О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 25 декабря 2009 года N 20/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 5 апреля 2010 года N 23/5. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 22 апреля 2010 года N 13-10-107. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11 июня 2012 года N 82)
Сноска. Утратило силу - в связи с истечением срока действия (письмо маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 11.06.2012 N 82)
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата «О районном бюджете на 2010-2012 годы» от 25 декабря 2009 года № 20/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-10-101 от 27 января 2010 года, опубликовано 5 февраля 2010 года в газете «Знамя труда» № 6) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1500241» заменить цифрами «1582098»;
цифры «185968» заменить цифрами «192458»;
цифры «600» заменить цифрами «10329»;
цифры «1310573» заменить цифрами «1376211»;
подпункте 2)
цифры «1510282,6» заменить цифрами «1592489,6»;
подпункте 4
цифры «4655» заменить цифрами «4305»;
подпункт 6)
добавить следующими абзацами:
«поступление займов – 8725;
используемые остатки бюджетных средств - 14696,6»;
пункт 4:
изложить в следующей редакции:
«4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями;
продажи земельных участков, находящихся в государственной собственности, в частную собственность или предоставления их в постоянное или временное землепользование либо реализованных иным способом в порядке, предусмотренном законами Республики Казахстан или международными договорами»;
в пункте 5-1:
слова «к указанному решению, соответствующее приложению 5 к настоящему решению» исключить;в пункте 8:
слово «здравоохранения» исключить;
в пункте 12:цифры «6185» заменить цифрами «5218»;
в пункте 14:
цифры «72789» заменить цифрами «36394»;
в пункте 16:
подпункте 1)
цифры «52449» заменить цифрами «73803»;
подпункте 4)

Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы "2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" N 20/1 шешіміне өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2010 жылғы 5 сәуірдегі N 23/5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 сәуірде N 13-10-107 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012 жылғы 11 маусымдағы N 82)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық мәслихатының 2012.06.11 N 82)
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджеттік Кодексiне, Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 25 желтоқсандағы «2010-2012 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген № 13-10-101 бойынша 2010 жылғы 27 қаңтардан, 2010 жылғы 5 ақпандағы № 6 «Знамя труда» газетінде жарияланған) № 20/1 шешіміне келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада
«1510241» цифрлары «1582098» цифрларына ауыстырылсын;
«185968» цифрлары «192458» цифрларына ауыстырылсын;
«600» цифрлары «10329» цифрларына ауыстырылсын;
«1310573» цифрлары «1376211» цифрларына ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1510282,6» цифрлары «1592489,6» цифрларына ауыстырылсын;
4) тармақшада
«4655» цифрлары «4305» цифрларына ауыстырылсын;
6) тармақша
келесі азат жолмен толықтырылсын:
«займдардың келіп түсуі - 8725;
14696,6 сомасындағы бюджет қаражатының бос қалдықтары»
4-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«4. Белгіленсін, негізгі капиталды сатудан түскен келесі түсімдер есебінен аудандық бюджеттің кірістері орындалады»
«мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сату;
Қазақстан Республикасы заңдарымен немесе халықаралық келісім шарттармен қарастырылған, мемлекет меншігіндегі, жеке меншікке және немесе оларды тұрақты және уақытша жерді пайдалануға не болмаса басқа да тәсілдерімен жүзеге асырылған тәртіппен жер учаскелерін сату»;
5-1-тармағында:
«осы шешімге тиісті 5 қосымшаға сәйкес» сөзі алынып тасталсын;
8-тармақта:
«денсаулық сақтау» сөзі алынып тасталсын;
12 тармақта:
«6185» цифрлары «5218» цифрларына ауыстырылсын;
14 тармақта:
«72789» цифрлары «36394» цифрларына ауыстырылсын;
16 тармақта:
1) тармақшада
«52449» цифрлары «73803» цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақшада

цифры «10654» заменить цифрами «10004»;
цифры «6105» заменить цифрами «5467»;
цифры «4549» заменить цифрами «4537»;
подпункт 5) изложить в следующей редакции:
«5) 504 тысячи тенге на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне;
13091 тысячи тенге для выплаты единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним; военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
подпункте 7)
цифры «6102» заменить цифрами «5893»;
в пункте 17:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
«540 тысяч тенге на санаторно-курортное лечение участников и инвалидов ВОВ; лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам и инвалидам ВОВ, других категорий лиц, приравненных по льготам и гарантиям к участникам войны, многодетных матерей, награжденных подвесками "Алтын алка", "Кумыс алка" или получивших ранее звание "Мать-героиня, а также награжденных орденами "Материнская слава" I и II степени, лиц, которым назначены пенсии за особые заслуги перед Республикой Казахстан, герои Советского Союза, герои Социалистического Труда, кавалеров орденов Славы трех степеней, Трудовой Славы трех степеней, лиц из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в РК, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии»
подпункт 3) исключить;
подпункте 5)
цифры «43983» заменить цифрами «81754»;
в пункте 18:
после слов «в сумме 51448 тысяч тенге» добавить слова «согласно приложению 9».
Добавить пунктом 18-1 следующего содержания:
«18-1. Предусмотреть в районном бюджете расходы за счет свободных остатков средств, сложившихся на начало финансового года, в сумме 14696,6 тенге, возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных в 2009 году в сумме 5,2 тысяч тенге согласно приложению 11» соответствующее приложению 6 к настоящему решению.

«10654» цифрлары «10004» цифрларына ауыстырылсын;
«6105» цифрлары «5467» цифрларына ауыстырылсын;
«4549» цифрлары «4537» цифрларына ауыстырылсын;
5) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
«5) 504 мың.теңге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету;
13091 мың теңге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу»;
7) тармақшада
«6102» цифрлары «5893» цифрларына ауыстырылсын;
17-тармақта:
2) тармақша келесі редакцияда баяндалсын:
«540 мың теңге ҰОС ардагерлері мен мүгедектеріне санаторлы-курорттық емделу; ҰОС ардагерлері мен мүгедектеріне жеңілдік және кепілдік бойынша теңестірілген тұлғалар, басқа санаттағы тұлғалар, соғыс ардагерлерімен жеңілдік және кепілдік бойынша теңестірілген, "Алтын алқа", "Күміс алқа" марапатталған немесе бұрын "Батыр ана" атағын алған көп балалы аналар, сондай ақ І және ІІ дәрежелі "Ана даңқы" ордендерімен маратпатталған, тұлға, Қазақстан Республикасы алдында ерекше қызметі үшін тағайындалған зейнетақы, Кеңес Одағының батыры, Социалистік Еңбек батыры, үш дәрежелі Даңқ орденінің иегерлері, үшінші дәрежелі Еңбек Даңқы, 1988-1989 жылдары Чернобльдегі АЭС апаттары салдарынан жоюға қатысушылар санынан тұлғалар, ҚР оқщауланған зонасынан эвакуацияланғандар (өз бетімен шығып кеткендер) соның ішінде эвакуация күні ішінде болған балалар
3) тармақша алынып тасталсын;
5) тармақшада
«43983» цифрлары «81754» цифрларына ауыстырылсын;
18 тармақта:
«51448 мың теңге сомасында» сөзінен кейін «9 қосымша негізінде» сөзі қосылсын.
Келесі мазмұндағы 18-1 тармақпен толықтырылсын:
«18-1. 14696,6 теңге сомасы қаржы жылының басына жиналған бос қалдық қаражаттар есебінен аудандық бюджетте шығыстар қарастырылсын, 11 қосымшаға сәйкес 5,2 мың теңге сомасы 2009 жылы жұмсалмаған республикалық және облыстық бюджеттердің нысаналы трансферттерін қайтару» осы шешімнің 6 қосымшасына сәйкес».