Об утверждении форм предоставления должником информации об имущественном положении
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 17. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 6756. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 593
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 26.11.2015 № 593 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с пунктом 1 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года «Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить формы предоставления должником информации об имущественном положении согласно приложениям 1-2 к настоящему приказу.
2. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Р. Тусупбеков
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 17
Форма
____________________________________
(наименование территориального отдела,
фамилия, инициалы начальника территориального
отдела – старшего судебного исполнителя)
(территория деятельности, фамилия, инициалы
частного судебного исполнителя)
от _________________________________
(фамилия, инициалы должника)
ИНФОРМАЦИЯ
об имущественном положении должника – физического лица
1. Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) ___________________
_____________________________________________________________________
2. Дата и место рождения ______________________________________
_____________________________________________________________________
3. Данные документа удостоверяющего личность __________________
_____________________________________________________________________
(номер, дата выдачи, кем выдан)
4. РНН, СИК (при наличии ИИН) _________________________________
5. Зарегистрирован (прописан) по адресу _______________________
_____________________________________________________________________
6. Фактически проживаю по адресу ______________________________
_____________________________________________________________________
7. Домашний, мобильный телефоны _______________________________
8. Место работы _______________________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование организации, юридический адрес, телефон, ФИО
руководителя, связана ли деятельность (работа) с поездкой за границу)
9. Занимаемая должность _______________________________________
(должность, с какого времени)

Борышкердің мүліктік жағдайы туралы ақпаратты беру нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 17 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 27 қаңтарда № 6756 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2015 жылғы 26 қарашадағы № 593 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Әділет министрінің м.а. 26.11.2015 № 593 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 2 сәуірдегі «Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы» Заңының 35-бабының 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрықтың 1-2-қосымшаларына сәйкес борышкердің мүліктік жағдайы туралы ақпаратты беру туралы нысандары бекітілсін.
2. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                     Р. Түсіпбеков
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 17 бұйрығына 1-қосымша
Нысан
__________________________________
(аумақтық бөлімнің атауы, аға сот
орындаушысы-бөлім бастығынын
тегі,аты-жөні)
(жеке сот орындаушысының қызмет
аумағы, тегі,аты-жөні)
__________________________________
(борышкердің тегі,аты-жөні)
Борышкердің - жеке тұлғаның мүліктік жағдайы туралы
АҚПАРАТ
1. Тегі, аты, (бар болған жағдайда) әкесінің аты ____________________
_____________________________________________________________________
2. Туған күні мен жері ______________________________________________ _____________________________________________________________________
3. Жеке басын куәландыратын құжаттар деректері_______________________
_____________________________________________________________________
(нөмір, берілген күні, кіммен берілген)
4. СТН, (бар болған жағдайда ЖИН) ӘЖК) ______________________________
5. Мына мекен-жай бойынша тіркелген (тіркелімде) ____________________
_____________________________________________________________________
6. Тұрғылықты мекен-жайым ___________________________________________
_____________________________________________________________________
7. Үй, ұялы телефондар ______________________________________________
8. Жұмыс орны _______________________________________________________
_____________________________________________________________________
(ұйым атауы, заңды мекен-жайы, телефоны, басшысының ТАӘ,
қызметі (жұмысы) шет елге шығумен байланысты ма)
9. Атқаратын лауазымы _______________________________________________
(лауазымы, қай уақыттан бері)

10. Семейное положение, состав семьи __________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
11. Являюсь должником по исполнительному производству № ___ от
«___» __________г.
о ___________________________________________________________________
___________________________________________________________________
12. Я предупрежден(а) об уголовной ответственности,
предусмотренной ст. 362 Уголовного кодекса (Неисполнение приговора
суда, решения суда или иного судебного акта) и административной
ответственности, предусмотренной Кодексом об административных
правонарушениях ст. ст. 521 (Уклонение от явки к судебному
исполнителю, судебному приставу)522 (Воспрепятствование законной
деятельности судебного исполнителя, судебного пристава), 524
(Неисполнение судебных актов, постановлений органов (должностных
лиц), уполномоченных рассматривать дела об административных
правонарушениях), 525 (Неисполнение постановления и иного законного
требования судебного исполнителя, судебного пристава), 526
(Несообщение судебному исполнителю о перемене места работы и
жительства лица, с которого взыскиваются алименты), 528
(Воспрепятствование судебному исполнителю, судебному приставу в
исполнении постановлений судов и других
органов) ____________________________________________________________
(«предупрежден(а)», подпись)
13. Мне разъяснено, что сведения необходимы для исполнения
судебного акта, отказ от представления сведений либо представление
заведомо ложных сведений являются злостным неисполнением
исполнительного документа ___________________________________________
(собственноручно «разъяснено» и подпись)
14. Имею на праве собственности следующее недвижное имущество
(если не имеет написать собственноручно «не имею»)
- Земельные участки ___________________________________________
(кадастровый номер, размеры, данные
правоустанавливающих документов)
_____________________________________________________________________
- Дома ________________________________________________________
(адрес, данные правоустанавливающих документов)
_____________________________________________________________________
- Квартиры (комната) __________________________________________
(адрес, данные правоустанавливающих документов)
_____________________________________________________________________
- Гаражи, дачи ________________________________________________
_____________________________________________________________________
(адрес, кадастровый номер, наименование (гаражного, дачного)
кооператива, данные правоустанавливающих документов)
_____________________________________________________________________
- Иное недвижимое имущество ___________________________________
(адрес, данные правоустанавливающих документов)
_____________________________________________________________________

10. Отбасылық жағдайы, отбасы құрамы ________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
11. _________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
туралы ____ж. «__» ____________ № ____ атқарушылық іс жүргізу бойынша борышкер болып табыламын
12. Мен, Қылмыстық Кодекстің 362-бабымен қарастырылған (Сот үкiмiн,
сот шешiмiн немесе өзге де сот актiсiн орындамау) қылмыстық
жауапкершілік жайлы және Әкімшілік құқық бұзушылық туралы Кодексінің
521 (Сот орындаушысына, сот приставына келуден жалтару), 522 (Сот
орындаушысының, сот приставының заңды қызметiне кедергi жасау), 524
(Сот актiлерiн, әкiмшiлiк құқық бұзушылық туралы iстердi қарауға
уәкiлеттi органдардың (лауазымды адамдардың) қаулыларын орындамау),
525 (Сот орындаушысының, сот приставының қаулысын және өзге де заңды
талабын орындамау), 526 (Алимент өндiрiп алынатын адамның жұмыс орны
мен тұрғылықты жерiнiң өзгергендiгi туралы сот орындаушысына
хабарламау)528 (Сот орындаушысына, сот приставына соттар мен басқа
да органдардың қаулыларын орындауда кедергi жасау) баптарымен
қарастырылған әкімшілік жауапкершілік жөнінде ескертілдім ___________
(«ескертілдім», қолы)
13. Маған мәліметтердің сот актілерін орындау үшін қажет екендігі
түсіндірілді, мәліметтерді ұсынудан бас тарту немесе көрінеу жалған
мәліметтерді көрсету сот актісін орындаудан бас тарту деп саналады
_______________________________________
(өз қолымен «түсіндірілді» және қолы)
14. Жеке меншігімде келесі жылжымайтын мүлігім бар (егер жоқ болған
жағдайда, өз қолымен «мүлкім жоқ» деп жазып көрсету керек)
- Жер учаскілері ____________________________________________________(кадастрлық нөмірі, өлшемдері, құқық белгілеуші құжаттар деректері)
_____________________________________________________________________
- Үйлер _____________________________________________________________
(мекен-жайы, құқық белгілеуші құжаттар деректері)
_____________________________________________________________________- Пәтерлер (бөлме) __________________________________________________
(мекен-жайы, құқық белгілеуші құжаттар деректері)
_____________________________________________________________________
- Гараждар, саяжайлар _______________________________________________
____________________________________________________________________
(мекен-жайы, кадастрлық нөмірі (гараждық, саяжайлық) кооперативтің атауы, құқық белгілеуші құжаттар деректері)
_____________________________________________________________________
Өзге жылжымайтын мүлік ______________________________________________
(мекен-жайы, құқық белгілеуші құжаттар деректері)
_____________________________________________________________________

