О предоставлении жителям города Астаны бесплатного проезда на лечение за пределы города за счет бюджетных средств
Решение маслихата города Астаны от 12 мая 2011 года № 450/62-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 20 июня 2011 года № 675. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 27 июня 2019 года № 397/52-VI.
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Нур-Султана от 27.06.2019 № 397/52-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Предоставить жителям города Астаны бесплатный проезд за пределы города Астаны на оказание высокоспециализированной медицинской помощи (далее - ВСМП) в пределах Республики Казахстан за счет бюджетных средств.
2. Оплату стоимости проезда больных на оказание ВСМП за пределы города Астаны по Республике Казахстан и лиц их сопровождающих производить из средств бюджета города при условии получения больным ВСМП по направлению, выдаваемому Управлением здравоохранения города Астаны, за проезд на воздушном, железнодорожном и междугородном автомобильном транспорте (в оба конца), но в размере не более средней стоимости билета купейного вагона скорого поезда железнодорожного транспорта.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
С. Хамхоев
Секретарь маслихата
города Астаны
В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны"
(УЭ и БП)
Ж. Нурпиисов
И.о. начальника
ГУ "Управление здравоохранения
города Астаны" (УЗ)
А. Сегизбаева

Астана қаласының тұрғындарына қала шегінен тыс емделуге бюджеттік қаражаттар есебінен тегін жол жүруін ұсыну туралы
Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 12 мамырдағы N 450/62-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 20 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 675 болып енгізілді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 2019 жылғы 27 маусымдағы № 397/52-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы мәслихатының 27.06.2019 № 397/52-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Кодексіне сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласының тұрғындарына Қазақстан Республикасының шегінде жоғары мамандандырылған медициналық көмек көрсетуге (бұдан әрі - ЖММК) бюджеттік қаражаттар есебінен Астана қаласының шегінен тыс тегін жол жүруін ұсынсын.
2. Қазақстан Республикасы бойынша Астана қаласынан тыс ЖММК көрсетуге науқастардың және оларды алып жүруші тұлғалардың жол жүру құнын төлеу, егер науқас Астана қаласының Денсаулық сақтау басқармасымен берілетін жолдама бойынша ЖММК алған жағдайда, әуе, теміржол және халықаралық автомобиль көлігімен жол жүру (екі жаққа да) қаланың бюджеті қаражаттарынан, бірақ теміржол көлігінің жүрдек пойызының купе вагоны билетінің орташа құнынан аспайтын көлемде жүргізілсін.
3. Осы шешім оны алғашқы рет ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы
С. Хамхоев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
В. Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ:
"Астана қаласының
Экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасы"
ММ (ЭжБЖБ) бастығы
2011 жыл 12 маусым
Ж. Нүрпейісов
"Астана қаласы
Денсаулық сақтау басқармасы
ММ (ДС) бастығының
міндетін атқарушы
2011 жыл 12 маусым
А. Сегізбаев