде жарияланған), мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«2 264 227,9» цифрлары «2 273 313,1» цифрларымен ауыстырылсын;
«193454» цифрлары «192804» цифрларымен ауыстырылсын;
«2000» цифрлары «2650» цифрларымен ауыстырылсын;
«2 059 246,9» цифрлары «2 068 332,1» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«2 273 038,9» цифрлары «2 282 124,1» цифрларымен ауыстырылсын;
4-тармақта:
«1009» цифрлары «0» цифрымен ауыстырылсын;
13-тармақта:
1) тармақшада
«225 304» цифрлары «231 823» цифрларымен ауыстырылсын;
«54675» цифрлары «52 175» цифрларымен ауыстырылсын;
«62 629» цифрлары «62438» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 1-1), 1-2) тармақшамен толықтырылсын:
«1-1) 4605 мың теңге «Жамбыл ауданынның Жамбыл селосына Есілдік топтық су құбырын қайта қалпына келтіру» объекті бойынша жобалық – сметалық құжаттамаларын әзірлеу»;
«1-2) 4605 мың теңге Жамбыл ауданының (үшінші кезекті Мирный учаскесіндегі жер асты сулары) жер асыут суларынан түпті ұнғыма су тоғандарының құрылысы объекті бойынша жобалық – сметалық құжаттамаларын әзірлеу»;
3) тармақшада
«8194» цифрлар «8190» цифрларымен ауыстырылсын;
4) тармақшада
«22164» цифрлары «22156» цифрларымен ауыстырылсын;
9) тармақшада
«846» цифрлары «68,2» цифрларымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 16) тармақшамен толықтырылсын:

«16) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета по оказанию социальной поддержки специалистам социальной сферы сельских населенных пунктов - 2477 тысяч тенге»;
в пункте 14:
подпункте 11)
цифры «452» заменить цифрами «2261»;
приложения 1, 4, 6, 7, 8, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель                               Секретарь
XXVII внеочередной сессии
районного маслихата                        районного маслихата
Г. Кусаинов                                Б. Мусабаев
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

«16) 2477 мың теңге «республикалық бюджеттегі мақсатты ағымды трансферттер ауылдық жерлерде тұратын әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарына әлеуметтік көмек көрсетуге»;
14-тармақта:
11) тармақшада
«452» цифры «2261» цифрларымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімге 1, 4, 6, 7, 8, 9-қосымшалар осы шешімге 1, 2, 3, 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
кезектен тыс XXVII сессиясының             хатшысы
төрағасы
Ғ. Құсаинов                                Б. Мұсабаев
Аудандық мәслихат сессиясының

2504
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
68,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
18471
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14883
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
554
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
276
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
147911
467
Отдел строительства района (города областного значения)
52175
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
52175
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88466
032
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
88466
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6420
008
Освещение улиц населенных пунктов
5230
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
100
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1090
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
850
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
400
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
450
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
59247
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

2504
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне және қатысушыларына Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасы аумағы бойынша жүруін, сондай-ақ олардың және және олармен еріп жүретін тұлғалардың тамақтануға, тұруға, Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік іс-шараларға қатысу үшін жол жүруге шығындардың төленуін қамтамасыз ету
68,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейінгі мерзімде әскери қызметтерін майдандағы армия құрамына кірмейтін әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында өткергендерге, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда кемінде алты ай жұмыс істегендерге (қызмет еткендерге) бір жолғы материалдық көмекті төлеу
18471
001
Жұмыспен қамту және халыққа арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру бойынша қызметтер
14883
011
Жәрдемақы және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерді төлеу
554
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз ету
276
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
147911
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылысы бөлімі
52175
003
Құрылыс және (немесе) мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын-үй салуы және сатуы
52175
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
88466
032
Жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлаудың аймақтың стратегиясын іске асыру аясында инженерлік-коммуналдық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді жайластыру
88466
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты
6420
008
Елді мекендегі көшелерді жарықтандыру
5230
010
Адам жерлейтін орындарды күту және туысы жоқ адамдарды жерлеу
100
011
Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру
1090
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың( тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
850
016
Елді мекендерді санитариямен қамтамасыз ету
400
018
Елді мекендерді көркейту және көгалдандыру
450
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
59247
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аулы (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

13771
006
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
13771
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
19644
003
Поддержка культурно-досуговой работы
17031
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
33
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2580
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5994
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5994
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7960
006
Функционирование районных (городских) библиотек
7290
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
670
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4036
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4036
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7842
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7842
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
173396,1
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17258,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
12801,2
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
1680
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
300
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2477
467
Отдел строительства района (города областного значения)
117210
012
Развитие объектов водного хозяйства
117210
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6137
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6027
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
110
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24259,9
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

