О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 12 апреля 2010 года № 22-290п "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2010-2011 учебный год за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета"
Постановление акимата города Астаны от 16 июня 2011 года № 22-545п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 июня 2011 года № 676. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 17 мая 2013 года № 107-789
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 17.05.2013 № 107-789 (вводится в действие с 01.07.2013).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 274 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" (Дорожная карта), акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести в постановление акимата города Астаны от 12 апреля 2010 года № 22-290п "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2010-2011 учебный год за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 мая 2010 года за № 629, в газетах "Астана Ақшамы" № 53 (2519) от 22 мая 2010 года, "Вечерняя Астана" № 65 (2522) от 8 июня 2010 года) следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2010-2013 учебные годы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета";
в пункте 1:
цифры и слова "на 2010-2011 учебный год" заменить цифрами и словами "на 2010-2013 учебные годы";
в приложении к вышеуказанному постановлению:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Государственный образовательный заказ на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2010-2013 учебные годы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета".
2. Начальнику Управления образования города Астаны обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.

"Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2010-2011 оқу жылына Жол картасы шеңберінде кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 22-290қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 маусымдағы N 22-545қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 676 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 17 мамырдағы № 107-789 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 17.05.2013 № 107-789 қаулысымен (01.07.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына, "Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Қазақстан халқына жолдауын іске асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс-қимыл жоспарын (Жол картасын) орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 наурыздағы № 274 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2010-2011 оқу жылына Жол картасы шеңберінде кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы № 22-290қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 17 мамырдағы № 629 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2010 жылғы 22 мамырдағы № 53 (2519), "Вечерняя Астана" газетінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 65 (2522) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
атауы мына редакцияда жазылсын:
"Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2010-2013 оқу жылдарына Жол картасы шеңберінде кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы";
1-тармақта:
"2010-2011 оқу жылына" деген сандар мен сөздер "2010-2013 оқу жылдарына" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулыға қосымшада:
атауы мына редакцияда жазылсын:
"Республикалық бюджеттің ағымдағы мақсатты трансферттері есебінен 2010-2013 оқу жылдарына Жол картасы аясында кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы".
2. Білім басқармасының бастығы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов