О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года N 20/1 "О районном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2010 года N 32/1. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 20 января 2011 года N 13-14-122. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2011 года N 34/4
Сноска. Утратило силу - решением маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 28.02.2011 N 34/4
В соответствии со статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года № 148, постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 1274 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год», районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 25 декабря 2009 года № 20/1 «О районном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 13-14-95 от 01 февраля 2010 года, опубликовано в районной газете «Парыз» от 19 февраля 2010 года № 8 и районной газете «Новатор» от 12 февраля 2010 года № 8) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункте 1)
цифры «1780117,9» заменить цифрами «1775700,9»;
цифры «1570103,9» заменить цифрами «1565686,9»
подпункте 2)
цифры «1746274» заменить цифрами «1741857»;
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению (прилагается).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель ХХХII сессии                  Секретарь
районного маслихата                        районного маслихата
З. Курманкулов                             Н. Дятлов
Приложение № 1
к решению XXXII сессии маслихата
района Шал акына
от 23 декабря 2010 года № 32/1
Приложение № 1
к решению XXX сессии маслихата
района Шал акына
от 25 декабря 2009 года № 20/1
Бюджет района Шал акына на 2010 год
Категория
Сумма
тыс.тенге
класс
подкласс
Наименование
1
2
3
А
Б
1) Доходы

"2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 20/1 шешіміне өзгертулер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы N 32/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 20 қаңтарда N 13-14-122 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 ақпандағы N 34/4 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық мәслихатының 2011.02.28 N 34/4 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 106 және 108-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 қарашадағы № 1274 қаулысына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. «2010-2012 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» Шал ақын ауданы мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 20/1 шешіміне (2010 жылғы 1 ақпанда 13-14-95 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2010 жылғы 19 ақпандағы № 8 аудандық «Парыз» газетінде және 2010 жылғы 12 ақпандағы № 8 аудандық «Новатор» газетінде жарияланған) келесі өзгертулер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада
«1780117,9» сандары «1775700,9» сандарымен ауыстырылсын;
«1570103,9» сандары «1565686,9» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада
«1746274» сандары «1741857» сандарымен ауыстырылсын;
осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес көрсетілген шешімге 1, 2-қосымшалары жаңа басылымда басылсын (қоса беріледі).
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың                       Аудандық мәслихаттың
ХХХІІ сессиясының төрағасы                 хатшысы
З.Е. Құрманқұлов                           Н.Г. Дятлов
Шал ақын ауданы мәслихатының
2010 жылғы 23 желтоқсандағы
XXXII сессиясының № 32/1 шешіміне
1-қосымша
Шал ақын ауданы мәслихатының
2009 жылғы 25 желтоқсандағы
XX сессиясының № 20/1 шешіміне
1-қосымша
2010 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Санаты
Сома, мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
А
Б
I. Кірістер