О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 11 марта 2011 года N 440/59-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 18 апреля 2011 года N 672. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 20 июля 2017 года № 166/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата г. Астаны от 20.07.2017 № 166/21-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2) пункта 1 статьи 22 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года "Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула в редакции решения маслихата города Астаны от 23.09.2015 № 413/57-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 30 марта 2004 года № 28/6-III "О правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 5 мая 2004 года за № 326, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" № 63-64 от 22 мая 2004 года, "Астана акшамы" № 62-63 от 15 мая 2004 года) следующие изменения и дополнения:
в Правилах благоустройства, санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты на территории города Астаны, утвержденных указанным решением:
наименование главы 10 изложить в следующей редакции:
"10. Порядок производства работ, связанных со вскрытием городской территории и разрушением дорожных покрытий, тротуаров, газонов и других объектов, элементов городского хозяйства, содержание инженерных сетей, сооружений и коммуникаций";
пункт 125 главы 10 изложить в следующей редакции:
"125. Все юридические и физические лица, производящие работы (далее - Работы), связанные со вскрытием городской территории и разрушением дорожных покрытий, тротуаров, газонов и других объектов, элементов городского хозяйства, получают разрешение на производство данных работ в органе государственного архитектурно-строительного контроля.
Работы должны производиться в соответствии с требованиями, указанными в Правилах застройки территории города Астаны.";
пункт 125 главы 10 дополнить пунктами 125-1, 125-2, 125-3, 125-4 и 125-5 следующего содержания:

Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы № 28/6-III "Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 11 наурыздағы N 440/59-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 18 сәуірде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 672 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2017 жылғы 20 шілдедегі № 166/21-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 20.07.2017 № 166/21-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі Заңының 22-бабының 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Астана қаласы мәслихатының 23.09.2015 № 413/57-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1. Астана қаласы мәслихатының 2004 жылғы 30 наурыздағы № 28/6-III "Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2004 жылғы 5 мамырда № 326 болып тіркелген, 2004 жылғы 22 мамырдағы № 63-64 "Вечерняя Астана", 2004 жылғы 15 мамырдағы № 62-63 "Астана ақшамы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидаларында:
10-тарауының атауы келесі редакцияда жазылсын:
"10. Қала аумағындағы жол төсемдерін, жаяу жүргіншілер жолдарын, гүлзарларды және басқа да объектілердің, қалалық шаруашылық элементтерінің бұзылуына әкеліп соғуына және қала аумағын ашуға байланысты жұмыстарды жүргізу, инженерлік желілерді, құрылымдарды және коммуникацияларды күтіп ұстау тәртібі";
125-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"125. Жол төсемдерінің, жаяу жүргіншілер жолдарын, гүлзарлардың және басқа қала аумақтарында шаруашылық жүргізу элементтерінің бұзылуына әкеліп соғуына және қала аумағын ашуға байланысты жұмыстарды (бұдан әрі-Жұмыстар) жүргізетін барлық заңды және жеке тұлғалар мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау органынан жұмыстарды жүргізуге рұқсат алуға міндетті.
Жұмыстар Астана қаласының аумағында құрылыс салу қағидаларында көрсетілген талаптарға сәйкес жүргізілуі тиіс.
10-тараудың 125-тармағы келесі мазмұндағы 125-1, 125-2, 125-3, 125-4 және 125-5 тармақтарымен толықтырылсын:

125-1. Для получения разрешения заявителю – получателю разрешения (заказчику либо подрядчику, если предусмотрено договором) необходимо заполнить заявление по форме, указанной в Приложении 1 к настоящим Правилам.
125-2. Разрешение на вскрытие городской территории согласно форме Приложения 2 к настоящим Правилам, оформляется и выдается в течение трех рабочих дней после предоставления заявления по форме Приложения 1 к настоящим Правилам и необходимых документов, указанных в Правилах застройки территории города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2011 года за № 671).
125-3. Получатель разрешения при согласовании производства работ в охранных зонах инженерных сетей за три рабочих дня до предполагаемого начала работ приглашает на место предстоящих работ представителей организаций, эксплуатирующих инженерные коммуникации, перечень которых определяется при согласовании проектов либо по исполнительной съемке в органе архитектуры и градостроительства, устанавливает совместно с ними точное расположение существующих сетей и сооружений и принимает меры по их полной сохранности.
При отсутствии инженерных сетей и сооружений, организация эксплуатирующая инженерные коммуникации - письменно уведомляет.
Проведение данных мероприятий представитель эксплуатирующих организаций либо заинтересованных лиц подтверждает своей подписью в заявлении, предоставляемом получателем для получения разрешения.
125-4. В разрешении на вскрытие городской территории указываются сроки ведения работ, продление сроков при представлении объективных обоснований, условия ведения работ.
125-5. Восстановление благоустройства на участке работ производится в сроки, указанные в разрешении.
Информацию о принятии участков получатель разрешения предоставляет в орган государственного архитектурно-строительного контроля согласно форме Приложения 3 к настоящим Правилам.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии - секретарь
маслихата города Астаны
В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО
Начальник
ГУ "Управление архитектуры и
градостроительства города
Астаны" (УА и Г)
С. Жунусов
Начальник
ГУ "Управление строительства
города Астаны" (УС)
В. Лютов Приложение 1 к решению
маслихата города Астаны
от 11 марта 2011 года
№ 440/59-IV
ЗАЯВЛЕНИЕ
в Управление государственного архитектурно-строительного
контроля города Астаны на получение разрешения
на производство работ, связанных со вскрытием городской
территории и благоустройства
__________________________________________________
(получатель разрешения)
________________________________________________________________
адрес______________________ телефон ____________________________
РНН________________________ расчетный счет _____________________
банк ______________________ МФО ________________________________
Прошу разрешить производство работ по __________________________
__________________________________________________________
Виды работ, объем ______________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Род вскрываемого покрытия и площадь ____________________________
Проезжая часть (кв.м.) _________________________________________
Тротуар (кв.м.) ________________________________________________
Газон (кв.м.) __________________________________________________
Участок работ находится ________________________________________
__________________________________________________________
Восстановление участка после производства работ
гарантируется.
Возмещение ущерба городскому хозяйству в случае
несоблюдения требований "Правил застройки на территории города
Астаны", "Правил благоустройства, санитарного содержания,
организации уборки и обеспечения чистоты на территории города
Астаны" и "Правил содержания и защиты зеленых насаждений города
Астаны" гарантируется. С ведением текущего контроля со стороны
Управления государственного архитектурно-строительного контроля
города Астаны по выполнению требований, указанных в разрешении,
согласен.
Вызовы на место производства работ представителей
владельцев инженерных сетей с определением прохождения
коммуникаций до начала работ произведены.
Срок ведения работ:
Начало _________________________________________________________
Окончание ______________________________________________________
Сведения о заказчике, подрядчике:
__________________________________________________________
Адрес___________________________ телефон _______________________
РНН ________________________ расчетный счет ____________________
банк _______________________ МФО _______________________________
"____" _______________ 20___ года
Разрешение на производство работ либо отказ прошу
(нужное подчеркнуть)
- выдать представителю, согласно прилагаемой доверенности
- отправить по почте
М.П. Руководитель _______________________
Согласования на закрытие улиц, частичное ограничение движения,
вскрытие благоустроенных территорий, проведение работ в районе
прохождения инженерных сетей смотреть на обороте
СОГЛАСОВАНИЯ НА ПРОИЗВОДСТВО РАБОТ (заверяется печатью, штампом
должностного лица):

125-1. Рұқсатты алу үшін өтініш иесіне - рұқсат алушы тұлға (тапсырыс беруші немесе мердігерге, шартпен қарастырылған жағдайда) осы Қағидалардың 1-қосымшасында көрсетілген нысан бойынша өтінішті толтыру қажет.
125-2. Қала аумағын ашуға рұқсат осы Қағидалардың 2-қосымша нысанына сәйкес ресімделеді және осы Қағидалардың 1-қосымшасындағы нысан бойынша өтінішті және 2011 жылғы 3 наурыздағы 2011 жылғы № 432/58-IV Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидаларында (нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 671 болып тіркелді) көрсетілген тиісті құжаттарды ұсынғаннан кейін үш жұмыс күні ішінде беріледі.
125-3. Рұқсат алушы инженерлік желілердің қорғау аймағында жұмыс жүргізуге келісу барысында болжанған жұмысты бастағанға дейін үш жұмыс күнінен бұрын, тізілімі сәулет және қала құрылысы органында жобаларды немесе атқарушылық түсіруді келісу барысында анықталған инженерлік коммуникациялардың, ұйымдарының өкілдерін жұмыс орнына шақырады, олармен бірлесіп қолданыстағы желілердің және құрылымдардың нақты орналасқан жерін белгілеу және оларды толық сақтау бойынша шаралар қолданады.
