О внесении изменений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 21/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2010 года N 29/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 24 января 2011 года N 13-7-140. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 3 апреля 2013 года N 03-31/43)
Сноска. Утратило силу (письмо маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 03.04.2013 N 03-31/43)
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 21/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 19 января 2010 года № 13-7-119, опубликовано в газетах «Ауыл арайы» от 22 января 2010 года № 4 и «Сельская новь» от 22 января 2010 года № 4), следующие изменения:
1.В пункте 13
подпункте 1)
цифры «62 438» заменить цифрами «62 322»;
приложения 1,4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 к настоящему решению (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель                               Секретарь
XXIX очередной сессии                      районного маслихата
районного маслихата
Г. Кусаинов                                Б. Мусабаев
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата
от 29 декабря 2010 года № 29/2
Приложение 1
к решению сессии районного маслихата

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 21/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2010 жылғы 24 желтоқсандағы N 29/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 24 қаңтарда N 13-7-140 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 3 сәуірдегі N 03-31/43 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 03.04.2013 N 03-31/43 хаты)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджет Кодексінің 109-бабы 5-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1-тармақшасына, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
«2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 21/1 шешіміне (2010 жылғы 22 қаңтардағы № 13-7-119 мемлекеттік тіркеу Реестрінде тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 4 «Ауыл арайы», 2010 жылғы 22 қаңтардағы № 4 «Сельская новь» газеттерінде жарияланған), мынадай өзгерістер енгізілсін:
1. 13-тармақта
1) тармақша
«62 438» цифры «62 322» цифрымен ауыстырылсын;
нұсқалған шешімнің 1, 4 қосымшалары жаңа редакцияда жазылсын, нақты шешімнің 1, 2 нұсқаулықтарына сәйкес (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихат
XXIX сессиясының төрағасы                  хатшысы
Ғ. Құсаинов                                Б.Мұсабае
Аудандық мәслихат сессиясының
2010 жылғы 24 желтоқсандағы № 29/2 шешіміне
1-қосымша
Аудандық мәслихат сессиясының

2504
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
68,2
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-
учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 годы» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
18471
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
14883
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
554
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
276
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
147795
467
Отдел строительства района (города областного значения)
52175
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
52175
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88350
032
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
88350
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
6420
008
Освещение улиц населенных пунктов
5230
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
100
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
1090
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
850
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
400
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
450
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
59247
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

2504
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысының мүгедектеріне және қатысушыларына Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасы аумағы бойынша жүруін, сондай-ақ олардың және және олармен еріп жүретін тұлғалардың тамақтануға, тұруға, Мәскеу, Астана қалаларындағы мерекелік іс-шараларға қатысу үшін жол жүруге шығындардың төленуін қамтамасыз ету
68,2
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65-жылдығына Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген тұлғаларға, әскери қызметшілерге, соның ішінде запасқа (отставкаға) шыққандарға, 1941 жылдың 22 маусымынан 1945 жылдың 3 қыркүйегіне дейінгі мерзімде әскери қызметтерін майдандағы армия құрамына кірмейтін әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери оқу орындарында өткергендерге, "1941-1945 жылдардағы Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгені үшін" медалімен немесе "Жапонияны жеңгені үшін" медалімен марапатталғандарға, Ұлы Отан соғысы жылдары тылда кемінде алты ай жұмыс істегендерге (қызмет еткендерге) бір жолғы материалдық көмекті төлеу
18471
001
Жұмыспен қамту және халыққа арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты жергілікті деңгейде іске асыру бойынша қызметтер
14883
011
Жәрдемақы және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерді төлеу
554
021
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
276
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
147795
467
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың-құрылысы бөлімі
52175
003
Құрылыс және (немесе) мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын-үй салуы және сатуы
52175
458
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
88350
032
Жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлаудың аймақтың стратегиясын іске асыру аясында инженерлік-
коммуналдық инфрақұрылымды дамыту және елді-мекендерді жайластыру
88350
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл село, ауылдық селолық округі әкімінің аппараты
6420
008
Елді-мекендегі көшелерді жарықтандыру
5230
010
Адам жерлейтін орындарды күту және туысы жоқ адамдарды жерлеу
100
011
Елді-мекендерді көркейту және көгалдандыру
1090
458
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
850
016
Елді-мекендерді санитариямен қамтамасыз ету
400
018
Елді-мекендерді көркейту және көгалдандыру
450
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
59247
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, аулы село, ауылдық селолық округ әкімінің аппараты

13771
006
Поддержка культурно-
досуговой работы на местном уровне
13771
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
19644
003
Поддержка культурно-
досуговой работы
17031
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
33
010
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
2580
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5994
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
5994
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7960
006
Функционирование районных (городских) библиотек
7290
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
670
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4036
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4036
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
7842
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
7842
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
173396,1
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
17258,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
12801,2
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
1680
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
300
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
2477
467
Отдел строительства района (города областного значения)
117210
012
Развитие объектов водного хозяйства
117210
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
6137
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
6027
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
110
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
24259,9
019
Финансирование социальных проектов в поселках, аулах (селах), аульных (сельских) округах в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

