О наименовании улиц города Шымкента
Совместное решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 15 сентября 2010 года N 39/352-4с и постановление Шымкентского городского акимата Южно-Казахстанской области от 15 сентября 2010 года N 1474. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 25 октября 2010 года N 14-1-122
В соответствии с пунктом 4 статьи 13 Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан» и с учетом мнения населения соответствующей территории, акимат города Шымкента ПОСТАНОВИЛ и Шымкентский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Наименовать:
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района на имя Смагула Садуакасова;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района на имя Сейткали Мендешева;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района на имя Санжара Асфандиярова;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района на имя Жалела Досмухамедова;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района на имя Жалауа Мынбаева;
безымянную улицу микрорайона Самал-1 Абайского района на имя Абдигаппара Жанбосынова;
безымянную улицу микрорайона Самал-1 Абайского района на имя Бакытжана Каратаева;
безымянную улицу микрорайона Самал-1 Абайского района на имя Мухамеджана Тынышбаева;
безымянную улицу микрорайона Самал-1 Абайского района на имя Абдуллы Розыбакиева;
безымянную улицу микрорайона Самал-1 Абайского района на имя Халела Досмухамедова;
безымянную улицу микрорайона Самал-1 Абайского района на имя Бекболат батыра;
безымянную улицу микрорайона Самал-3 Абайского района на имя Тауекел хана;
безымянную улицу микрорайона Самал-3 Абайского района на имя Жанибек хана;
безымянную улицу микрорайона Самал-3 Абайского района на имя Барак хана;
безымянную улицу микрорайона Самал-3 Абайского района на имя Керей хана;
безымянную улицу микрорайона Самал-3 Абайского района на имя Ойсыл бабы;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района на имя Естай акына;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района на имя Куаныша Тулеметова;
безымянную улицу микрорайона Самал-3 Абайского района на имя Алпамыс батыра;
безымянную улицу микрорайона Самал-3 Абайского района на имя Кобланды батыра;
безымянную улицу микрорайона Нуртас Енбекшинского района на имя Егемкуля Тасанбаева;
безымянную улицу микрорайона Нуртас Енбекшинского района на имя Бексейита Тулкиева;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Акжунис;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Балбырауын;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Балгумыр;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Аулиетас;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Даулетти;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Байкара;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Байконыс;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Бескара;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Молшылык;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Алтыбакан;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Бидайык;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Бетеге;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Изен;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Жусан;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Бесарка;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Акшагала;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Тениз;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Баганалы;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Угемтау;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Балкарагай;
безымянную улицу микрорайона Акжайык Абайского района Кокшетау;
безымянную улицу микрорайона Акниет Абайского района Каркаралы;
безымянную улицу микрорайона Акниет Абайского района Мейримди;
безымянную улицу микрорайона Акниет Абайского района Саркырама;
безымянную улицу микрорайона Акниет Абайского района Раугаш;
безымянную улицу микрорайона Акниет Абайского района Наркескен;
безымянную улицу микрорайона Акниет Абайского района Шарайна;
безымянную улицу микрорайона Акниет Абайского района Сыргалы;
безымянную улицу микрорайона Акниет Абайского района Инжу-маржан;
безымянную улицу микрорайона Акниет Абайского района Алтын астык;
безымянную улицу микрорайона Акниет Абайского района Аккугершин;
безымянную улицу микрорайона Акниет Абайского района Танкурай;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Акбура аулие;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Булантау;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Тобылгы;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Бирлик;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Музтау;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Айдарлы;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Алтын улке;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Айтумар;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Жахут;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Кызылкол;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Булбул;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Талшын;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Айлы кеш;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Мамыражай;
безымянную улицу микрорайона Достык Абайского района Тамшы булак;
безымянную улицу микрорайона Самал-3 Абайского района Изгилик;
безымянную улицу микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района Арайлым;
безымянную улицу микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района Костура;
безымянную улицу микрорайона Наурыз Аль-Фарабийского района Алтын дан;
безымянную улицу микрорайона Бозарык Аль-Фарабийского района Жасыл ел;
безымянную улицу микрорайона Самал-2 Аль-Фарабийского района Орлеу;
безымянную улицу микрорайона Туркестан Аль-Фарабийского района Иргелес.

