О районном бюджете на 2011-2013 годы
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области № 259-IV от 14 декабря 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 января 2011 года № 4-6-112. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28 марта 2013 года № 87-V
Сноска. Утратило силу - решением Индерского районного маслихата Атырауской области от 28.03.2013 № 87-V.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года за № 95-IV, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года за № 148, рассмотрев предложенный акиматом районный бюджет на 2011-2013 годы, районный маслихат четвертого созыва РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2011-2013 годы согласно приложениям № 1-№ 9 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах согласно приложению № 1:
1) доходы - 3 070 658,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 544 475,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 18 075,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 5 000,0 млн. тенге;
поступления трансфертов – 2 499 031,0 тысяч тенге;
поступления займов – 13 337,0 тысячи тенге;
2) затраты – 3 070 042,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Индерского района Атырауской области от 17.02.2011 № 274-ІV; от 18.03.2011  282-ІV; от 6.05.2011294-ІV; ото 23.08.2011 № 315-ІV; от 09.11 2011 № 324-ІV; от 15.12.2011 № 336-ІV (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Кассовые расходы по программе 472001000 районного отдела строительства, архитектуры и градостроительства в сумме -1000,0 тысяч тенге заменить на кассовые расходы по программе 472015000 на сумму - 1000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата Индерского района Атырауской области от 17.02.2011 № 274-ІV; 6.05.2011294-ІV (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Утвердить районный бюджет на 2012 год в следующих объемах согласно приложению № 2:
1) доходы – 2 005 328,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2 205 328,0 тысяч тенге.
3. Утвердить районный бюджет на 2013 год в следующих объемах согласно приложению № 3:
1) доходы – 1 965 067,0 тысяч тенге;
2) затраты – 1 965 067,0 тысяч тенге.
4. Установить, что поступления районного бюджета в соответствии с Бюджетным кодексом и решением областного маслихата "Об областном бюджете на 2011-2013 годы" будет формироваться за счет следующих поступлений:
1) налоговыми поступлениями, являются:
индивидуальный подоходный налог по нормативам распределения доходов, установленные областным маслихатам;
социальный налог по нормативам распределения доходов, установленные областным маслихатам;
налог на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельный налог;
единый земельный налог;
налог на транспортные средства;
акцизы на:
бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо;
плата за пользование земельными участками;
сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности;
сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию;
сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним;
государственная пошлина, кроме консульского сбора и государственных пошлин, зачисляемых в республиканский бюджет.
2) неналоговыми поступлениями являются:
доходы от коммунальной собственности:
доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
другие неналоговые поступления в бюджет района;
3) поступлениями от продажи основного капитала являются:
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения.

