Об организации оплачиваемых общественных работ в организациях района Магжана Жумабаева
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 25 ноября 2010 года N 515. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 декабря 2010 года N 13-9-125. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31 января 2013 года N 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 31.01.2013 года N 28
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 5) статьи 7, пунктом 5 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 год № 149 «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 «О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить Перечень организаций района Магжана Жумабаева, виды и объемы общественных работ (далее по тексту – Перечень).
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ района Магжана Жумабаева» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем.
3. Оплату труда безработных, занятых на общественных работах, производить из средств местного бюджета, в размере 1,5 минимальной заработной платы, в соответствии с  Законом Республики Казахстан от 24 ноября 2011 года № 496-IV «О республиканском бюджете на 2012-2014 годы».
Сноска. Пункт 3 в редакции постановления акимата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30.01.2012 N 65 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования)
4. Условия общественных работ определяются продолжительностью рабочей недели 5 дней с двумя выходными (суббота, воскресенье), восьми часовой рабочий день, обеденный перерыв 1 час, исходя из условий труда, применяются гибкие формы организации рабочего времени, предусмотренные трудовым договором, заключаемые между работниками и работодателями.
5. - исключен постановлением акимата района имени Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30.01.2012 N 65 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарында ақы төленетін қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 25 қарашадағы N 515 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 10 желтоқсанда N 13-9-125 тіркелді. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 31 қаңтарда N 28 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігінің 2013.01.31 N 28 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 31-бабы 1-тармағы 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 7-бабы 5) тармақшасына, 20-бабы 5-тармағына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» «Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 Қаулысына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарының тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдері (бұдан әрі мәтін бойынша – тізбе) бекітілсін.
2. «Мағжан Жұмабаев ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі бекітілген Тізбеге сәйкес қоғамдық жұмыстарға жұмыссыз азаматтарды жіберуді жүзеге асырсын.
3. Қоғамдық жұмыстарға қатысатын жұмыссыздарға еңбекақы төлеу Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 24 қарашадағы № 496-IV «2012-2014 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Заңына сәйкес жергілікті бюджет қаражатынан 1,5 ең төмен жалақы мөлшерінде жүргізілсін;
қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс анықталсын: жұмыс орындарының қажеттілігіне білдірген өтінімдер бойынша – 101 адам; жұмыс орындарына бекітілген қажеттілік саны – 101 адам.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2012.01.30 N 65 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
4. Жұмыс беруші мен қызметкерлер арасында жасалған еңбек шартында қарастырылған, екі демалыс күнімен (сенбі, жексенбі) аптасына 5 жұмыс күн ұзақтығымен анықталады, сегіз сағаттық жұмыс уақыты, түскі үзіліс - 1 сағат, еңбек шартына байланысты жұмыс уақытын ұйымдастыру икемді түрінде қолданылсын.
5. - алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев атындағы аудандық әкімдігінің 2012.01.30 N 65 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)

6. Государственному учреждению «Отдел экономики и финансов района Магжана Жумабаева» обеспечить своевременное выделение средств для оплаты труда безработных, занятых на общественных работах, по бюджетной программе 451-002-100 «Программа занятости. Общественные работы» в соответствии с планом финансирования.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Есдаулетова Ж.Т.
8. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2011 года.
И.о. акима района                          А. Кабдушев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник управления
юстиции района
Магжана Жумабаева                     Есильбаев Серик Каримович
Утвержден
постановлением акимата
района Магжана Жумабаева
25 ноября 2010 года № 515
Перечень организаций района Магжана Жумабаева, виды и объемы общественных работ
Сноска. Приложение в редакции постановления акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 30.01.2012 N 65 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
организации
Виды опла
чиваемых об
щественных
работ
Объем об
ществен
ных ра
бот и
услуг в
натураль
ных пока
зателях
Про
дол
жи
тель
нос
ть
об
щест
вен
ных
ра
бот
(ме
ся
цев)
Чис
лен
нос
ть
(че
л.)
Источ
ник фи
нанси
рова
ния
Опла
та об
щест
вен
ных
работ
за
один
месяц
(тен
ге)

6. «Мағжан Жұмабаев ауданының экономика және қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі 451-002-100 «Жұмыспен қамту бағдарламасы. Қоғамдық жұмыстар» бюджеттік бағдарлама бойынша қоғамдық жұмыстарда жұмыс істейтін жұмыссыздардың еңбекақысын төлеуге қаржының уақытылы бөлінуін қаржыландыру жоспарына сәйкес қамтамасыз етсін.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ж.Т. Есдәулетовке жүктелсін.
8. Осы қаулы 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.                        А. Қабдөшев
КЕЛІСІЛДІ:
Мағжан Жұмабаев ауданы
Әділет басқармасының
бастығы                                Есілбаев Серік Кәрімұлы
Мағжан Жұмабаев ауданы
әкімдігінің 2010 жылғы
25 қарашадағы № 515
қаулысымен бекітілді
Мағжан Жұмабаев ауданының ұйымдарының, қоғамдық жұмыстардың түрлері мен көлемдерінің тізімі
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2012.01.30 N 65 Қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін 10 күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі)
Ұйымның атауы
Ақылы
қоғамдық
жұмыстардың
түрлері
Қоғамдық
жұмыстар
дың көлемі
және таби
ғи көрсет
кіштерден
қызметтер
Қо
ғам
дық
жұ
мыс
тар
дың
ұзақ
тығы
(ай
лар)
Саны
(ад
ам)
Қаржы
ландыру
көздері
Бір
айға
қоғам
дық
жұмыс
тар
дың
төле
мі
(тең
ге)

26159
6. Оказание помощи в благо
устройстве свалок, кладбищ.
Свалка – 1 Гектар, Кладбище № 1 – 1 Гектар, Кладбище № 2 – 0,08 Гектар
12
2
бюджет района
26159
2. Государствен
ное учреждение «Аппарат акима Авангардского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо – Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благо
устройстве и озелене
ний терри
тории сель
ского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
2
1
бюджет района
26159
2. Проведе
ние работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды – 600 квадратных метров.
3 .Государствен
ное учреждение «Аппарат акима Александровского аульного округа района Магжана Жумабаева Северо–
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благо
устройстве и озеле
нении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
2
1
бюджет района
26159
2. Проведе
ние работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды – 600 квадратных метров.
4. Государствен
ное учреждение «Аппарат акима Бастомарского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо–
Казахстанской области»

26159
6. Молалар мен қоқыстарды жабдықтау, сонымен қаттар қалдықтард жинауды ұйымдастыру
Шаруашылық қатты қалдықтар- 1 Гектар, № 1 Мола – 1 Гектар, № 2 Мола – 0,08 Гектар.
12
2
аудан бюджеті
26159
2.«Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Авангард селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгал
дандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, Қардан тазалау – 1000 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 40 дана.
2
1
аудан бюджеті
26159
2. Көктем
гі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
3. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Александров аулдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгал
дандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, Қардан тазалау – 1000 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 40 дана.
2
1
аудан бюджеті
26159
2. Көктем
гі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
4. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Бастомар селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
2
1
бюджет района
26159
2. Проведе
ние работ связанных с весенне-
осенними паводками
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды – 600 квадратных метров.
5. Государствен
ное учреждение «Аппарат акима Возвышенского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо – Казахстанской области»

1. Селолық округ аумағын көркейту және көгал
дандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, Қардан тазалау – 1000 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 40 дана.
2
1
аудан бюджеті
26159
2. Көктем
гі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
5. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Возвышен селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі

26159
6. Государствен
ное учреждение «Аппарат акима Гавринского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо – Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
2
1
бюджет района
26159
2. Проведе
ние работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды – 600 квадратных метров.
7. Государствен
ное учреждение «Аппарат акима Золотонивского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо–
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
2
1
бюджет района
26159
2. Проведе
ние работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды – 600 квадратных метров.
8. Государствен
ное учреждение «Аппарат акима Карагандинского аульного округа района Магжана Жумабаева Северо–
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
3
1
бюджет района
26159
2. Проведе
ние работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Копка канав для стока - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды – 600 квадратных метров.
9. Государствен
ное учреждение «Аппарат акима Карагугинского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо–
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
3
2
бюджет района
26159
2. Проведе
ние работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды – 600 квадратных метров.
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйст
венных книг.
Подворный обход - 101 двор.
4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
1000 квадратных метров.
10. Государст
венное учреждение «Аппарат акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо–
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
2
1
бюджет района

26159
6. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Гаврин селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгал
дандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна,  Қардан тазалау – 1000 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 40 дана.
2
1
аудан бюджеті
26159
2. Көктем
гі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
7. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Золотонив селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгал
дандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна,  Қардан тазалау – 1000 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 40 дана.
2
1
аудан бюджеті
26159
2. Көктем
гі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
8. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Қарағанды аулдық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгал
дандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, Қардан тазалау – 1000 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 40 дана.
3
1
аудан бюджеті
26159
2. Көктемгі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 -шаршы метр су орларын қазу,
Су ағызу үшін су орларын 600 -шаршы метр қазу.
9. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Қарақоға селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгал
дандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, Қардан тазалау – 1000 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 40 дана.
3
2
аудан бюджеті
26159
2. Көктем
гі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
101 үйді аралап шығу.
4. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
1000 – шаршы метрде.
10. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Конюхов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгал
дандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна,  Қардан тазалау – 1000 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 40 дана.
2
1
аудан бюджеті

24. Государст
венное учреждение «Аппарат акима Фурмановского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо–
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
2
1
бюджет района
26159
2. Проведе
ние работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды – 600 квадратных метров.
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйст
венных книг.
Подворный обход - 101 двор.
4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
1000 квадратных метров.
25. Государст
венное учреждение «Аппарат акима Чистовского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо–
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и озеленении территории сельского округа.
Уборка мусора - 3 тонны, очистка от снега – 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук.
4
2
бюджет района
26159
2. Проведе
ние работ связанных с весенне-
осенними паводками.
Копка канав для стока воды - 900 квадратных метров, ручейков для стока воды – 600 квадратных метров.
3. Оказание помощи в переписи домашних хозяйств и составлении похозяйст
венных книг.
Подворный обход - 101 двор.
4. Оказание помощи в текущем ремонте дорог.
1000 квадратных метров.
26. Государст
венное учреждение «Управление юстиции района Магжана Жумабаева Департамента юстиции Северо-
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в обслужива
нии, регис
трации прав на недвижи
мое иму
щество и сделок с ним, оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документа
ции
3500 доку
ментов.
12
4
бюджет района
26159
27. Государст
венное учреждение «Отдел образования района Магжана Жумабаева Северо–
Казахстанской области»
1. Оказание помощи в благоустрой
стве и охране значимых объектов социально-
культурного значения, здания и сооружения, а также пустующие здания, находящихся в комму
нальной соб
ственности Акимата.
Уборка мусора – 3 тонны, очистка снега - 1000 квадратных метров, побелка деревьев - 80 штук, посадка деревьев – 40 штук, предостав
ление услуг по сохраннос
ти и сбе
режений, а также пустующих зданий, на
ходящихся в комму
нальной собствен
ности Акимата.
12
2
бюджет района
26159
28. Государст
венное учреждение «Отдел занятости и социальных программ района Магжана Жумабаева Северо–
Казахстанской области»
1. Оказание помощи социальному работнику по уходу за одинокими престарелыми людьми.
100 дворов.
12
1
бюджет района
26159
2. Оказание помощи в формирова
нии и обработке необходимых документов, проведение технических работ по ведению баз данных различных категорий населения, нуждающихся в социаль
ной защите.

24. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Фурманов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгал
дандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна,  Қардан тазалау – 1000 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 40 дана.
2
1
аудан бюджеті
26159
2. Көктем
гі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
101 үйді аралап шығу.
4. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
1000 – шаршы метрде.
25. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының Чистов селолық округі әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі
1. Селолық округ аумағын көркейту және көгал
дандыруға көмек көрсету
Қоқыстарды жинау - 3 тонна, Қардан тазалау – 1000 шаршы метр, Ағаштарды ақтау - 80 дана, Көшеттерді отырғызу – 40 дана.
4
2
аудан бюджеті
26159
2. Көктем
гі-күзгі тасқын суларға байланысты жұмыс жүргізу
900 - шаршы метр су орларын қазу, Су ағызу үшін су орларын 600 - шаршы метр қазу.
3. Үй шаруашылық санағына және шаруашылық жөніндегі кітаптарды құруына көмек көрсету
101 үйді аралап шығу.
4. Жолдарды ағымдағы жөндеу жұмыстарына көмек көрсету.
1000 – шаршы метрде.
26. «Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының Әділет басқармасы» мемлекеттік мекемесі
1. Құжаттар
ды сақтауға дайындық және айналысуына көмек көрсету, жылжымайтын мүліктің тіркеу құқығы және олармен мәмілеге отыруына көмек көрсету»
3500 құжат.
12
4
аудан бюджеті
26159
27. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының білім бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Әлеумет
тік-мәдени
етті мағына
лы объекті
лерді, ғимараттар мен құрылыс
тарды, сондай-ақ аудан әкімдігінің коммуналдық меншігінде тұрған бос ғимараттар
ды көркей
туге және қорғауға көмек көрсету
1. Қоқыс
тарды жинау – 3 тонна, 1000 шаршы метр қардан тазалау, ағаштарды ақтау – 80 дана, ағаштарды отырғызу – 40 дана, әлеумет
тік-мәде
ниетті мағыналы объектілер
ді, ғима
раттар мен құрылыстар
ды, сон
дай-ақ аудан әкім
дігінің коммунал
дық менші
гінде тұр
ған бос ғи
мараттарды сақтау бойынша қызметтер ұсыну.
12
2
аудан бюджеті
26159
28. «Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
1. Жалғыз басты қарт адамарға көмек көрсету бойынша әлеуметтік жұмысшыға көмек көрсету.
100 үй.
12
1
аудан бюджеті
26159
2. Әлеумет
тік көмекке мұқтаж халықтың түрлі топтарының дерек базасын жүргізу бойынша техникалық жұмыстар жүргізу, қажетті құжаттарды өңдеуде және құруда көмек көрсету.