13771
006
Мәдени-демалыс жұмысын жергілікті деңгейде қолдау
13771
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімі
19644
003
Мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
17031
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) деңгейде спорттық жарыстар өткізу
33
010
Облыстық спорт жарыстарына әр түрлі спорт түрлері бойынша аудандық облыстық маңызы бар қалалық құрама командалардың мүшелерін дайындау және олардың қатысуы
2580
456
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың ішкі саясат бөлімі
5994
002
Газет және журналдар арқылы мемлекеттік саяси ақпаратты жүргізу
5994
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, спорт және тілдерді дамыту бөлімі
7960
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) кітапханаларының жұмыс істеуі
7290
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
670
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық қамтамасыз ету
456
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың ішкі саясат бөлімі
4036
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік саясаттың ақпарат жағынан азаматтарды әлеуметтік оңтайландыру
4036
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, спорт және дене шынықтыру бөлімі
7842
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік саясаттың ақпарат жағынан азаматтарды әлеуметтік оңтайландыру
7842
10
Ауыл, су орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
173396,1
474
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың ветеринария бөлімі
17258,2
001
Ауыл шаруашылығы және ветеринария саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
12801,2
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
1680
005
Мал қорымдарының биотермиялық шұңқырлардың жұмысын қамтамасыз ету
300
099
Республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері есебінен ауылдық елді-мекендердегі әлеуметтік сала мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
2477
467
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың құрылыс бөлімі
117210
012
Су шаруашылығы объектілерін дамыту
117210
463
Аудан (облыстық маңызы бар қала) жер қатынастары бөлімі
6137
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынстарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты жүзеге асыру бойынша қызметтер
6027
008
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
110
123
Қала, аудан, аудандық маңызы бар қала, ауыл село, ауылдық селолық округі әкімінің аппараты
24259,9
019
Аймақтық жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында кенттердегі, ауылдардағы (селолардағы), ауылдық (селолық) округтердегі әлеуметтік жобаларды қаржыландыру

258 085
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
140 525
467
Отдел строительства района (города областного значения)
52 175
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
52 175
За счет трансфертов из республиканского бюджета
52175
Строительство восемнадцати квартирного жилого дома селе Пресновка
52175
458
Отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
88 350
032
Развитие инженерно-
коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров
88 350
За счет трансфертов из республиканского бюджета
62 322
Реконструкция системы водоснабжения в селе Кайранколь Жамбылского района
62 322
За счет трансфертов из областного бюджета
26 028
Развитие и реконструкция сетей водоснабжения селе Пресновка Жамбылского района
26 028
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
117 210
467
Отдел строительства района (города областного значения)
117 210
012
Развитие объектов водного хозяйства
117 210
За счет трансфертов из республиканского бюджета
117 210
Реконструкция отвода от Ишимского группового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района
58 000
Разработка проектно- сметной документации по объекту "Реконструкция отвода от Ишимского груп пового водопровода до села Жамбыл Жамбылского района"
4 605
Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь Мирный участок подземных вод)
50 000
Разработка проектно- сметной документации по объекту "Строительство кустовых скважинных водозаборов из подземных вод в Жамбылском районе (третья очередь Мирный участок подземных вод)
4 605
13
Прочие
350
452
Отдел финансов района (города областного значения)
350
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
350

258 085
7
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы
140 525
467
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың құрылыс бөлімі
52 175
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының құрылысы және (немесе) тұрғын-үй сатып алуы
52 175
Республикалық бюджетінен трансферттер арқылы
52 175
Пресновка селосындағы 18 пәтерлі үйдің салынуы
52 175
458
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобильдер жолдары бөлімі
88 350
032
Жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру аясында инженерлік-
коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және елді мекендерде жайластыру
88 350
Республикалық бюджетінен трансферттер арқылы
62 322
Жамбыл ауданының Қайранкөл селосында сумен қамтамасыз ету жүйесін қалпына келтіру
62 322
Облыстық бюджетінен трансферттер арқылы
26 028
Жамбыл ауданының Пресновка с. сумен қамтамасыз ету желілерін қалпына келтіру және дамыту
26 028
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
117 210
467
Ауданның облыстық маңызы бар қаланың құрылыс бөлімі
117 210
012
Су шаруашылығы объектілерін дамыту
117 210
Республикалық бюджетінен трансферттер арқылы
117 210
Жамбыл ауданының Жамбыл селосына дейін Есілдің топтық су құбырын қайта қалпына келтіру
58 000
"Жамбыл ауданының Жамбыл селосына Есілдік топтық су құбырын қайта келтіру" объекті бойынша жобалық сметалық құжаттамаларын әзірлеу
4 605
Жамбыл ауданында (үшінші кезекті Мирный учаскісіндегі жер асты сулары) жер асыту суларынан түпті ұңғыма су тоғандарының құрылысы
50 000
"Жамбыл ауданының (үшінші кезекті Мирный уческесіндегі жер асты сулары) жер асты суларынан түпті ұнғыма су тоғандарының құрылысы" объекті бойынша жобалық-сметалық құжаттамаларын әзірлеу
4 605
13
Басқалар
350
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
350
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру және көбейту
350