2011 - 2013 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 желтоқсандағы № 259-IV шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 қаңтарда № 4-6-112 тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы № 87-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2013.03.28 № 87-V шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV Бюджет кодексінің 9-бабын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағын негізге ала отырып, 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы аудан әкімдігінің ұсынысын қарап, төртінші сайланған аудандық мәслихаттың ХХVІІІ сессиясы ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше № 1, № 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға арналған бюджет мынадай көлемде № 1 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 3 070 658,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 544 475,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 075,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсім – 5 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 499 031,0 мың теңге;
қарыздар түсімі – 13 337,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 070 042,0 мың теңге.
Аудандық құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімінің 472001000 бағдарламасы бойынша кассалық шығынындағы – 1000,0 мың теңге, 472015000 бағдарламасына -1000,0 мың теңге көлемінде алмастырылсын.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Индер аудандық мәслихатының 2011.02.17 N 274-IV; 2011.03.18 № 282-IV; 2011.05.06 № 294-ІV; 2011.08.23 № 315-ІV; 2011.11.09 № 324-ІV; 2011.12.15 №  336-ІV Шешімдерімен.
2. 2012 жылға арналған аудандық бюджет мынадай көлемде № 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 2 205 328,0 мың теңге;
2) шығындар – 2 205 328,0 мың теңге.
3. 2013 жылға арналған аудандық бюджет мынадай көлемде № 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін:
1) кірістер – 1 965 067,0 мың теңге;
2) шығындар – 1 965 067,0 мың теңге.
Ескерту. 2 тармаққа өзгерту енгізілді - Индер аудандық мәслихатының 2011.02.17 N 274-IV; 2011.05.06294-ІV; Шешімдерімен.
4. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің табыстары Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың шешіміне сәйкес мынадай түсімдер есебінде қалыптасады деп белгіленсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
облыстық мәслихат белгіленген кірістерді бөлу нормативтері бойынша жеке табыс салығы;
облыстық мәслихат белгіленген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, дара кәсіпкерлер мүлкіне салық;
жер салығы;
бірыңғай жер салығы;
көлік құралдарына салық;
акциздерге, оның ішінде:
бензинге (авиациялық бензинді қоспағанда) және дизель отынына акциздер;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
дара кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алым;
қызметтің жекелеген түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым;
заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеу және филиалдар мен өкілдіктері есептік тіркегені, сондай–ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым;
жылжымайтын мүлікке құқықтарды және олармен жасалатын мәмілелерді мемлекеттік тіркегені үшін алым;
республикалық бюджет есебіне жазылатын консулдық алымнан және мемлекеттік баждардан басқа, мемлекеттік баж аудан бюджетіне түсетін салық түсімдері болып табылады.
салықтық емес түсімдер, оның ішінде:
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер;
ауданның коммуналдық меншігінің мүлкін жалға беруден түсетін кірістер;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарлар (жұмыстар, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер;
аудан бюджетіне басқа да салықтық емес түсімдер аудан бюджетіне салықтық емес түсімдер болып табылады;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, оның ішінде:
ауыл шарушылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер.

5. Поступлениями трансфертов в бюджет района являются трансферты из областного бюджета.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены субвенции из областного бюджета, в сумме - 1 487 944,0 тысячи тенге;
7. Учесть, что в районном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, в сумме - 76 260,0 тысячи тенге, в том числе:
1) 12 291,0 тысяч тенге – на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования (приложение № 9);
2) 5 541,0 тысяч тенге – на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования (приложение № 9);
3) 694,0 тысяч тенге – на операционные услуги, на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета (приложение № 8);
4) 1 583,0 тысяч тенге – на реализацию мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета ( приложение № 8);
5) 10 600,0 тысяч тенге – на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) для содержания ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей (приложение № 8);
6) 2 526,0 тысяч тенге – на обеспечение оборудованием, програмным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому (приложение № 8);
7) 23 940,0 тысяч тенге – на реализацию государственного заказа в дошкольных организациях образования по программе "Балапан" (приложение № 8);
8) 17 525,0 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий (приложение № 8);
9) 1 560,0 тысяч тенге – на поддержку частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бинеса -2020" (приложение № 8);
Целевые трансферты на развитие, в том числе:
1) 652 131,0 тысяч тенге – на развитие водопроводной системы, в том числе:
поселку Индерборский - 56 000 млн тенге;
Есболскому сельскому округу - 70 000 млн тенге;
Коктогайскому сельскому округу - 108 399 тысяч тенге;
Елтайскому сельскому округу - 99 437 тысяч тенге;
Орликовскому сельскому округу - 82 244 тысяч тенге;
Жарсуатскому аульному округу – 94 321 тысяч тенге;
Боденеевскому аульному округу – 46 708 тысяч тенге;
Бухарскому аулу - 93 522 тысяч тенге;
1 500 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации;
2) 21 478,0 тысяч тенге – на развитие коммунального хозяйства (приложение № 8);