15. Имею на праве собственности, следующие автотранспортные
средства (если не имеет написать собственноручно «не имею») _________
_____________________________________________________________________
(государственный номер, марка, год выпуска, цветовые данные, данные
правоустанавливающих документов)
16. Являюсь учредителем, акционером, участником юридического
лица, индивидуальным предпринимателем и др. _________________________
_____________________________________________________________________
(указать долю, размер участия, если не является написать собственноручно
«не являюсь»)
_____________________________________________________________________
17. Имею расчетные и иные счета в следующих банках ____________
_____________________________________________________________________
(указать какие счета, в каких банках, с указанием количества денежных
средств, если не имеет счетов написать собственноручно «не имею»)
18. Ежемесячная заработная плата, (иные доходы) составляют ____
_____________________________________________________________________
19. Иные источники дохода _____________________________________
_____________________________________________________________________
20. Совокупный ежемесячный доход семьи составляет _____________
_____________________________________________________________________
21. Супруг(а) имеет на праве собственности следующее имущество
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
22. Причины неисполнения судебного акта, из каких средств,
доходов и в какой срок намерен исполнить судебный акт _______________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Подтверждаю, что изложенные сведения достоверные, полные.
Документ заполнен собственноручно, иного, не указанного в настоящем
документе имущества, денежных средств не имею _______________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
__________________________________________ «___» ________20_____ год.
(ФИО полностью, подпись и дата заполнения)
Примечание: Все строки должны быть заполненными.
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 17
Форма
____________________________________
(наименование территориального отдела,
фамилия, инициалы начальника территориального
отдела – старшего судебного исполнителя)
(территория деятельности, фамилия, инициалы
частного судебного исполнителя)
от _________________________________
(фамилия, инициалы должника)
ИНФОРМАЦИЯ
об имущественном положении должника – юридического лица

15. Жеке меншігімде келесі автокөлік құралдары бар (егер жоқ болған
жағдайда, өз қолымен «автокөлік құралдары жоқ» деп жазып көрсету
керек) ______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(мемлекеттік нөмірі, маркасы, шығарылған жылы, түсі жөніндегі
деректер, құқық белгілеуші құжаттар деректері)
16. Заңды тұлғаның құрылтайшысы, акционері, қатысушысы, жеке кәсіпкер болып табыламын және т.б. ___________________________________________
_____________________________________________________________________(қатысушылық үлесін, өлшемін көрсету, егер болмаса, өз қолымен «болып табылмаймын» деп жазу керек)
_____________________________________________________________________17. Келесі банктерде есеп айырысу және өзге шоттарым бар ____________ _____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(қандай банктерде, қандай шоттар екенін ақшалай қаражаттар санын
көрсету, егер шоттары болмаса, өз қолымен «шоттарым жоқ» деп жазу
керек)
18. Ай сайынғы жалақы табысы, (өзге табыстар) _______________________
_____________________________________________________________ құрайды
19. Өзге табыс көздері ______________________________________________
_____________________________________________________________________
20. Ай сайынғы отбасының жиынтық табысы _____________________________
_____________________________________________________________________
21. Зайыбымның жеке меншігінде келесі мүлігі бар ____________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
22. Сот актісін орындамаудың себептері, қандай қаражаттар, табыстардың есебінен және қай мерзімде сот актісін орындауға ниеттенеді __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Көрсетілген деректер дәйекті, толық екенін растаймын. Құжат өз қолыммен толтырылған, осы құжатта көрсетілмеген өзге мүлкім, ақшалай қаражаттарым жоқ _____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
________________________________________ «___» ________20____жыл.
(толық ТАӘ, қолы және толтырылу күні)
Ескерту: барлық жолдар толтырылуы тиіс.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 17 бұйрығына 2-қосымша
Нысан
_________________________________
(аумақтық бөлімнің атауы, аға сот
орындаушысы-бөлім бастығынын
тегі,аты-жөні)
(жеке сот орындаушысының қызмет
аумағы, тегі,аты-жөні)
_________________________________
(борышкердің тегі,аты-жөні)
Борышкердің - жеке тұлғаның мүліктік жағдайы туралы
АҚПАРАТ