Инженерлік коммуникациялардың пайдаланушы ұйымдары желілер мен құрылғылар болмаған жағдайда жазбаша ескертуі тиіс.
Пайдаланушы ұйымның немесе мүдделі тұлғаның өкілі аталған іс-шараларды өткізуді рұқсат алушының рұқсат алуға берілген өтінімінде өзінің қол қоюы арқылы растайды.
125-4. Қала аумағын ашуға берілген рұқсатта жұмыс жүргізу мерзімі, объективті негіздеме ұсынылу барысында ұзарту мерзімі, жұмыс жүргізу талаптары көрсетіледі.
125-5. Жұмыс жүргізу учаскесінде абаттандыруды қалпына келтіру рұқсатта көрсетілген мерзімде жүргізіледі.
Учаскілерді қабылдау туралы ақпаратты рұқсатты алушы осы Қағидалардың 3-қосымшасында көрсетілген нысанға сәйкес мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау органына ұсынады".
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты сессиясының
төрағасы - хатшысы
В. Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ
"Астана қаласының Сәулет және
қала құрылысы басқармасы" ММ
(СжҚҚБ) бастығы
С. Жүнісов
"Астана қаласының
Құрылыс басқармасы" ММ
(ҚБ) бастығы
В. Лютов
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 11 наурыздағы
№ 440/59-IV шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау
басқармасына қала аумағын ашуға және абаттандыруға байланысты
жұмыстарды жүргізуге рұқсат алуға арналған
ӨТІНІШ
_____________________________________________________________________
(рұқсат қағазын алушы)
_______________________________________________________________
мекен-жайы________________________тел._______________________________
СТН_______________есеп шоты_________________банк_____________________
ФАМ__________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_________________________жұмыс жүргізуге рұқсат беруіңізді сұраймын.
Жұмыс түрі, көлемі___________________________________________________
_____________________________________________________________________
Қазылған жапсардың түрі және алаңы___________________________________
Көлік жолдары (ш.м) _________________________________________________
Жаяу жүргіншілер жолы (ш.м)__________________________________________
Көгал алаңы (ш.м)____________________________________________________
Жұмыс учаскесі ___________________________________________ орналасқан
_____________________________________________________________________
Жұмыс жүргізілгеннен кейін учаскені қалпына келтіруге
кепілдік беріледі.
"Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын
ұйымдастыру және Астана қаласының аумағында тазалықты
қамтамасыз ету қағидалары" және "Астана қаласын күтіп-ұстау
және жасыл екпелерді қорғау ережелері" талаптарын сақтамаған
жағдайда, қала шаруашылығына келтірілген зиянның орнын
толтыруға кепілдік беріледі. Астана қаласының Мемлекеттік
сәулет-құрылыс бақылау басқармасы тарапынан ағымдағы бақылау
жүргізу бойынша рұқсатта көрсетілген талаптарды орындауға
келісемін.
Жұмыс басталғанға дейін коммуникациялардың өтуін анықтау
бойынша жұмыс жүргізу орнына инженерлік желілер иелері
шақырылды.
Жұмыс жүргізу мерзімі:_______________________________________________
Басталуы_____________________________________________________________
Аяқталуы_____________________________________________________________
Тапсырыс беруші, мердігер туралы мәліметтер:
Мекен-жайы___________________________тел_____________________________
СТН____________________есеп-шот _______ банк ________________________
ФАМ_________________________________
"____"_______________20___ ж.
