О внесении изменений в решение от 24 декабря 2009 года N 23/178-IV "О бюджете города Курчатов на 2010-2012 годы"
Решение Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 октября 2010 года N 29/226-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Курчатова Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 ноября 2010 года за N 5-3-95. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2010 N 307
Примечание. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата Курчатовского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29.12.2010 N 307.
В соответствии cо статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 04 декабря 2008 года № 95-IV, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Восточно-Казахстанского областного маслихата от 22 октября 2010 года № 24/298-IV «О внесении изменений и дополнения в решение от 21 декабря 2009 года № 17/222-IV «Об областном бюджете на 2010-2012 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2537 от 28 октября 2010 года) Курчатовский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 24 декабря 2009 года № 23/178-IV «О бюджете города Курчатов на 2010-2012 годы», (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-3-85, опубликовано в областных газетах «Дидар» от 14 января 2010 года № 7–8, «Рудный Алтай» от 13 января 2010 года № 5–6) следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1):
цифру «622888,0 тысяч тенге» заменить цифрой «630359,0 тысяч тенге»;
цифру «468545,0 тысяч тенге» заменить цифрой «476949,0 тысяч тенге»;
цифру «5461,0 тысяч тенге» заменить цифрой «4859,0 тысяч тенге»;
цифру «4713,0 тысяч тенге» заменить цифрой «4741,0 тысяч тенге»;
цифру «144169,0 тысяч тенге» заменить цифрой «143810,0 тысяч тенге»;
в подпункте 2):
цифру «631843,4 тысяч тенге» заменить цифрой «638247,4 тысяч тенге»;
в подпункте 4):
цифру «- 71,0 тысяч тенге» заменить цифрой «996,0 тысяч тенге»;
цифру «2000,0 тысяч тенге» заменить цифрой «3380,0 тысяч тенге»;
цифру «2071,0 тысяч тенге» заменить цифрой «2384,0 тысяч тенге»;
2) в пункте 6:
цифру «440,0 тысяч тенге» заменить цифрой «99,4 тысяч тенге»;

"Курчатов қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 23/178-IV шешімге өзгертулер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихатының 2010 жылғы 28 қазандағы N 29/226-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Курчатов қаласындағы Әділет басқармасында 2010 жылғы 5 қарашада N 5-3-95 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010 жылғы 29 желтоқсандағы N 307 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қалалық мәслихаты аппаратының 2010.12.29 N 307 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 109-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, «2010-2012 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 21 желтоқсандағы № 17/222-IV шешімге өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» 2010 жылғы 22 қазандағы № 24/298-IV (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 2537 нөмірімен 2010 жылғы 28 қазанда тіркелген) шешіміне сәйкес Курчатов қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. «Курчатов қаласының 2010-2012 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 23/178-IV шешімге (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне 5-3-85 нөмірімен тіркелген, облыстық «Дидар» газетінің 2010 жылғы 14 қаңтардағы № 7–8, «Рудный Алтай» газетінің 2010 жылғы 13 қаңтардағы № 5–6 сандарында жарияланған) келесі өзгертулер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтағы:
1) тармақшадағы:
«622888,0 мың теңге» сандары «630359,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
«468545,0 мың теңге» сандары «476949,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
«5461,0 мың теңге» сандары «4859,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
«4713,0 мың теңге» сандары «4741,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
«144169,0 мың теңге» сандары «143810,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
«631843,4 мың теңге» сандары «638247,4 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
«-71,0 мың теңге» сандары «996,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
«2000,0 мың теңге» сандары «3380,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
«2071,0 мың теңге» сандары «2384,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
2) 6-тармақтағы:
«440,0 мың теңге» сандары «99,4 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;

цифру «340,0 тысяч тенге» заменить цифрой «40,0 тысяч тенге»;
цифру «100,0 тысяч тенге» заменить цифрой «59,4 тысяч тенге»;
3) в пункте 8:
в абзаце первом: цифру «27239,0 тысяч тенге» заменить цифрой «27065,0 тысяч тенге»;
в абзаце втором: цифру «25565,0 тысяч тенге» заменить цифрой «25391,0 тысяч тенге»;
4) в пункте 8-1:
в абзаце четвертом: цифру «2154,0 тысяч тенге» заменить цифрой «1969,0 тысяч тенге»;
5) приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2010 года.
Председатель сессии, секретарь
Курчатовского городского маслихата                 Ш. ТУЛЕУТАЕВ
Приложение 1
к решению внеочередной 29 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 28 октября 2010 года

«340,0 мың теңге» сандары «40,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
«100,0 мың теңге» сандары «59,4 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
3) 8-тармақтағы:
бірінші абзацтағы: «27239,0 мың теңге» сандары «27065,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
екінші абзацтағы: «25565,0 мың теңге» сандары «25391,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
4) 8-1 тармақтағы:
төртінші абзацтағы: «2154,0 мың теңге» сандары «1969,0 мың теңге» сандарымен ауыстырылсын;
5) 1-қосымша осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы, Курчатов қалалық
мәслихатының хатшысы                              Ш. ТӨЛЕУТАЕВ
Курчатов қалалық мәслихатының
кезектен тыс 29 сессиясының
2010 жылғы 28 қазандағы