1. Фамилия, Имя, Отчество (при его наличии) руководителя
(представителя), номер, дата выдачи, кем выдана, срок доверенности
(для представителя), наименование юридического лица, ________________
_____________________________________________________________________
2. Данные документа удостоверяющего личность руководителя
(представителя) юридического лица ___________________________________
(номер, дата выдачи, кем выдан)
3. РНН юридического лица (при наличии БИН) ____________________
4. Адрес место нахождения юридического лица, внесенный в единый
государственный регистр юридических лиц _____________________________
_____________________________________________________________________
5. Фактическое место нахождения юридического лица _____________
_____________________________________________________________________
6. Контактные телефоны руководителя (представителя) ___________
7. Юридическое лицо является должником по исполнительному
производству № ____ от «___» _________ ____г. о _____________________
_____________________________________________________________________
8. Я, как руководитель (представитель) юридического лица,
предупрежден(а) об уголовной ответственности, предусмотренной ст.
362 Уголовного кодекса (Неисполнение приговора суда, решения суда или
иного судебного акта) и административной ответственности,
предусмотренной Кодексом об административных правонарушениях ст. ст.
521 (Уклонение от явки к судебному исполнителю, судебному приставу),
522 (Воспрепятствование законной деятельности судебного исполнителя,
судебного пристава)524 (Неисполнение судебных актов, постановлений
органов (должностных лиц), уполномоченных рассматривать дела об
административных правонарушениях)525 (Неисполнение постановления и
иного законного требования судебного исполнителя, судебного
пристава), 528 (Воспрепятствование судебному исполнителю, судебному
приставу в исполнении постановлений судов и других органов) _________
_____________________________________________________________________
(«предупрежден(а)», подпись)
9. Мне как руководителю (представителю) юридического лица
разъяснено, что сведения необходимы для исполнения судебного акта,
отказ от представления сведений либо представление заведомо ложных
сведений являются злостным неисполнением исполнительного документа
_____________________________________________________________________
(собственноручно «разъяснено» и подпись)
10. Юридическое лицо имеет на праве собственности следующее
недвижное имущество (если не имеет написать собственноручно «не
имеет»)
- Земельные участки ___________________________________________
(кадастровый номер, размеры, данные
правоустанавливающих документов)
_____________________________________________________________________
- Дома ________________________________________________________
(адрес, данные правоустанавливающих документов)
_____________________________________________________________________
- Квартиры (комната) __________________________________________
(адрес, данные правоустанавливающих документов)
_____________________________________________________________________
- Гаражи, дачи ________________________________________________
_____________________________________________________________________
(адрес, кадастровый номер, наименование (гаражного, дачного)
кооператива, данные правоустанавливающих документов)
_____________________________________________________________________
- Иное недвижимое имущество ___________________________________
(адрес, данные правоустанавливающих документов)
_____________________________________________________________________
11. Юридическое лицо имеет на праве собственности, следующие
автотранспортные средства (если не имеет написать собственноручно «не
имеет») _____________________________________________________________
(государственный номер, марка, год выпуска, цветовые данные, данные
правоустанавливающих документов)