5. Облыстық бюджеттен берілетін трансферттер аудан бюджетіне трансферттердің түсімдері болып табылады.
6. Облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін субвенция мөлшері 2011 жылға - 1 487 944,0 мың теңге мөлшерінде бөлінгені ескерілсін.
7. 2011 жылғы облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер мөлшері - 76 260,0 мың теңге, оның ішінде:
1) аудан мектептерінің физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға - 12 291,0 мың теңге (№ 9 қосымша);
2) мектептердегі лингафондық және мультимедиялық кабинеттерді жабдықтауға - 5 541,0 мың теңге (№ 9 қосымша);
3) республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін қаржылық қызметтер - 694,0 мың теңге (№ 8 қосымша);
4) республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебінен ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін көтерме жәрдемақы - 1583,0 мың теңге (№ 8 қосымша);
5) жетім балалардың және ата-анасының қамқорынсыз қалған балалардың асырушыларына ай сайынғы ақшалай көмек - 10600,0 мың теңге (№ 8 қосымша);
6) үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды құрал-жабдықтармен, бағдарламамен қамтамасыз ету - 2526,0 мың теңге (№ 8 қосымша);
7) мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау үшін "Балапан" бағдарламасына – 23 940,0 мың теңге (№ 8 қосымша);
8) эпизоотияға қарсы іс–шаралар жүргізуге - 17525,0 мың теңге (№ 8 қосымша);
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға - 1560,0 мың теңге (№ 8 қосымша);
8. Нысаналы даму трансферттері:
1) Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға-652131,0 мың теңге (№ 8 қосымша);
оның ішінде:
Индербор кентіне - 56000,0 мың теңге;
Есбол селолық округіне - 70000,0 мың теңге;
Көктоғай селолық округіне - 108399,0 мың теңге;
Елтай селолық округіне - 99437,0 мың теңге;
Өрлік селолық округіне - 82244,0 мың теңге;
Жарсуат ауылдық округіне - 94321,0 мың теңге;
Бөдене ауылдық округіне - 46708,0 мың теңге;
Бұхар ауылына - 93522,0 мың теңге;
жобалық–сметалық құжаттар жасақтауға 1500,0 мың теңге;
2) Коммуналдық шаруашылығын дамытуға - 21478,0 мың теңге (№ 8 қосымша).

9. Утвердить, с учетом установленного решением областного маслихата перечня районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год, из республиканского бюджета согласно приложению № 5, из местного бюджета согласно приложению № 6.
10. За счет средств местного бюджета:
1) укрепление материально-технической базы в организациях образования, в том числе:
18 932,0 тысяч тенге - на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования (приложение № 7);
2) по программе социальная помощь и социальное обеспечение, в том числе:
42 369,0 тысяч тенге – на программу занятости;
5 330,0 тысяч тенге - на оказание социальной помощи, на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан;
30 497,0 тысяч тенге-на государственную адресную социальную помощь;
1 717,0 тысяч тенге - на жилищную помощь;
10 741,0 – на социальную помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов, в том числе:
576,0 тысяч тенге - на оплату коммунальных услуг участникам ВОВ награжденных за работу в тылу;
1 363,0 тысяч тенге – на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому;
56 136,0 тысяч тенге – на государственные пособия на детей до 18 лет;
3 522,0 тысяч тенге – на обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
3) по программе жилищно-коммунальное хозяйство, в том числе:
30 347 тысяч тенге – на функционирование системы водоснабжения и водоотведения;
237 401,0 тысяч тенге – на развитие водопроводной системы;
6 851,0 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;
3 461,0 тысяч тенге – на обеспечение санитарии населенных пунктов;
7 898,0 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов;
4) по программе образования, физической культуры и спорта района, в том числе:
2 813,0 тысяч тенге – на проведение спортивных соревнований на районном уровне;
801,0 тысяч тенге – на услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание;
11. Утвердить резерв местного исполнителльного органа на 2011 год в размере - 5 000 млн тенге;
12. Утвердить в составе районного бюджета размер финансирования бюджетных прогамм аппаратов акимов аульного (сельского) округов, согласно приложению № 4.

