О льготном проезде на общественном транспорте (кроме такси) для обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2010 года № 27-11. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 7 апреля 2010 года № 7-1-180. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30 марта 2011 года № 38-10
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 30.03.2011 № 38-10
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6, пунктом 4 статьи 47 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", пунктом 4) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2004 года "О государственной молодежной политике" в Республике Казахстан и руководствуясь подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Предоставить право льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) для обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения города Уральска.
2. Обеспечить выделение средств из местного бюджета на соответствующий календарный год по программе 6.02.464.008 "Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов".
3. Рекомендовать акимату города Уральска принять меры по реализации настоящего решения.
4. Признать утратившим силу решение Уральского городского маслихата "О льготном проезде на городском общественном транспорте (кроме такси) обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения" от 31 марта 2009 года за № 15-10 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером №  7-1-134, опубликованное 23 апреля 2009 года в газете "Жайык үні" № 17 и 23 апреля 2009 года в газете "Пульс города" № 17).
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
Председатель 27-ой очередной сессии
Уральского городского маслихата         В. П. Любавин
Секретарь Уральского
городского маслихата                    А. К. Истелюев

Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілер үшін қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүру туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2010 жылғы 12 наурыздағы № 27-11 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2010 жылғы 7 сәуірде № 7-1-180 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 наурыздағы № 38-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2011.03.30 № 38-10 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 2) тармақшасына, 47 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 7 шілдедегі "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік жастар саясаты туралы" Заңының 6 бабының 4) тармағына сәйкес және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасын басшылыққа алып, Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қаласындағы бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлер үшiн қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жүру құқығы берілсін.
2. Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша жергілікті бюджеттен тиісті күнтізбелік жылға арналған "Бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлерді әлеуметтік қолдау" 6.02.464.008. бағдарламасы бойынша қаражат бөлу қамтамасыз етілсін.
3. Орал қаласының әкімдігіне осы шешімді жүзеге асыру бойынша шаралар қабылдау ұсынылсын.
4. Орал қалалық мәслихатының "Орал қаласындағы бiлiм беру ұйымдарының күндiзгi оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушiлер үшiн қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңiлдiкпен жүру туралы" 2009 жылғы 31 наурыздағы № 15-10 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-1-134 тіркелген, 2009 жылғы 23 сәуірде "Жайық үні" газетінде № 17 және 2009 жылғы 23 сәуірде "Пульс города" газетінде № 17 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
5. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Орал қалалық мәслихатының
кезекті 27-ші сессиясының төрағасы      В. П. Любавин
Орал қалалық мәслихатының хатшысы       Ә. Қ. Истелюев