Оформление 90-150 дел, помощь в работе с текущими документа
ми, ксеро
копирова
ние доку
ментов.
12
2
бюджет района
26159
29. Территори
альный отдел района Магжана Жумабаева Департамента по исполнению судебных актов Северо-
Казахстанской области
1. Оказание помощи в работе с текущими и архивными документа
ми, в под
шивке произ
водств, доставка корреспон
денции.
1500 единиц корреспон
денции.
12
1
бюджет района
26159
30. Управление Комитета по правовой статистике и специальным учетам по Северо-
Казахстанской области
1. Оказание помощи для оперативно
го и качест
венного обс
луживания государст
венных органов и населения»
2000 единиц корреспон
денции
12
1
бюджет района
26159
31. Государст
венное учреждение «Налоговое управление по району Магжана Жумабаева Северо–
Казахстанской области»
1. Оказание помощи по вручению уведомлений об исчислен
ных суммах налогов физическим лицам по г.Булаево
4396 домовладе
ний
12
2
бюджет района
26159
32. Государст
венное учреждение Отдел внутренних дел района Магжана Жумабаева Департамента внутренних дел Северо-
Казахстанской области
1. Оказание помощи в формирова
нии и обра
ботке необ
ходимых документов, проведение технических работ.
Оформление 100-150 дел, помощь в работе с текущими документа
ми, ксеро
копирова
ние доку
ментов.
12
2
бюджет района
26159
33. Государст
венное учреждение Отдел по чрезвычайным ситуациям района Магжана Жумабаева Департамента по чрезвычайным ситуациям Северо-
Казахстанской области
1. Оказание помощи в формирова
нии и обра
ботке необ
ходимых документов, проведение технических работ.

90-150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттармен жұмысына көмек көр
сету, құ
жаттардың ксерокөшір
мелерін жасау.
29. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша сот актілерін орындау жөніндегі Де
партаментінің Мағжан Жұмабаев аумақтық бөлімі
1. Ағымдағы және мұрағаттық құжаттар жұмыстарда, өндірістер
ді тігуге хат-хабар
ларды жеткізуге көмек көрсету.
хат-хабар
дың 1500 бірлігі
12
1
аудан бюджеті
26159
30. Солтүстік Қазақстан облысы бойынша құқықтық статистика жөніндегі Комитетінің басқармасы
1. Мемлекет
тік орган
дар мен халыққа шапшаң және сапалы қызмет көрсету үшін көмек көрсету
хат-хабар
дың 2000 бірлігі
12
1
аудан бюджеті
26159
31. Мағжан Жұмабаев ауданы бойынша салық басқармасы
1. Булаево қаласының жеке тұлғаларына салықтың есептелген сомалары туралы ха
барламалар
ды беру бойынша көмек көрсету
4396 иеліктегі үйлер
12
2
аудан бюджеті
26159
32. "Солтүстік Қазақстан облысының Ішкі істер департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өңдеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.
100-150 ісін ресімдеу, ағымдағы құжаттар
мен жұмыс жүргізуге көмек көрсету, құжаттар
дың ксе
рокөшірме
лерін жасау.
12
2
аудан бюджеті
26159
33. "Солтүстік Қазақстан облысының төтенше жағдайлар департаменті Мағжан Жұмабаев ауданының төтенше жағдайлар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1. Қажетті құжаттарды құрастыруға және өндеуге, техникалық жұмыстарды өткізуге көмек көрсету.