О присвоении наименований составным частям населенных пунктов Новопокровского сельского округа района Шал акына
Решение акима Новопокровского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 октября 2010 года N 11. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 28 октября 2010 года N 13-14-116.
Сноска. В реквизиты и текст решения внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется, решением и.о. акима Новопокровского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 25.12.2020 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая решения сходов граждан Новопокровского сельского округа, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить составным частям населенных пунктов Новопокровского сельского округа района Шал акына следующие наименования:
1) по селу Новопокровка:
первой улице – Абылайхана;
второй улице – имя Искака Ибраева;
третьей улице – Пролетарская;
четвертой улице – Целинная;
первому переулку – Солнечный;
второму переулку – Аккайын;
третьему переулку – Бейбітшілік;
четвертому переулку – Терең көл;
пятому переулку – Жастар;
шестому переулку – Достық;
седьмому переулку – Школьный;
восьмому переулку – имя Алексея Колязова;
девятому переулку – имя Николая Петрова;
десятому переулку – Енбекши;
одиннадцатому переулку – Конституции;
двенадцатому переулку – Береговой;
тринадцатому переулку – Ақ бидай;
четырнадцатому переулку – 8 марта.
2) по аулу Жанасу:
первой улице – имя Каттая Кеншинбаева;
второй улице – Отан;
третьей улице – Шокана Уәлиханова;
переулку - Мектеп.
3) по аулу Аксу:
первой улице – имя Абая Кунанбаева;
второй улице – имя Магжана Жумабаева;
третьей улице – Женис;
четвертой улице – Енбекши;
пятой улице - Аккайын.
4) по аулу Енбек:
первой улице – Болашак;
второй улице – имя Ибрая Алтынсарина;
третьей улице – Бейбитшилик.
5) по селу Белоглинка:
первой улице – Степная;
второй улице – Новая;
третьей улице – Береговая.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа В. Шпет

Шал ақын ауданы Новопокров селолық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Новопокров селолық округі әкімінің 2010 жылғы 8 қазандағы N 11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 28 қазанда N 13-14-116 тіркелді.
Ескерту. Шешiмнің деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "ауылдық", "ауылы" сөздері тиісінше "ауылдық", "ауылы" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округі әкімінің м.а. 25.12.2020 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 35-бабы 2-тармағына, 37-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Новопокров ауылдық округі азаматтарының қоғамдық кеңесінің шешімін есепке ала отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Шал ақын ауданы Новопокров ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін:
1) Новопокровка ауылы бойынша:
бірінші көшеге – Абылайхан;
екінші көшеге – Ысқақ Ыбыраев атындағы;
үшінші көшеге – Пролетарская;
төртінші көшеге – Целинная;
бірінші тұйық көшеге – Солнечный;
екінші тұйық көшеге – Аққайың;
үшінші тұйық көшеге – Бейбітшілік;
төртінші тұйық көшеге – Терең көл;
бесінші тұйық көшеге – Жастар;
алтыншы тұйық көшеге – Достық;
жетінші тұйық көшеге – Школьный;
сегізінші тұйық көшеге – Алексей Колязов атындағы;
тоғызыншы тұйық көшеге – Николай Петров атындағы;
оныншы тұйық көшеге – Еңбекші;
он бірінші тұйық көшеге – Конституция;
он екінші тұйық көшеге – Береговой;
он үшінші тұйық көшеге – Ақ бидай;
он төртінші тұйық көшеге – 8-март.
2) Жаңасу ауылы бойынша:
бірінші көшеге – Каттай Кеншінбаев атындағы;
екінші көшеге – Отан;
үшінші көшеге – Шоқан Уәлиханов атындағы;
Мектеп тұйық көшесі.
3) Ақсу ауылы бойынша:
бірінші көшеге – Абай Құнанбаев атындағы;
екінші көшеге – Мағжан Жұмабаев атындағы;
үшінші көшеге – Жеңіс;
төртінші көшеге – Еңбекші;
бесінші көшеге - Аққайың.
4) Еңбек ауылы бойынша:
бірінші көшеге – Болашақ;
екінші көшеге – Ыбырай Алтынсарин атындағы;
үшінші көшеге – Бейбітшілік.
5) Белоглинка ауылы бойынша:
бірінші көшеге – Степная;
екінші көшеге – Новая;
үшінші көшеге – Береговая.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн аяқталғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі В. Шпет