9. 2011 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын республикалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі № 5 қосымшаға, жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі № 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. Ауданның жергілікті бюджет қаражаты есебінен:
1) Білім беру ұйымдарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға:
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу–әдістемелік кешендерін сатып алу және жеткізу бағдарламасына - 1832,0 мың теңге (№ 7 қосымша);
2) әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру бағдарламасына:
еңбекпен қамту бағдарламасына - 42 369,0 мың теңге;
ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету бағдарламасына - 5 330,0 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек бағдарламасына – 30 497,0 мың теңге;
тұрғын үй көмегі бағдарламасына - 1 717,0 мың теңге;
жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекеленген топтарына әлеуметтік көмек бағдарламасына - 10 741,0 мың тенге, оның ішінде тылда еңбек етіп ордендермен марапатталған Ұлы Отан соғысының қатынасушыларының коммуналдық төлемдерін өтеуге - 576,0 мың теңге;
үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету бағдарламасына - 1 363,0 мың теңге;
18 жасқа дейінгі баларға мемлекеттік жәрдемақылар бағдарламасына – 56 136,0 мың теңге;
мүгедектерді оңалту бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету бағдарламасына – 3 522,0 мың теңге;
3) тұрғын үй-комуналдық шаруашылық бағдарламаларына:
сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызметі бағдарламасына – 30 347,0 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға - 237 401,0 мың теңге;
елді мекендерде көшелерді жарықтандыру бағдарламасына - 6 851,0 мың тенге;
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету - 3 461,0 бағдарламасына мың тенге;
елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру бағдарламасына - 7 898,0 мың тенге;
4) спорт, ақпараттық кеңістік бағдарламаларына:
аудандық деңгейдегі спорттық жарыстар өткізу бағдарламасына - 2 813,0 мың теңге;
бұқаралық ақпарат құралдары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу бағдарламасына - 801,0 мың теңге есептелгендігі ескерілсін.
11. Ауданның 2011 жылғы жергілікті атқарушы органының резерві - 5 000,0 мың теңге көлемінде белгіленсін.
12. 2011 жылға арналған аудандық бюджеттің құрамында әрбір кенттік, селолық, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының бюджеттік бағдарламалары № 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

13. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам развития экономики, бюджета, финансов, развития среднего и малого предпринимательства, сельского хозяйства и экологии а также на ревизионную комиссию районного маслихата (председатели, депутаты Б. Сапаров, У. Нуриев).
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель ХХVІІІ сессии
районного маслихата                           Б. Сапаров
Секретарь районного маслихата                 Е. Кошек
Приложение 1
к решению № 336-ІV
внеочередной ХХХVIII
cессии районного маслихата

13. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың экономикалық даму, бюджет, қаржы, шағын және орта кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы, экология мәселелері жөніндегі тұрақты және тексеру комиссияларына (төрағалары, депутаттар Б. Сапаров, Ө. Нұриев) жүктелсін.
14. Осы шешім 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат ХХVІІІ
сессиясының төрағасы                        Б. Сапаров
Аудандық мәслихат хатшысы                   Е. Көшек
Аудандық мәслихаттың

от 14 декабря 2010 года
Список бюджетных программ не подлежащих секвестеру в процессе исполнения районного бюджета на 2011 год из республиканского бюджета
функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
4
Образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
004
Поддержка организаций дошкольного воспитания и обучения
Утвержденные программы решением областного маслихата, в том числе:
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
004
Общеобразовательное обучение
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
Исполнительный орган отрасли
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
Приложение № 7
к решению № 259-IV ХХVIII
cессии районного маслихата
от 14 декабря 2010 года
Выделенный объем из средств местного бюджета на 2011 год в рамках реализации государственной программы Республики Казахстан по образованию на 2005-2010 годы на проведение капитального ремонта и укрепление материально-технической базы в учреждениях образования
Учереждения
Наименование
Сумма, тыс.тенге
1
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18 932
ИТОГО:
18 932
Приложение № 8
к решению № 259-IV ХХVIII
cессии районного маслихата