№ 29/226-IV
Приложение 1
к решению очередной 23 сессии
Курчатовского городского маслихата
от 24 декабря 2009 года
№ 23/178-IV
Уточненный бюджет города Курчатов на 2010 год
Кате
гория
класс
под
класс
специ
фика
Наименование доходов
2010 год
(тыс. тенге)
1
Доходы
630 359,0
1
Налоговые поступления
476 949,0
01
Подоходный налог
178 875,0
2
Индивидуальный подоходный налог
178 875,0
01
Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты

№ 29/226–ІV шешіміне
1 қосымша
Курчатов қалалық мәслихатының
кезекті 23 сессиясының
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 23/178–ІV шешіміне
1 қосымша
Курчатов қаласының 2010 жылға арналған анықталған бюджеті
санат
Сынып
Сыныпша
Ерек
шелік
Кірістер атауы
2010 жыл
(мың теңге)
1
Кірістер
630 359,0
1
Салықтық түсімдер
476 949,0
01
Табыс салығы
178 875,0
2
Жеке табыс салығы
178 875,0
01
Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы

131 072,0
02
Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты
10 930,0
03
Индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам
446,0
04
Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты
36 427,0
03
Социальный налог
164 571,0
1
Социальный налог
164 571,0
01
Социальный налог
164 571,0
04
Налоги на собственность
110 666,0
1
Налоги на имущество
61 617,0
01
Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
60 957,0
02
Налог на имущество физических лиц
660,0
3
Земельный налог
33 861,0
02
Земельный налог с физических лиц на земли населенных пунктов
1 051,0
08
Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов
32 810,0
4
Налог на транспортные средства
15 188,0
01
Налог на транспортные средства с юридических лиц
5 769,0
02
Налог на транспортные средства с физических лиц
9 419,0
05
Внутренние налоги на товары, работы и услуги
21 244,0
2
Акцизы
821,0
96
Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
713,0
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
108,0
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
16 753,0
15
Плата за пользование земельными участками
16 753,0
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
3 670,0
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
181,0
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
1 278,0
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию
92,0
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств, а также их перерегистрацию
227,0
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
1 010,0
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
882,0
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документов уполномоченными на то государственными органами или должностными лицами
1 593,0
1
Государственная пошлина
1 593,0
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, заявлений особого искового производства, заявлений (жалоб) по делам особого производства, заявлений о вынесении судебного приказа, заявлений о выдаче дубликата исполнительного листа, заявлений о выдаче исполнительных листов на принудительное исполнение решений третейских (арбитражных) судов и иностранных судов, заявлений о повторной выдаче копий судебных актов, исполнительных листов и иных документов, за исключением государственной пошлины с подаваемых в суд исковых заявлений к государственным учреждениям

131 072,0
02
Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы
10 930,0
03
Қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы
446,0
04
Төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы
36 427,0
03
Әлеуметтік салық
164 571,0
1
Әлеуметтік салық
164 571,0
01
Әлеуметтік салық
164 571,0
04
Меншікке салынатын салықтар
110 666,0
1
Мүлікке салынатын салықтар
61 617,0
01
Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық
60 957,0
02
Жеке тұлғалардың мүлкіне салынатын салық
660,0
3
Жер салығы
33 861,0
02
Елді мекендер жерлеріне жеке тұлғалардан алынатын жер салығы
1 051,0
08
Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер салығы
32 810,0
4
Көлік құралдарына салынатын салық
15 188,0
01
Заңды тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
5 769,0
02
Жеке тұлғалардан көлік құралдарына салынатын салық
9 419,0
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын ішкі салықтар
21 244,0
2
Акциздер
821,0
96
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өзінің өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын бензин (авиациялықты қоспағанда)
713,0
97
Заңды және жеке тұлғаларға бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарға пайдаланылатын дизель отыны
108,0
3
Табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
16 753,0
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
16 753,0
4
Кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
3 670,0
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
181,0
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін алынатын лицензиялық алым
1 278,0
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
92,0
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені, сондай-ақ оларды қайта тіркегені үшін алым
227,0
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
1 010,0
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарын бөлу жолағында сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін алынатын төлем
882,0
08
Заңдық мәнді іс-әрекеттерді жасағаны және (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдар немесе лауазымды адамдар құжаттар бергені үшін алынатын міндетті төлемдер
1 593,0
1
Мемлекеттік баж салығы
1 593,0
02
Мемлекеттік мекемелерге сотқа берілетін талап арыздарынан алынатын мемлекеттік бажды қоспағанда, мемлекеттік баж сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше талап ету істері арыздарынан, ерекше жүргізілетін істер бойынша арыздардан (шағымдардан), сот бұйрығын шығару туралы өтініштерден, атқару парағының дубликатын беру туралы шағымдардан, аралық (төрелік) соттардың және шетелдік соттардың шешімдерін мәжбүрлеп орындауға атқару парағын беру туралы шағымдардың, сот актілерінің атқару парағының және өзге де құжаттардың көшірмелерін қайта беру туралы шағымдардан алынады