Шымкент қаласының көшелеріне атау беру туралы
Бірлескен Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 қыркүйектегі N 39/352-4с шешімі және Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қыркүйектегі N 1474 қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 25 қазанда N 14-1-122 тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 13 бабы 4 тармағына сәйкес және тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Шымкент қалалық мәслихаты ШЕШЕМІЗ:
1. Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Смағұл Сәдуақасовтың;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Сейтқали Меңдешевтің;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Санжар Асфандияровтың;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жалел Досмұхамедовтің;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жалау Мыңбаевтың;
Абай ауданындағы Самал-1 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Әбдіғаппар Жанбосыновтың;
Абай ауданындағы Самал-1 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Бақытжан Қаратаевтың;
Абай ауданындағы Самал-1 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Мұхамеджан Тынышбаевтың;
Абай ауданындағы Самал-1 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Абдулла Розыбакиевтің;
Абай ауданындағы Самал-1 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Халел Досмұхамедовтың;
Абай ауданындағы Самал-1 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Бекболат батырдың;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Тәуекел ханның;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жәнібек ханның;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Барақ ханның;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Керей ханның;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ойсыл бабаның;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Естай ақынның;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданындағы атауы жоқ көшесіне Қуаныш Төлеметовтің;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Алпамыс батырдың;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданындағы атауы жоқ көшесіне Қобланды батырдың;
Еңбекші ауданындағы Нұртас шағынауданындағы атауы жоқ көшесіне Егемкүл Тасанбаевтың;
Еңбекші ауданындағы Нұртас шағынауданындағы атауы жоқ көшесіне Бексейіт Түлкиевтің есімдері берілсін;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақжүніс;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Балбырауын;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Балғұмыр;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Әулиетас;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Дәулетті;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Байқара;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Байқоныс;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Бесқара;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Молшылық;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Алтыбақан;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Бидайық;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Бетеге;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Изен;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жусан;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Бесарқа;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақшағала;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Теңіз;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Бағаналы;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Өгемтау;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Балқарағай;
Абай ауданындағы Ақжайық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Көкшетау;
Абай ауданындағы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Қарқаралы;
Абай ауданындағы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Мейірімді;
Абай ауданындағы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Сарқырама;
Абай ауданындағы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Рауғаш;
Абай ауданындағы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Наркескен;
Абай ауданындағы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Шарайна;
Абай ауданындағы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Сырғалы;
Абай ауданындағы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Інжу-маржан;
Абай ауданындағы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Алтын астық;
Абай ауданындағы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақкөгершін;
Абай ауданындағы Ақниет шағынауданының атауы жоқ көшесіне Таңқурай;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ақбура әулие;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Бұлантау;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Тобылғы;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Бірлік;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Мұзтау;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Айдарлы;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Алтын өлке;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Айтұмар;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жаһұт;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Қызылкөл;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Бұлбұл;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Талшын;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Айлы кеш;
Абай ауданындағы Достық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Мамыражай;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Тамшы бұлақ;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Ізгілік;
Абай ауданындағы Самал-3 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Мұғалжар;
Әл-Фараби ауданындағы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Арайлым;
Әл-Фараби ауданындағы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Қостұра;
Әл-Фараби ауданындағы Наурыз шағынауданының атауы жоқ көшесіне Алтын дән;
Әл-Фараби ауданындағы Бозарық шағынауданының атауы жоқ көшесіне Жасыл ел;
Әл-Фараби ауданындағы Самал-2 шағынауданының атауы жоқ көшесіне Өрлеу;
Әл-Фараби ауданындағы Түркістан шағынауданының атауы жоқ көшесіне Іргелес деген атаулар берілсін.

2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким города Шымкент                        А.Жетписбаев
Председатель сессии, секретарь
городского маслихата                       Ж.Махашов

2. Осы бірлескен қаулы мен шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы                   Ж.Махашов
Шымкент қаласының әкімі                    А.Жетпісбаев