2010 жылғы 14 желтоқсандағы
ХХVІІІ сессиясының № 259-ІV
шешімімен бекітілген № 6 қосымша
2011 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын республикалық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
4
Білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарын қолдау
Соның ішінде облыстық маслихаттың шешімімен белгіленген бағдарламалар
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
004
Жалпы білім беру
6
Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек
451
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын еңбек және халықты әлеуметтік қорғау саласының атқарушы органы
016
18 жасқа дейінгі мемлекеттік жәрдемақылар
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының жеке көмекшілердің қызмет көрсетуі
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
ХХVІІІ сессиясының № 259-ІV
шешімімен бекітілген № 7 қосымша
Қазақстан Республикасында білім берудің 2005-2010 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру мақсатында 2011 жылға жергілікті бюджеттің білім беру ұйымдарын күрделі жөндеуден өткізуге және олардың материалдық-техникалық базасын нығайтуға бағытталған қаражат мөлшері
Мекеме атауы
Атауы
Сомасы,
мың теңге
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
Мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерін сатып алу және жеткізу
18932
Барлығы
18932
Аудандық мәслихаттың

от 14 декабря 2010 года
Выделенный объем средств из республиканского бюджета целевые текущие трансферты, целевые трансферты на развитие и поступление займов
Наименование
Сумма, тыс.тенге
1
2
3
1
Целевые текущие трансферты
58 428
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 600
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
2 526
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования по программе "Балапан"
23 940
Проведение противоэпизоотических мероприятий
17 525
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса - 2020"
1 560
Реализация мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов за счет целевого трансферта из республиканского бюджета
2 277
2
Целевые трансферты на развитие
673 609
На развитие системы водоснабжения
652 131
на развитие коммунального хозяйства
21 478
3
Поступления займов
14 243
ИТОГО:
746 280
Приложение № 9
к решению № 259-IV ХХVIII
cессии районного маслихата
от 14 декабря 2010 года
Выделенный объем из средств республиканского бюджета на 2011 год в рамках реализации государственной программы Республики Казахстан по образованию на 2005-2010 годы на проведение капитального ремонта и укрепление материально-технической базы в учреждениях образования
Наименование
Сумма, тыс.тенге
1
2
3
1
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
12 291
На создание лингофонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5 541
ИТОГО:
17 832

2010 жылғы 14 желтоқсандағы
ХХVІІІ сессиясының № 259-ІV
шешімімен бекітілген № 8 қосымша
Республикалық бюджеттен берілген ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттер көлемі, қарыздар түсімі
АТАУЫ
Сомасы,
мың теңге
1
2
3
1
Ағымдағы нысаналы трансферттер
58 428
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10 600
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
2 526
Білім саласында балаларды мектепке дейінгі тәрбиемен және оқытумен қамтамасыз ету жөніндегі "Балапан" бағдарламасын іске асыруға
23 940
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге
17 525
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдауға
1 560
Ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға (біржолғы жәрдемақы)
2 277
2
Нысаналы даму трансферттер
673 609
Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға
652 131
Коммуналдык шаруашылығын дамытуға
21 478
3
Қарыздар түсімі
14 243
БАРЛЫҒЫ:
746 280
Аудандық мәслихаттың
2010 жылғы 14 желтоқсандағы
ХХVІІІ сессиясының № 259-ІV
шешімімен бекітілген № 9 қосымша
Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2010-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын іске асыру мақсатында 2011 жылға жергілікті бюджеттің білім беру мекемелеріне материалдық-техникалық базасын нығайтуға республикалық трансферттер есебінен бөлінген қаражат мөлшері
АТАУЫ
Сомасы,
мың теңге
1
2
3
1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
12 291
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиялық кабинеттер құруға
5 541
БАРЛЫҒЫ:
17 832