Жұмыс жүргізу рұқсатты беруді немесе бас тартуды сұраймын (керегін
астын сызу қажет)
ұсынылған сенім хатқа сәйкес өкілге беру
поштамен жіберу
М.О. Басшы________________________
Көшелерді жабуға, қозғалысты жартылай шектеуге, абаттандырылған
аумақты ашу, инженерлік желілердің өту орны ауданында жұмыс жүргізуге
келісімді келесі бетінен қараңыз
ЖҰМЫС ЖҮРГІЗУГЕ КЕЛІСІМ (лауазымды тұлғаның мөрімен бекітіледі):

1. Участок работ обследован главным специалистом Управления
государственного архитектурно-строительного контроля города Астаны
_________________________________________ "__" ________ 20___ года
2. Управление дорожной полиции Департамента внутренних дел города
Астаны (при работах на проезжей части)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________ "__" ________ 20___года
3. Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города
Астаны (при работах на проезжей части улиц)
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________ "__" _______ 20___ года
4. Отметка об уведомлении кооператива собственников квартир,
производственного кооператива, прочих юридических, либо физических
лиц, в чьем ведении находится данная территория ________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________ "__" 20___ года
5. Предприятия, в ведении которых находятся инженерные сети:
5.1. АО "Астана-Региональная Электросетевая компания" __________
_______________________________________ "__"_________ 20___ года
5.2. ГЦТ "Астанателеком" _______________________________________
_______________________________________ "__"_________ 20___ года
5.3. ________________________ __________________________________
________________________________________ "__" ________ 20___года
5.4. ________________________ __________________________________
_______________________________________ "__" ________ 20___ года
5.5. ________________________ __________________________________
_______________________________________ "__" ________ 20___ года
Заявку выдал главный специалист Управления государственного
архитектурно-строительного контроля города Астаны
_______________________ ______________ "__" ____ 20___ года
Заявку принял главный специалист Управления государственного
архитектурно-строительного контроля города Астаны
_______________________ ______________ "__" ____ 20___ года
Отказано в выдаче разрешения по следующим причинам: ____________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Приложение 2 к решению
маслихата города Астаны
от 11 марта 2011 года
№ 440/59-IV
Управление государственного
архитектурно-строительного контроля города Астаны
РАЗРЕШЕНИЕ НА ВСКРЫТИЕ ГОРОДСКОЙ ТЕРРИТОРИИ № ___
_________________________________________________
(получатель разрешения)
Разрешается производство работ _________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
на участке _____________________________________________________
________________________________________________________________
с разрытием траншеи или закрытым способом (проколом) по проекту,
согласованному с Управлением архитектуры и градостроительства и с
выполнением требований "Правил застройки", "Правил благоустройства,
санитарного содержания, организации уборки и обеспечения чистоты",
"Правил содержания и защиты зеленых насаждений" на территории города
Астаны.
Работы производить с выполнением следующих условий:
________________________________________________________________
________________________________________________________________
________________________________________________________________
Настоящее разрешение и проект необходимо всегда иметь на месте работ.
С условиями, оговоренными в разрешении, согласен.
Получатель разрешения (представитель)
Подпись ___________________________ "____" ___________ 20__ года
Адрес получателя разрешения _______________________ тел. _______
Производство работ разрешено с ______________________ 20___ года
по______________________ 20___ года
Начальник Управления государственного
архитектурно-строительного
контроля города Астаны ___________________________________
Разрешение выдал _________________________________________
Разрешение оформил _______________________________________
"____" ______________ 20____ года
________________________________________________________________
линия отрыва
Приложение 3 к решению
маслихата города Астаны
от 11 марта 2011 года
№ 440/59-IV
ВОЗВРАТНЫЙ ТАЛОН
к разрешению № ______
Срок ведения работ

1. Жұмыс учаскесі Астана қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс
бақылау басқармасының бас маманымен тексерілді_________________
_________________________________________ " " _________ 20 жыл
2. Астана қаласы Ішкі істер департаментінің Жол полициясы
басқармасы (көлік жолындағы жұмыстар барысында)_____________________
_______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
___________________________________________"___"__________20 _____жыл
3. Астана қаласының Жолаушылар көлігі мен автомобиль жолдары басқармасы (көлік жолдарында жұмыс жүргізу барысындаfs24)_____________
_____________________________________________________________________
_______________________________________________"___"______20______жыл
4. Аталған аумақ қарамағындағы пәтер иелерінің кооперативі,
өндірістік кооперативі және заңды және жеке тұлғалар __________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________"___"________20______жыл
5. Инженерлік желілер қарамағындағы кәсіпорындар:
5.1 "Астана-Аймақтық Электр Желілік компаниясы" АҚ______________
__________________________________________ " "____________20____жыл
5.2. "Астанателеком" ҚТО ___________________ "__"_________20____жыл
__________________________________________________________________
______________________________________________ "__"_________20____жыл
5.3._________________________________________________________________
______________________________________________ "___"________20____жыл
5.4._________________________________________________________________
______________________________________________ "___"________20____жыл
5.5._________________________________________________________________
______________________________________________ "___"________20____жыл
Өтінімді Астана қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау
басқармасының бас маманы берді ______________ " "_________ 20___жыл
Өтінімді Астана қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау
басқармасының бас маманы қабылдады___________ "___"_________ 20___жыл
Рұқсат қағазы келесі себептермен берілмеді:__________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 11 наурыздағы
№ 440/59-IV шешіміне
2-қосымша
"Астана қаласының Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау
басқармасы" ММ
ҚАЛА АУМАҒЫН АШУҒА БЕРІЛГЕН РҰҚСАТ ҚАҒАЗЫ №____
_____________________________________________________________________
(рұқсат қағазын алушы)
жұмыс жүргізуге рұқсат етіледі ______________________________________
_____________________________________________________________________
учаскеде
_____________________________________________________________________
__________________________________________ "Құрылыс салу қағидалары",
"Абаттандыру, санитарлық жабдықтау, жинау жұмыстарын ұйымдастыру және
Астана қаласының аумағында тазалықты қамтамасыз ету қағидалары",
"Жасыл екпелерді күтіп-ұстау және қорғау тәртіптері" талаптарын
орындаумен және Сәулет және қала құрылысы басқармасымен келісілген
жоба бойынша жабық тәсілмен (тесумен) немесе траншея қазумен
жүргізіледі.
