О внесении изменений и дополнения в решение от 24 декабря 2009 года N 23/178-IV "О бюджете города Курчатов на 2010-2012 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 15 апреля 2010 года N 25/193-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 26 апреля 2010 года за N 5-3-89. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2010 N 307
Примечание. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2010 N 307.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 09 апреля 2010 года № 20/245-IV «О внесении изменений и дополнений в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2528 от 19 апреля 2010 года) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 24 декабря 2009 года № 23/178-IV «О бюджете города Курчатов на 2010-2012 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-85, опубликовано в областных газетах «Дидар» от 14 января 2010 года № 7–8, «Рудный Алтай» от 13 января 2010 года № 5–6) следующие изменения и дополнение:
1) В пункте 1 подпункты 1) – 6) изложить в следующей редакции:
«1) доходы – 594353,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 454443,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4210,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12993,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 122707,0 тысяч тенге;
2) затраты – 605214,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - -1977,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1977,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8884,4 тысячи тенге;

"Курчатов қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 23/178-IV шешімге өзгертулер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010 жылғы 15 сәуірдегі N 25/193-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 сәуірде N 5-3-89 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 307 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010.12.29 N 307 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешімге өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 09 сәуірдегі № 20/245-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2528 нөмірімен 2010 жылғы 19 сәуірде тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Курчатов қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/178-IV шешімге (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-85 нөмірімен тіркелген, облыстық «Дидар» газетінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы № 7–8, «Рудный Алтай» газетінің 2010 жылғы 13 қаңтардағы № 5–6 сандарында жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1-тармақтағы 1)–6) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
«1) кірістер – 594353,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдерден – 454443,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдерден – 4210,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдерден – 12993,0 мың теңге;
трансферттер түсімдерінен – 122707,0 мың теңге;
2) шығындар – 605214,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді жабу – 0,0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – - 1977,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатудан түскен түсімдер – 1977,0 мың теңге;
5) бюджет (профицит) тапшылығы – -8884,4 мың теңге;

6) финансирование дефицита бюджета – 8884,4 тысячи тенге»;
2) в пункте 4:
цифру «21216,0 тысяч тенге» заменить цифрой «9617,0 тысяч тенге»;
3) в пункте 6:
цифру «500,0 тысяч тенге» заменить цифрой «470,0 тысяч тенге»;
цифру «400,0 тысяч тенге» заменить цифрой «370,0 тысяч тенге»;
4) в пункте 8:
в абзаце втором: цифру «25848,0 тысяч тенге» заменить цифрой «25642,0 тысяч тенге»;
в абзаце пятом: цифру «240,0 тысяч тенге» заменить цифрой «230,0 тысяч тенге»;
5) в пункте 8-1:
абзац четыре изложить в следующей редакции:
«2058,0 тысяч тенге – на выплату единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г.» или медалью «За победу над Японией», лицам, проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны, и на обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне»;
в абзаце пятом: цифру «1838,0 тысяч тенге» заменить цифрой «1914,0 тысяч тенге»;
в абзаце шестом: «636,0 тысяч тенге» заменить цифрой «759,0 тысяч тенге»;
дополнить абзацем семь следующего содержания:
«3920,0 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования».
6) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии                                  Е. КЕНЖИН
Секретарь
Курчатовского городского маслихата                 Ш. ТУЛЕУТАЕВ
Приложение 1
к решению очередной 25 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 15 апреля 2010 года

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 8884,4 мың теңге»;
2) 4-тармақтағы:
«21216,0 мың теңге» сандары «9617,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
3) 6-тармақтағы:
«500,0 мың теңге» сандары «470,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
«400,0 мың теңге» сандары «370,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
4) 8-тармақтағы:
екінші абзацтағы: «25848,0 мың теңге» сандары «25642,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
бесінші абзацтағы: «240,0 мың теңге» сандары «230,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын.
5) 8-1 тармақтағы:
төртінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«2058,0 мың теңге – Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында, әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу және Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге»;
бесінші абзацтағы: «1838,0 мың теңге» сандары «1914,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы: «636,0 мың теңге» сандары «759,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жетінші абзацпен толықтырылсын:
«3920,0 мың теңге – мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға».
6) 1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                                      Е. КЕНЖИН
Курчатов қалалық мәслихатының хатшысы              Ш. ТӨЛЕУТАЕВ
Курчатов қалалық мәслихатының
кезекті 25 сессиясының
2010 жылғы 15 сәуірдегі

№ 25/193-IV
Приложение 1
к решению очередной 23 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 24 декабря 2009 года
№ 23/178-IV
Уточненный бюджет города Курчатов на 2010 год
Кате
гория
класс
под
класс
специ
фика
наименование доходов
2010 год
(тыс. тенге)
1
Доходы
594 353,0
1
Налоговые поступления
454 443,0
01
Подоходный налог
171 432,0
2
Индивидуальный подоходный налог
171 432,0
01
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты

№ 25/193–ІV шешіміне
1 қосымша
Курчатов қалалық мәслихатының
кезекті 23 сессиясының
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 23/178–ІV шешіміне
1 қосымша
Курчатов қаласының 2010 жылға арналған анықталған бюджеті
санат
Сынып
Сыныпша
Ерек
шелік
Кірістер атауы
2010 жыл
(мың теңге)
1
Кірістер
594 353,0
1
Салықтық түсімдер
454 443,0
01
Табыс салығы
171 432,0
2
Жеке табыс салығы
171 432,0
01
Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы

157 571,0
02
Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты
10 930,0
03
Индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам
504,0
04
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты
2 427,0
03
Социальный налог
151 855,0
1
Социальный налог
151 855,0
01
Социальный налог
151 855,0
04
Налоги на собственность
108 592,0
1
Налоги на имущество
61 312,0
01
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
60 557,0
02
Налог на имущество физических лиц
755,0
3
Земельный налог
33 959,0
02
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
2 040,0
08
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
31 919,0
4
Налог на транспортные средства
13 321,0
01
Налог на транспортные средства с юридических лиц
4 651,0
02
Налог на транспортные средства с физических лиц
8 670,0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
20 695,0
2
Акцизы
821,0
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
713,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
108,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
16 150,0
15
Плата за пользование земельными участками
16 150,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
3 724,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
196,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1 278,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
79,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
227,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
977,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
967,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 869,0
1
Государственная пошлина
1 869,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

157 571,0
02
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
10 930,0
03
Қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы
504,0
04
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
2 427,0
03
Әлеуметтік салық
151 855,0
1
Әлеуметтік салық
151 855,0
01
Әлеуметтік салық
151 855,0
04
Меншікке салынатын салықтар
108 592,0
1
Мүлікке салынатын салықтар
61 312,0
01
Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
60 557,0
02
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
755,0
3
Жер салығы
33 959,0
02
Елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
2 040,0
08
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
31 919,0
4
Көлік құралдарына салынатын салық
13 321,0
01
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
4 651,0
02
Жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
8 670,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
20 695,0
2
Акциздер
821,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациалықты қоспағанда)
713,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарға пайдаланылатын дизель отыны
108,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
16 150,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
16 150,0
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
3 724,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
196,0
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
1 278,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
79,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
227,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
977,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарын бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
967,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1 869,0
1
Мемлекеттік баж салығы
1 869,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады

29 593,0
2
Начальное, основное среднее, общее среднее образование
194 471,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
194 471,0
003
Общеобразовательное обучение
178 353,0
006
Дополнительное образование для детей
16 118,0
9
Прочие услуги в области образования
11 677,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
11 677,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 138,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
3 439,0
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
100,0
Социальная помощь и социальное обеспечение
66 805,0
2
Социальная помощь
56 428,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
56 428,0
002
Программа занятости
17 716,0
100
Общественные работы
8 595,0
101
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
2 079,0
102
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
1 642,0
103
Расширение программы социальных рабочих мест и молодежной практики за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
5 400,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 900,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
400,0
015
За счет средств местного бюджета
1 500,0
006
Жилищная помощь
3 500,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 043,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
630,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
1 218,0
015
За счет средств местного бюджета
1 218,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
1 330,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
180,0
015
За счет средств местного бюджета
1 150,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
33,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
185,0
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
185,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 г.г.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

29 593,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
194 471,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
194 471,0
003
Жалпы білім беру
178 353,0
006
Балалар үшін қосымша білім беру
16 118,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
11 677,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі
11 677,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 138,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
3 439,0
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
66 805,0
2
Әлеуметтік көмек
56 428,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
56 428,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
17 716,0
100
Қоғамдық жұмыстар
8 595,0
101
Жұмыссыздарды кәсіптік даярлау және қайта даярлау
2 079,0
102
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
1 642,0
103
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер есебінен әлеуметтік жұмыс орындары және жастар практикасы бағдарламасын кеңейтуге
5 400,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 900,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
400,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1 500,0
006
Тұрғын үй көмегі
3 500,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 043,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
630,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
1 218,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1 218,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
1 330,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
180,0
015
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
1 150,0
017
Мүгедекті оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне
33,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз етуге
185,0
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен
185,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу

9 593,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
5 105,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
4 488,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
1 278,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
1 008,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
270,0
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
9 780,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
4 731,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
4 568,0
011
Материально-техническое оснащение государственных органов
163,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
5 049,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
4 869,0
003
Реализация региональных программ в сфере молодежной политики
180,0
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
6 671,0
1
Сельское хозяйство
300,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
300,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
300,0
6
Земельные отношения
5 612,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
5 612,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4 512,0
004
Организация работ по зонированию земель
1 000,0
008
Материально-техническое оснащение государственных органов
100,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
759,0
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
759,0
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
759,0
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 483,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
4 483,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
4 483,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечение рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

9 593,0
006
Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі
5 105,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
4 488,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
1 278,0
002
Бұқаралық ақпарат құралдары арқылы мемлекеттік ақпарат саясатын жүргізу
1 008,0
005
Телерадиохабарлары арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу
270,0
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістікті ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызметтер
9 780,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
4 731,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 568,0
011
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
163,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
5 049,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 869,0
003
Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру
180,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғат аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
6 671,0
1
Ауыл шаруашылығы
300,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
300,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулау мен жоюды ұйымдастыру
300,0
6
Жер қатынастары
5 612,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
5 612,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4 512,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
1 000,0
008
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
100,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылықтары, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары салаларындағы басқа да қызметтер
759,0
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
759,0
013
Эпизотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
759,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 483,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
4 483,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
4 483,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайлы және тиімді қала құрлыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер