О внесении изменений и дополнений в решение маслихата N 20/1 от 25 декабря 2009 года "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 28 июля 2010 года N 26/2. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылжарского района Северо-Казахстанской области 12 августа 2010 года N 13-8-132. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2012 года N 4/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 16.04.2012 N 4/4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республике Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, Кызылжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года № 20/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 января 2010 года № 13-8-115, опубликовано в газете «Қызылжар және қызылжарлықтар» № 4 от 21 января 2010 года, газете «Маяк» от 22 января 2010 года № 4), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «2 712 770» заменить цифрами «2 806 567,1»;
цифры «312 769» заменить цифрами «318 380»;
цифры «3 731» заменить цифрами «3 931»;
цифры «9 065» заменить цифрами «18 254»;
цифры «2 387 205» заменить цифрами «2 466 002,1»;
подпункте 2)
цифры «3 329 930» заменить цифрами «3 423 727,3»;
подпункте 3)
цифры «8 901» заменить цифрами «8 654»;
цифру «0» заменить цифрами «247»;
подпункте 5)
цифры «- 626 061» заменить цифрами «- 625 814,2»;
подпункте 6)
цифры «626 061» заменить цифрами «625 814,2»;
цифры «23 752» заменить цифрами «23 752,2»;
в пункте 11:
подпункте 4)
цифры «22 286» заменить цифрами «22 306»;
в пункте 13:
дополнить подпунктами 8, 9 следующего содержания:
«8) 904 тысяч тенге – на выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости «Фонд поколений»;
9) 80 000 тысяч тенге – на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры жилого массива «Байтерек» с.Элитное»;
в пункте 14:
цифры «41 219» заменить цифрами «39 881,1»;
в пункте 15:
цифры «28 947» заменить цифрами «28 158»;
в пункте 15-1:
цифры «23 752» заменить цифрами «23752,2»;
цифру «5» заменить цифрами «4,9»;

"2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20/1 шешіміне өзгерістер мент толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі N 26/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 12 тамызда N 13-8-132 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012 жылғы 16 сәуірдегі N 4/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2012.04.16 N 4/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV  Бюджеттік кодексіне, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңына сәйкес, Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/1 (2010 жылғы 11 қаңтардағы № 13-8-115 мемлекеттік тіркеу нормативтік құқықтық актілерінің Тіркелімінде тіркелген, «Қызылжар және қызылжарлықтар» газетінде, 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 4, «Маяк» газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармағының:
1) тармақшасында
«2 712 770» цифрлары «2 806567,1» цифрларымен ауыстырылсын;
«312 769» цифрлары «318 380» цифрларымен ауыстырылсын;
«3 731» цифрлары «3 931» цифрларымен ауыстырылсын;
«9 065» цифрлары «18 254» цифрларымен ауыстырылсын;
«2 387 205» цифрлары «2 466 002,1» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында
«3 329 930» цифрлары «3 423 727,3» цифрларымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында
«8 901» цифрлары «8 654» цифрларымен ауыстырылсын;
«0» цифры «247» цифрларымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында
«-626 061» цифрлары «-625 814,2» цифрларымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында
«626 061» цифрлары «625 814,2» цифрларымен ауыстырылсын;
«23 752» цифрлары «23 752,2» цифрларымен ауыстырылсын;
11 тармақта:
4) тармақшасында
«22 286» цифрлары «22 306» цифрларымен ауыстырылсын;
13 тармақта:
келесі мазмұндағы 8, 9 тармақшаларымен толықтырылсын:
«8) 904 мың теңге - «Ұрпақ фонды» тууға жағдай жасау бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлемдер;
9) 80 000 мың теңге - Элитное с. «Бәйтерек» тұрғын алабында дамуы және инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жайластыру»;
14 тармақта:
«41 219» цифрлары «39 881,1» цифрларымен ауыстырылсын;
15 тармақта:
«28 947» цифрлары «28 158» цифрларымен ауыстырылсын;
15-1 тармақта:
«23 752» цифрлары «23 752,2» цифрларымен ауыстырылсын;
«5» цифры «4,9» цифрларымен ауыстырылсын;

цифры «587» заменить цифрами «586,5»;
приложения 1, 4, 6, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                        Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
А.Волков                                   А. Молдахметова
Приложение 1
к решению районного маслихата