1. Басшының (өкілінің) тегі, аты, (бар болған жағдайда) әкесінің аты, (өкіл үшін) сенімхаттың нөмірі, берілген күні, кіммен берілді, мерзімі, заңды тұлғаның атауы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
2. Заңды тұлға басшының (өкілінің) жеке басын куәландыратын құжаттар деректері ___________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(нөмір, берілген күні, кіммен берілді)
3. Заңды тұлғаның СТН (бар болса БСН) _______________________________
4. Заңды тұлғалардың бірыңғай мемлекеттік тізіліміне енгізілген мекен-жайы __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
5. Заңды тұлғаның тұрғылықты мекен-жайы _____________________________
_____________________________________________________________________
6. Басшының (өкілінің) байланыс телефондары _________________________
7. Заңды тұлға ______________________________________________________ туралы ____ж. «___» _________ № ____ атқару өндірісі бойынша борышкер болып табылады.
8. Мен, заңды тұлғаның басшысы (өкілі) ретінде Қылмыстық Кодекстің
362-бабымен қарастырылған (Сот үкiмiн, сот шешiмiн немесе өзге де сот
актiсiн орындамау) қылмыстық жауапкершілік жайлы және Әкімшілік құқық
бұзушылық туралы Кодексінің 521 (Сот орындаушысына, сот приставына
келуден жалтару), 522 (Сот орындаушысының, сот приставының заңды
қызметiне кедергi жасау), 524 (Сот актiлерiн, әкiмшiлiк құқық
бұзушылық туралы iстердi қарауға уәкiлеттi органдардың (лауазымды
адамдардың) қаулыларын орындамау), 525 (Сот орындаушысының, сот
приставының қаулысын және өзге де заңды талабын орындамау)528 (Сот
орындаушысына, сот приставына соттар мен басқа да органдардың
қаулыларын орындауда кедергi жасау) баптарымен қарастырылған
әкімшілік жауапкершілік жөнінде ескертілдім _________________________
(«ескертілдім», қолы)
9. Маған, заңды тұлғаның басшысы (өкілі) ретінде мәліметтердің сот
актілерін орындау үшін қажет екендігі түсіндірілді, мәліметтерді
ұсынудан бас тарту немесе көрінеу жалған мәліметтерді көрсету сот
актісін орындаудан бас тарту деп саналады ___________________________
(өз қолымен «түсіндірілді» және қолы)10. Заңды тұлға жеке меншігінде келесі жылжымайтын мүлігі бар (егер
жоқ болған жағдайда, өз қолымен «мүлкі жоқ» деп жазып көрсету керек)
- Жер учаскілері ____________________________________________________
(кадастрлық нөмірі, өлшемдері, құқық белгілеуші құжаттар деректері)
_____________________________________________________________________
- Үйлер _____________________________________________________________
(мекен-жайы, құқық белгілеуші құжаттар деректері)
_____________________________________________________________________
- Пәтерлер (бөлме) __________________________________________________                    (мекен-жайы, құқық белгілеуші құжаттар деректері)
_____________________________________________________________________
- Гараждар, саяжайлар _______________________________________________
_____________________________________________________________________
(мекен-жайы, кадастрлық нөмірі (гараждық, саяжайлық)
кооперативтің атауы, құқық белгілеуші құжаттар деректері)
_____________________________________________________________________
Өзге жылжымайтын мүлік ______________________________________________
(мекен-жайы, құқық белгілеуші құжаттар деректері)11. Заңды тұлғаның жеке меншігінде келесі автокөлік құралдары бар
(егер жоқ болған жағдайда, өз қолымен «автокөлік құралдары жоқ» деп
жазып көрсету керек) ________________________________________________
_____________________________________________________________________       (мемлекеттік нөмірі, маркасы, шығарылған жылы, түсі жөніндегі
деректер, құқық белгілеуші құжаттар деректері)

12. Юридическое лицо имеет расчетные и иные счета в следующих
банках ______________________________________________________________
(указать какие счета, в каких банках, с указанием количества денежных
средств, если не имеет счетов написать собственноручно «не имеет»)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
13. Размер уставного капитала, в чем выражается _______________
_____________________________________________________________________
14. Состав учредителей (участников) юридического лица _________
_____________________________________________________________________
(указать долю, размер участия, ФИО каждого учредителя (участника))
15. Причины неисполнения судебного акта, из каких средств,
доходов и в какой срок намерены исполнить судебный акт ______________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Подтверждаю, что изложенные сведения достоверные, полные.
Документ заполнен собственноручно, иного, не указанного в настоящем
документе имущества, денежных средств юридическое лицо не имеет _____
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
__________________________________________ «___» ________20_____ год.
(ФИО полностью, подпись и дата заполнения)
Примечание: Все строки должны быть заполненными.

12. Заңды тұлға келесі банктерде есеп айырысу және өзге шоттары бар _____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________(қандай банктерде, қандай шоттар екенін ақшалай қаражаттар санын көрсету, егер шоттары болмаса, өз қолымен «шоттары жоқ» деп жазып көрсету керек)
13. Жарғылық капиталының мөлшері, қандай түрде ______________________
14. Заңды тұлғаның құрылтайшылар (қатысушылар) құрамы _______________
_____________________________________________________________________
(әрбір құрылтайшының (қатысушының) Т.Ә.А, қатысушылық үлесін, өлшемін көрсету)
15. Сот актісін орындамаудың себептері, қандай қаражаттар, табыстардың есебінен және қай мерзімде сот актісін орындауға ниеттенеді __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Көрсетілген деректер дәйекті, толық екенін растаймын. Құжат өз қолыммен толтырылған, заңды тұлғаның осы құжатта көрсетілмеген өзге мүлік, ақшалай қаражаттары жоқ ______________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________ «___» ________20____жыл.
(толық ТАӘ, қолы және толтырылу күні)
Ескерту: барлық жолдар толтырылуы тиіс.