О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года N 23/248-IV "Об областном бюджете на 2010-2012 годы"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области N 35/350-IV от 10 декабря 2010 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 10 декабря 2010 года N 2041. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 5 января 2011 года N 02-1
Сноска. Утратило силу - письмо Южно-Казахстанского областного маслихата от 05.01.2011 N 02-1.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 11 декабря 2009 года № 23/248-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы» (зарегистрировано в Реестре Государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2018, опубликовано 23 декабря 2009 года в газете «Южный Казахстан» № 153) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «219 446 328» заменить цифрами «219 237 157»;
цифры «206 117 679» заменить цифрами «205 908 508»;
в подпункте 2)цифры «217 827 114» заменить цифрами «217 617 943»;
в части первой пункта 7 цифры «4 097 795» заменить цифрами «3 994 553»;
2) в приложение 1 к указанному решению:
в разделе I «Доходы»:
цифры «219 446 328» заменить цифрами «219 237 157»;
в строке «Поступление трансфертов»:
цифры «206 117 679» заменить цифрами «205 908 508»;
в категории 4 «Поступление трансфертов»:
цифры «206 117 679» заменить цифрами «205 908 508»;
классе 02 «Трансферты из вышестоящих органов государственного управления»:
цифры «203 759 005» заменить цифрами «203 549 834»;
подклассе 1 «Трансферты из республиканского бюджета» цифры «203 759 005» заменить цифрами «203 549 834»;
в разделе II «Затраты»:
цифры «217 827 114» заменить цифрами «217 617 943»;
в функциональной группе 03 «Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность»:
цифры «5 848 598» заменить цифрами «5 855 071»;
в функциональной подгруппе 1 «Правоохранительная деятельность»:
цифры «5 848 598» заменить цифрами «5 855 071»;
по администратору бюджетных программ 252 «Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета»:

"2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы N 23/248-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы N 35/350-IV шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2010 жылғы 10 желтоқсанда N 2041 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011 жылғы 5 қаңтардағы N 02-1 хатымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2011.01.05 N 02-1 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 11 желтоқсандағы № 23/248-IV (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2018-нөмірмен тіркелген, "Оңтүстік Қазақстан" газетінің 194-нөмірінде 2009 жылғы 24 желтоқсанда жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
«219 446 328» цифрлар «219 237 157» цифрларымен ауыстырылсын;
«206 117 679» цифрлар «205 908 508» цифрларымен ауыстырылсын;
2) тармақшада «217 827 114» цифрлар «217 617 943» цифрларымен ауыстырылсын;
7-тармақтың бірінші бөлігінде «4 097 795» цифрлар «3 994 553» цифрларымен ауыстырылсын;
2) көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында:
I «Кірістер» бөлімінде:
«219 446 328» цифрлар «219 237 157» цифрларымен ауыстырылсын;
«Трансферттердің түсімдері» қатарында:
«206 117 679» цифрлар «205 908 508» цифрларымен ауыстырылсын;
4 «Трансферттердің түсімдері» санатында:
«206 117 679» цифрлар «205 908 508» цифрларымен ауыстырылсын;
02 «Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер» сыныбында:
«203 759 005» цифрлар «203 549 834» цифрларымен ауыстырылсын;
1 «Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер» ішкі сыныбында «203 759 005» цифрлар «203 549 834» цифрларымен ауыстырылсын;
II «Шығындар» бөлімінде:
«217 827 114» цифрлар «217 617 943» цифрларымен ауыстырылсын;
03 «Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі» функционалдық тобында:
«5 848 598» цифрлар «5 855 071» цифрларымен ауыстырылсын;
1 «Құқық қорғау қызметi» функционалдық кіші тобында:
«5 829 598» цифрлар «5 855 071» цифрларымен ауыстырылсын;
«252 Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:

цифры «5 829 598» заменить цифрами «5 836 071»;
по программе 001 «Услуги по реализации государственной политики в области обеспечения охраны общественного порядка и безопасности на территории области» цифры «5 377 716» заменить цифрами «5 377 463»;
после бюджетной программы 018 «Обеспечение охраны общественного порядка во время проведений мероприятий международного значения за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета» дополнить бюджетными программами 019, 020 следующего содержания:
«019 Содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов 1 702 тысяч тенге
020 Содержание и материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов 5 024 тысяч тенге»;
в функциональной группе 07 «Жилищно-коммунальное хозяйство»:
цифры «18 639 813» заменить цифрами «18 536 571»;
функциональной подгруппе 2 «Коммунальное хозяйство»:
цифры «13 733 113» заменить цифрами «13 629 871»;
по администратору бюджетной программы 279 «Управление энергетики и коммунального хозяйства области»:
цифры «10 535 136» заменить цифрами «10 431 894»;
по программе 010 «Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения» цифры «4 097 795» заменить цифрами «3 994 553»;
в функциональной группе 10 «Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения»:
цифры «10 056 158» заменить цифрами «9 943 503»;
функциональной подгруппе 1 «Сельское хозяйство»:
цифры «5 594 211» заменить цифрами «5 544 211»;
по администратору бюджетной программы 255 «Управление сельского хозяйства области»:
цифры «5 527 844» заменить цифрами «5 477 844»;
по программе 010 «Государственная поддержка племенного животноводства» цифры «438 712» заменить цифрами «388 712»;
функциональной подгруппе 9 «Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений»:
цифры «2 040 449» заменить цифрами «1 977 794»;
по администратору бюджетной программы 255 «Управление сельского хозяйства области»:
цифры «1 760 536» заменить цифрами «1 697 881»;
по программе 013 «Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства» цифры «386 931» заменить цифрами «324 276»;
в функциональной группе 15 «Трансферты»:
цифры «73 805 168» заменить цифрами «73 805 421»;
функциональной подгруппе 1 «Трансферты»:
цифры «73 805 168» заменить цифрами «73 805 421»;
по администратору бюджетной программы 257 «Управление финансов области»:
цифры «73 805 168» заменить цифрами «73 805 421»;

«5 829 598» цифрлар «5 836 071» цифрларымен ауыстырылсын;
001 «Облыс аумағында қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті сақтауды қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер» бағдарламасында «5 377 716» цифрлар «5 377 463» цифрларымен ауыстырылсын;
«018 Қоғамдық тәртiптi сақтау және қауiпсiздiктi қамтамасыз ету» бағдарламасынан кейін мынадай мазмұндағы 19, 20 бағдарламалармен толықтырылсын:
«019 Көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру 1 702 мың теңге»;
«020 Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау 5 024 мың теңге»;
07 «Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық» функционалдық тобында:
«18 639 813» цифрлар «18 536 571» цифрларымен ауыстырылсын;
2 «Коммуналдық шаруашылық» функционалдық кіші тобында:
«13 733 113» цифрлар «13 629 871» цифрларымен ауыстырылсын;
«279 Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«10 535 136» цифрлар «10 431 894» цифрларымен ауыстырылсын;
«010 Сумен жабдықтау жүйесін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер» бағдарламасында «4 097 795» цифрлар «3 994 553» цифрларымен ауыстырылсын;
10 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары» функционалдық тобында:
«10 056 158» цифрлар «9 943 503» цифрларымен ауыстырылсын;
1 «Ауыл шаруашылығы» функционалдық кіші тобында:
«5 594 211» цифрлар «5 544 211» цифрларымен ауыстырылсын;
«255 Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«5 527 844» цифрлар «5 477 844» цифрларымен ауыстырылсын;
«010 Асыл тұқымды мал шаруашылықты қолдау» бағдарламасында «438 712» цифрлар «388 712» цифрларымен ауыстырылсын;
9 «Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер» функционалдық кіші тобында:
«2 040 449» цифрлар «1 977 794» цифрларымен ауыстырылсын;
«255 Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«1 760 536» цифрлар «1 697 881» цифрларымен ауыстырылсын;
«013 Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау» бағдарламасында «386 931» цифрлар «324 276» цифрларымен ауыстырылсын;
15 «Трансферттер» функционалдық тобында:
«73 805 168» цифрлар «73 805 421» цифрларымен ауыстырылсын;
1 «Трансферттер» функционалдық кіші тобында:
«73 805 168» цифрлар «73 805 421» цифрларымен ауыстырылсын;
257 «Облыстың қаржы басқармасы» бюджеттік бағдарламасының әкімшісі бойынша:
«73 805 168» цифрлар «73 805 421» цифрларымен ауыстырылсын;

по программе 024 «Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий» цифры «16 981 285» заменить цифрами «16 981 538»;
3) в приложениях 1, 2, 3 к указанному решению:
в разделе II «Затраты»:
в функциональной группе 05 «Здравоохранение»:
функциональной подгруппе 3 «Специализированная медицинская помощь»:
по администратору бюджетных программ 253 «Управление здравоохранения области»:
бюджетную программу 009 «Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными, психическими заболеваниями и расстройствами» изложить в следующей редакции:
«009 Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ».
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии областного маслихата   А.Утенулы
Секретарь областного маслихата             А.Досболов

«024 Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер» бағдарламасында «16 981 285» цифрлар «16 981 538» цифрларымен ауыстырылсын;
3) көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларында:
II «Шығындар» бөлімінде:
05 «Денсаулық сақтау» функционалдық тобында:
3 «Мамандандырылған медициналық көмек» функционалдық кіші тобында:
253 «Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі бойынша:
009 «Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету» бюджеттік бағдарламасы мынадай редакцияда жазылсын:
«009 Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету».
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат сессиясының төрағасы     А.Өтенұлы
Облыстық мәслихат хатшысы                  Ә.Досболов