«587» цифрлары «586,5» цифрларымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6, 7 қосымшалары, берілген шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат                        Аудандық мәслихаттың
сессияның төрағасы                       хатшысы
А. Волков                                А. Молдахметова
Аудандық мәслихаттың

002
Программа занятости
29 745
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 544
005
Государственная адресная социальная помощь
8 855
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
11 238
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
496
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
28 879
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
17 694
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
2 963
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
882
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
27 540
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
18 910
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
596
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
361
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 105 662
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 053 088
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
318 000
019
Строительство жилья
735 088
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа

002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
29 745
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 544
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
8 855
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
11 238
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
496
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
28 879
016
18 жасқа дейіні балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
17 694
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
2 963
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету
882
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
27 540
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18 910
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
596
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
361
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 105 662
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 053 088
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
318 000
019
Тұрғын үй салу
735 088
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты

6 290
004
Капитальный, текущий ремонт объектов культуры в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
11 463,1
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
4 409
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 409
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
4 990
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
4 990
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
187 449
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13 870
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
12 514
007
Материально-техническое оснащение государственных органов
100
099
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
1 256
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
4 161
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3 921
004
Материально-техническое оснащение государственных органов
240
467
Отдел строительства района (города областного значения)
150 000
012
Развитие объектов водного хозяйства
150 000
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7 946
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 268
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков, аулов (сел), аульных (сельских) округов
678
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
11 472
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
11 472
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
7 122
467
Отдел строительства района (города областного значения)
7 122
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
7 122
12
Транспорт и коммуникации
26 115
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26 115
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
11 115
008
Ремонт и содержание автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров

6 290
004
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде мәдениет объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
11 463,1
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
4 409
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 409
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
4 990
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 990
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
187 449
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13 870
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12 514
007
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100
099
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру
1 256
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
4 161
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3 921
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
240
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
150 000
012
Су шаруашылығының объектілерін дамыту
150 000
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7 946
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 268
006
Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
678
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
11 472
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
11 472
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
7 122
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
7 122
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 122
12
Көлiк және коммуникация
26 115
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26 115
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
11 115
008
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін жөндеу және ұстау

810
На выплату социальной помощи в рамках Программы по стимулированию рождаемости "Фонд поколений"
904
Приложение 4
к решению районного маслихата
от 28 июля 2010 года № 26/2
Приложение 7
к решению районного маслихата
от 25 декабря 2009 года № 20/1
Направление свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2010 года
Увеличить расходы:
Функц груп-
па
Адми-
нист-
ратор
Про грам-
ма
Под прог-
рам ма
Наименование
Сумма
1
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)

810
"Ұрпақ фонды" тууға жағдай жасау бағдарламасы аясында әлеуметтік көмек төлемдер
904
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 28 шілдедегі № 26/2 шешіміне
4-қосымша
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне
7-қосымша
2010 жылдың 1 қаңтарына қалыптасған бос бюджеттік қаражат қалдықтарын бағаттау
Шығынды көбейту:
Функ-
ционалдық топ
Әкім
ші
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Сома
1
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты

568
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
59
004
Материально-
техническое оснащение государственных органов
509
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1 530
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
1 430
004
Материально-
техническое оснащение государственных органов
100
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 349
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
3 219
023
Материально-
техническое оснащение государственных органов
130
452
Отдел финансов района (города областного значения)
885,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета района (города областного значения) и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
392,8
004
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
378
019
Материально-
техническое оснащение государственных органов
115
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
260
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления района (города областного значения)
260
4
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 635
003
Общеобразовательное обучение
2 602
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
33
6
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
4 762
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
810
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
3 821
015
За счет средств местного бюджета
3 821
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
72

568
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
59
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
509
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1 530
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1 430
004
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
3 349
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3 219
023
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
130
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
885,8
001
Аудандық бюджетті орындау және коммуналдық меншікті (облыстық маңызы бар қала) саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
392,8
004
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
378
019
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
115
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
260
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту және ауданды (облыстық маңызы бар қаланы) басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
260
4
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 635
003
Жалпы білім беру
2 602
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33
6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
4 762
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
810
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
3 821
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
3 821
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72