13771
006
Мәдени-демалыс жұмысын жергілікті деңгейде қолдау
13771
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімі
19664
003
Мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
17031
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
33
010
Облыстық спорт жарыстарына әр түрлі спорт түрлері бойынша аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) құрама командалардың мүшелерін дайындау және олардың қатысуы
2580
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5994
002
Газет және журналдар арқылы мемлекеттік саяси ақпаратты жүргізу
5994
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, спорт және тілдерді дамыту бөлімі
7960
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) кітапханаларының жұмыс істеуі
7290
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
670
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4036
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік саясаттың ақпарат жағынан азаматтарды әлеуметтік оңтайландыру
4036
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, спорт және тілдерді дамыту бөлімі
7842
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік саясаттың ақпарат жағынан азаматтарды әлеуметтік оңтайландыру
7842
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
173396,1
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
10284
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
17258,2
001
Ауыл шаруашылығы және ветеринария саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
12801,2
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1680
005
Мал қорымдарының (биотермиялық шұңқырлардың) жұмысын қамтамасыз ету
300
099
Республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері есебінен ауылдық елді-мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
2477
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
117210
012
Су шаруашылығы объектілерін дамыту
117210
463
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастары бөлімі
6137
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
6027
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
110
123
Қала, аудан, аудандық маңызы бар қала, ауыл (село), ауылдық (селолық) округі әкімінің аппараты
24259,9
019
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

258 201
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
140 641
467
Отдел строительства района (города областного значения)
52 175
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
52 175
За счет трансфертов из республиканского бюджета
52175
Строительство 18 квартирного жилового дома с.Пресновка
52175
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88 466
032
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
88 466
За счет трансфертов из республиканского бюджета
62 438
Реконструкция системы водоснабжения в селе Кайранколь Жамбылского района
62 438
за счет трансфертов из областного бюджета
26 028
Развитие и реконструкция сетей водоснабжения селе Пресновка Жамбылского района
26 028
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
117 210
467
Отдел строительства района (города областного значения)
117 210
012
Развитие объектов водного хозяйства
117 210
За счет трансфертов из республиканского бюджета
117 210
Реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района
58 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района"
4 605
Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь -Мирный участок подземных вод)
50 000
Разработка проектно-сметной документации по объекту "Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь Мирный участок подземных вод"
4 605
13
Прочие
350
452
Отдел финансов района (города областного значения)
350
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
350
Приложение 3
к решению сессии районного маслихата
от 4 ноября 2010 года № 27/1
Приложение 6
к решению сессии районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 21/1
Программа 451007000 – Социальная помощь отдельным категориям  нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
Виды выплат
Сумма
(тысяч
тенге)
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны (на услуги бань и парикмахерских)
234
Социальная помощь на санаторно-курортное лечение отдельным категориям граждан:участникам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к ним; инвалидам Великой Отечественной войны, лицам, приравненным к ним; вдовам воинов, погибших в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак; лицам, награжденным орденами и медалями бывшего советского Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны; многодетным матерям, награжденным подвесткой "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получившим ранее звание "Мать-героиня"; лицам, пострадавшим от политических репрессий, являющимся пенсионерами; лицам, удостоенным званий Героя Социалистического труда и "Халык Қаһарманы"; инвалидам.

258 201
7
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы
140 641
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
52 175
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының құрылысы және (немесе) тұрғын-үй сатып алуы
52 175
Республикалық бюджетінен трансферттер арқылы
52 175
Пресновка селосындағы 18 пәтерлі үйдің салынуы
52 175
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
88 466
032
Жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерді жайластыру
88 466
Республикалық бюджетінен трансферттер арқылы
62 438
Жамбыл ауданының Қайранкөл селосында сумен қамтамасыз ету жүйесін қалпына келтіру
62 438
Облыстық бюджеттен трансферттер арқылы
26 028
Жамбыл ауданының Пресновка с. сумен қамтамасыз ету желілерін қалпына келтіру және дамыту
26 028
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
117 210
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
117 210
Су шаруашылығы объектілерін дамыту
117 210
Республикалық бюджетінен трансферттер арқылы
117 210
Жамбыл ауданының Жамбыл селосына дейін Есілдің топтық су құбырын қайта қалпына келтіру
58 000
"Жамбыл ауданының Жамбыл селосына Есілдің топтық су құбырын қайта келтіру" объекті бойынша жобалық сметалық құжаттамаларын әзірлеу
4 605
Жамбыл ауданында (үшінші кезекті Мирный учаскісіндегі жер асты сулары) жер асыту суларынан түпті ұңғыма су тоғандарының құрылысы
50 000
"Жамбыл ауданының (үшінші кезекті Мирный уческесіндегі жер асты сулары) жер асты суларынан түпті ұнғыма су тоғандарының құрылысы" объекті бойынша жобалық-сметалық құжаттамаларын әзірлеу
4 605
13
Басқалар
350
452
Ауданның (облыстық маңызыбар қаланың) қаржы бөлімі
350
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және көбейту
350
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 4 қарашадағы № 27/1 шешіміне
3-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне
6-қосымша
Жергілікті өкілетті органдардың шешімдері бойынша азаматтардың жекеленген санаттарына берілетін әлеуметтік көмек - 451007000 бағдарлама
Төлем түрлері
Сомасы
(мың
тенге)
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына әлеуметтік көмек көрсету (монша мен шаштараз қызметтеріне)
234
Азаматтардың жеке санаттарына санаторлық-курорттық емдеулеріне әлеуметтік көмек: Ұлы Отан соғысына қатысушыларға, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне, оларға теңестірілген тұлғаларға; Ұлы Отан соғысы жылдары қаза тапқан жауынгерлердің екінші қайта некеге тұрмаған жесірлеріне; Ұлы Отан соғысы жылдарындағы қайсарлық еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР кеңес Одағының ордендері және медальдарымен марапатталған тұлғаларға; "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе ертеде "Ардақты ана" атағын алған көп балалы аналарға; зейнеткер болып табылатын саяси қуғын-сүргіннен зардап шеккендерге; Социалистік Еңбек Ері және "Халық Қаһарманы" атағын иеленген тұлғаларға; мүгедектерге

