Об утверждении типовых форм отчетности хлебоприемных предприятий
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 сентября 2011 года № 06-1/545. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 октября 2011 года № 7259
В соответствии с подпунктом 12-1) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 19 января 2001 года "О зерне", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить типовые формы отчетности хлебоприемных предприятий согласно приложениям 123 к настоящему приказу.
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК – Министра сельского хозяйства РК от 24.06.2016 № 280 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
2. Департаменту развития земледелия и фитосанитарной безопасности в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечению десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Мамытбеков
СОГЛАСОВАНО
Председатель Агентства
Республики Казахстан
по статистике
____________ А. Смаилов
28 сентября 2011 года
Приложение 1
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 сентября 2011 года № 06-1/545

Астық қабылдау кәсіпорындары есептілігінің үлгілік нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2011 жылғы 27 қыркүйектегі № 06-1/545 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2011 жылы 17 қазанда № 7259 тіркелді
2001 жылғы 19 қаңтардағы "Астық туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 12-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Астық қабылдау кәсіпорындары есептілігінің үлгілік нысандары осы бұйрыққа 123-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 24.06.2016 № 280 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Егіншілікті дамыту және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті белгіленген заңнамалық тәртіппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                             А. Мамытбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігінің төрағасы
________________ Ә. Смайылов
28 қыркүйек 2011 жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2011 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 06-1/545
бұйрығына 1-қосымша
Үлгілік нысан
Cақтауға қабылданған астықтың саны мен сапасы жайындағы ақпарат*

Примечание: * представляется в электронном формате еженедельно (по средам, до 15-00 часов по времени города Астаны) в период с августа по декабрь с нарастающим итогом.
Хлебоприемные предприятия формируют электронный отчет с использованием программного обеспечения «Единая система сдачи отчетности», которое можно скачать с веб-портала информационной системы зерновых расписок www.minagro.kz. Электронный отчет подписывается электронной цифровой подписью хлебоприемного предприятия и предоставляется в государственный электронный реестр держателей зерновых расписок (далее – Реестр), с использованием имеющегося в программном обеспечении сервиса для отправки и включения отчета в структуру Реестра.
Руководитель        _____________      ________________________
(подпись)        (Фамилия, имя, отчество)
Исполнитель         _____________      ________________________
(подпись)        (Фамилия, имя, отчество)
Телефон _________________ "___" ______________ 20 ___ года
Приложение 2
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 сентября 2011 года № 06-1/545
Сноска. Приложение 2 с изменением, внесенным приказом Заместителя Премьер-Министра РК – Министра сельского хозяйства РК от 24.06.2016 № 280 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Типовая форма
Информация о приобретенных, выданных, погашенных,
испорченных и чистых бланках зерновых расписок*
за ___ квартал _____ года
Наименование
хлебоприемного
предприятия
Приобретенные
бланки
зерновых
расписок**
Выданные
бланки
зерновых
расписок**
Погашенные
бланки
зерновых
расписок
Испорченные
бланки
зерновых
расписок
Чистые
бланки
зерновых
расписок**
Примечание: * представляется в электронном формате ежеквартально не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом.
Хлебоприемные предприятия формируют электронный отчет с использованием программного обеспечения «Единая система сдачи отчетности», которое можно скачать с веб-портала информационной системы зерновых расписок www.minagro.kz. Электронный отчет подписывается электронной цифровой подписью хлебоприемного предприятия и предоставляется в государственный электронный реестр держателей зерновых расписок (далее – Реестр), с использованием имеющегося в программном обеспечении сервиса для отправки и включения отчета в структуру Реестра.
** - указываются серии и номера бланков от ___ до ___ и количество, штук.
Руководитель _______________________________
(подпись, фамилия, имя, отчество)
Место печати
Приложение 3
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 27 сентября 2011 года № 06-1/545

Ескертпе: * тамыздан бастап желтоқсанның соңына дейінгі кезеңде өсу қорытындысымен апта сайын (сәрсенбі сайын Астана қаласы уақытымен сағат 15-00-ге дейін) электрондық форматта ұсынылады.
Астық қабылдау кәсіпорындары www.minagro.kz астық қолхаттарының ақпараттық жүйесі веб-порталынан жүктеп алуға болатын «Есептілікті тапсырудың бірыңғай жүйесі» бағдарламалық қамтымын пайдалана отырып, электрондық есеп қалыптастырады. Электрондық есепке астық қабылдау кәсіпорындарының электрондық цифрлық қолтаңбасы қойылады және ол бағдарламалық қамтымдағы астық қолхаттарын ұстаушылардың мемлекеттік электрондық тізіліміне (бұдан әрі – Тізілім) есепті жіберуге және енгізуге арналған сервисті пайдалана отырып, Тізілімге ұсынылады.
Басшысы ______________ _________________________
(қолы)     (Тегі, аты, әкесінің аты)
Орындаушы ______________ _______________________
(қолы)     (Тегі, аты, әкесінің аты)
Телефон________ "____" _____ 20 __ жыл
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2011 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 06-1/545
бұйрығына 2-қосымша
Үлгілік нысан
20 ___ жылдың ___ тоқсанында сатып алынған, берілген, өтелген, бүлінген, таза астық қолхаттары бланкілері бойынша ақпарат*
Ескерту. 2-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары - ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 24.06.2016 № 280 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Астық қабылдау кәсіпорнының атауы
Сатып алынған астық қолхаттары бланкілері**
Берілген астық қолхаттарының бланктері* *
Өтелген астық қолхаттары бланкілері
Астық қолхаттарының бүлінген бланкілері
Астық қолхаттарының таза бланкілері **
Ескертпе: * тоқсан сайын есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15 күнінен кешіктірмей, электрондық форматта ұсынылады.
Астық қабылдау кәсіпорындары www.minagro.kz астық қолхаттарының ақпараттық жүйесі веб-порталынан жүктеп алуға болатын «АӨК субъектілерінің электрондық есептілік жүйесі» бағдарламалық қамтымын пайдалана отырып, электрондық есеп қалыптастырады. Электрондық есепке астық қабылдау кәсіпорындарының электрондық цифрлық қолтаңбасы қойылады және ол бағдарламалық қамтымдағы астық қолхаттарын ұстаушылардың мемлекеттік электрондық тізіліміне (бұдан әрі – Тізілім) есепті жіберуге және енгізуге арналған сервисті пайдалана отырып, Тізілімге ұсынылады.
** - бланктердің сериялары және ___ бастап ___ дейінгі нөмірлері және саны, дана, көрсетіледі.
Басшысы _______________________________________
(қолы, тегі, аты, әкесінің аты)
Мөр орны
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2011 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 06-1/545 бұйрығына
3-қосымша
Үлгілік нысан
Астық қолхаттарын ұстаушылар туралы ақпарат*
_____ жылдың _____ тоқсаны үшін**