О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 октября 2010 года № 505 "Об утверждении Правил списания не уплаченной по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа за налоговые правонарушения, правонарушения в области налогообложения, нарушение законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и (или) об обязательном социальном страховании"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 мая 2011 года № 268. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 июня 2011 года № 6995. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 25 июля 2013 года № 365
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 25.07.2013 № 365.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 октября 2010 года № 505 "Об утверждении Правил списания не уплаченной по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа за налоговые правонарушения, правонарушения в области налогообложения, нарушение законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и (или) об обязательном социальном страховании" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6574, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 30 октября 2010 года № 288-289 (26349-26350) следующее изменение:
в Правилах списания не уплаченной по состоянию на 1 мая 2010 года суммы штрафа за налоговые правонарушения, правонарушения в области налогообложения, нарушение законодательства Республики Казахстан о пенсионном обеспечении и (или) об обязательном социальном страховании, утвержденных указанным приказом:
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Налоговыми департаментами по областям, городам Астане и Алматы в срок не позднее 1 июля 2011 года представляется отчет о списании сумм штрафов с лицевых счетов налогоплательщиков по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам, в Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан.".
2. Налоговому комитету Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Жамишев

"2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомаларын есептен шығару ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 11 қазандағы № 505 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2011 жылғы 24 мамырдағы N 268 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2011 жылы 6 маусымдағы N 6995 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2013 жылғы 25 шілдедегі № 365 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 25.07.2013 № 365 бұйрығымен.
БҰЙРАМЫН:
1. «2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомаларын есептен шығару ережелерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 11 қазандағы № 505 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6574 болып тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінде 2010 жылғы 5 қарашада № 457-548 (26301) жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрығымен бекітілген, 2010 жылғы 1 мамырдағы жағдай бойынша төленбеген салықтық құқық бұзушылықтар, салық салу саласындағы құқық бұзушылықтар, Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы және (немесе) міндетті әлеуметтік сақтандыру туралы заңнамасын бұзушылықтар үшін айыппұл сомаларын есептен шығару ережелерінде:
7-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«7. Облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша Салық департаменттері 2011 жылдың 1 шілдеден кешіктірмейтін мерзімде Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетіне осы Ережелерге 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша салық төлеушілердің дербес шоттарынан айыппұл сомаларын есептен шығару туралы есеп тапсырады.».
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Төрағасы (Д.Е. Ерғожин) осы бұйрықты заңнамада белгіленген тәртіпте Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Жәмішев