963
Санаторно-курортное лечение участников и инвалидов Великой Отечественной войны, лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, других категории лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алқа", "Күміс алқа" или получивших ранее звание "Мать-героиня", а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, герои Советского Союза, герои Социалистического Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах,эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии.
1080
Приобретение единой одежды для участия ветеранов области в парадах в городах Астана и Москва
75
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам приравненным к ним на зубопротезирование
772
Социальная помощь для обеспечения дополнительного питания граждан больным активным туберкулезом

963
Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне, жеңілдіктер мен кепілдіктермен Ұлы Отан соғысына қатысушылар мен мүгедектеріне теңестірілген тұлғаларды, жеңілдіктер және кепілдіктермен соғысқа қатысушыларға теңестірілген өзге де тұлғаларды, "Алтын алқа", "Күміс алқа" алқаларымен марапатталған немесе ертеде "Ардақты ана" атағын алған, сондай-ақ 1 және 2-ші дәрежелі "Ана даңқы орденімен марапатталған көп балалы аналарды, Қазақстан Республикасы алдында айрықша еңбектері үшін зейнетақы тағайындалған тұлғаларды, Кеңес Одағы Батырларын, Социалистік Еңбек Ерлерін, үш дәрежелі Даңқ, үш дәрежелі Еңбек даңқы ордендерінің иегерлерін, 1988-1989 жылдарындағы Чернобыл АЭС апатының салдарын жоюға қатысушылар ішінен тұлғаларды, Қазақстан Республикасына иеліктен айырылған және қоныс аударған, қоныс аудару күні жатыр іші жағдайында болған балаларды қоса алғанда, аймақтардан көшірілгендерді (өз еріктерімен шыққандарды) санаторлық-курорттық емдеу
1080
Ардагерлердің Астана және Мәскеу қалаларында шерулерге қатысулары бірыңғай киім сатып алу
75
Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және оларға теңестірілген тұлғаларға тіс протездеуде әлеуметтік көмек
772
Белсенді туберкулезбен ауыратын азаматтарды қосымша тағаммен қамтамасыз ету үшін әлеуметтік көмек

261
Социальная помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на коммунальные услуги
2645
На выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
2713
Итого:
8743
Приложение 4
к решению сессии районного маслихата
от 4 ноября 2010 года № 27/1
Приложение 7
к решению сессии районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 21/1
Распределение сумм по программе 451 017 015 "Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида"
Сумма
расходов
В том числе
Обязательные гигиенические средства
Предоставление услуг индивидуальными помощниками
Предоставление услуг специалистами жестового языка
2504
2084
345
75
Приложение 5
к решению сессии районного маслихата

261
Ұлы Отан соғысына қатысушылар және мүгедектеріне коммуналдық қызметтерін әлеуметтік көмек көрсету
2645
Бала туушылықты ынталандыру жөніндегі "Ұрпақ қоры" бағдарламасы шеңберінде әлеуметтік көмекті төлеуге
2713
Қорытынды
8743
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 4 қарашадағы № 27/1 шешіміне
4-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне
7-қосымша
"Мүгедектерді жеке оңалту бағдарламасына сәйкес мұқтаж болған мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету және ым-қимыл мамандарының қызметтерін ұсыну, жеке көмекшілер беру" 451017015 бағдарламасы бойынша
Шығындар сомасы
соның ішінде
арнайы гигиеналық құралдар
жеке қызметшілердің қызметтерін көрсету
ымдау тілі мамандарының қызметтерін көрсету
2504
2084
345
75
Аудандық мәслихат сессиясының