Жұмыстар мына жағдайларды орындаумен жүргізіледі:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Осы рұқсат қағазын және жобаны жұмыс орнында әрқашан ұстау қажет.
Рұқсат қағазда айтылған шарттармен, к е л і с е м і н.
Рұқсат қағазды алушы (өкілі)
Қолы _____________________________ "_____" ________________ 20____ ж.
Рұқсат қағазды алушының мекен-жайы____________________ тел. _________
Жұмыс жүргізуге рұқсат етілді 20 ____ ж. _________________ бастап
20 ____ ж. _________________ аралығында
Астана қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау
басқармасының бастығы ________________________________________
Рұқсат қағазды берген ______________________________________________
Рұқсат қағазды ресімдеген___________________________________________
"______" ______________ 20 ____ж.
____________________________________________________________________
қию сызығы
Астана қаласы мәслихатының
2011 жылғы 11 наурыздағы
№ 440/59-IV шешіміне
3-қосымша
№ ______ рұқсат қағазына
ҚАЙТАРУ ТАЛОНЫ
Жұмысты жүргізу мерзімі

с __________________ 20 __ года по __________________ 20__ года
Участок восстановлен и принят:
________________________________________________________________
(уполномоченным специалистом акимата района: Алматы, Сарыарка, Есиль
(нужное подчеркнуть)
________________________________________________________________
(при работах на проезжей части улиц – уполномоченным специалистом Управления
пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Астаны)
Возвратный талон принят главным специалистом Управления
государственного архитектурно-строительного контроля
города Астаны __________________________________________________
Подпись _____________________ "_____" _______________ 20___ года
Возвратный талон принят с временным восстановлением благоустройства
под зиму главным специалистом Управления государственного
архитектурно-строительного контроля города Астаны
________________________________________________________________
Подпись _____________________ "_____" _______________ 20___ года
Записи заверяются печатью. Талон сдается в отдел выдачи разрешений
Управления государственного архитектурно-строительного контроля
города Астаны для закрытия взятого разрешения и снятия с контроля.
В случае восстановления участка в холодный период года необходимо
произвести полное восстановление нарушенного благоустройства до 1 мая
20__ года и только после принятия участка владельцами территории
сдать возвратный талон в отдел Управления государственного
архитектурно-строительного контроля города Астаны.

20____ ж. ___________ бастап 20____ ж. ____________ аралығында
Учаске қалпына келтірілді және қабылданды:
(аудан әкімдігінің уәкілетті өкілі: Алматы, Сарыарқа, Есіл (керегін
астын сызыңыз)
_____________________________________________________________________
(Көшенің көлік жүру бөлігіндегі жұмыс барысында – Астана қаласы
Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасының уәкілетті
өкілі)
Қайтару талоны Астана қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау
басқармасының бас маманымен қабылданды_______________________________
Қолы ___________________ " " _________ ____________________20 ж.
Қайтару талоны қысқы абаттандыруды уақытша қалпына келтіру арқылы
Астана қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау басқармасының бас
маманымен қабылданды_________________________________________________
Қолы ___________________ " " _________ ___________________20 ж.
Жазба мөрмен расталады. Талон Астана қаласы Мемлекеттік
сәулет-құрылыс бақылау басқармасының рұқсат қағаз беру бөліміне
бақылаудан алу және алынған рұқсат қағазын жабу үшін тапсырылады.
Учаскені қалпына келтіру жылдың суық мерзімінде орындалған жағдайда,
20 ж 1 мамырға дейін бұзылған абаттандыруды толық қалпына
келтіру қажет және аумақ иелерімен учаске қабылданғаннан кейін ғана
қайтару талоны Астана қаласы Мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау
басқармасының бөліміне тапсырылады.