О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города Астаны от 12 апреля 2010 года № 22-291п "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2010-2011 учебный год"
Постановление акимата города Астаны от 16 июня 2011 года № 22-544п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 28 июня 2011 года № 679. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27 июня 2014 года № 107-1050
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 27 июня 2014 года № 107-1050 (вводится в действие с 01.07.2014).
В соответствии с подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", разделом 4.1 Послания Президента Республики Казахстан народу Казахстана от 29 января 2010 года "Новое десятилетие – новый экономический подъем – новые возможности Казахстана" и со Стратегическим планом развития Республики Казахстан до 2020 года, утвержденным Указом Президента Республики Казахстан от 1 февраля 2010 года № 922, акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 12 апреля 2010 года № 22-291п "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2010-2011 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 мая 2010 года за № 630, в газетах "Астана Ақшамы" № 53 (2519) от 22 мая 2010 года, "Вечерняя Астана" № 65 (2522) от 8 июня 2010 года) следующие изменения и дополнения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2010-2014 учебные годы";
в пункте 1:
цифры и слова "на 2010-2011 учебный год" заменить цифрами и словами "на 2010-2014 учебные годы";
в приложении к вышеуказанному постановлению:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2010-2014 учебные годы";
в разделе "Гуманитарный колледж":
в строке 0101000 "Дошкольное воспитание и обучение" цифры "75" заменить цифрами "130";
в графе "9 класс":
в строке "с казахским языком обучения" цифры "25" заменить цифрами "55";
в строке "с русским языком обучения" цифры "25" заменить цифрами "50";

"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 22-291қ қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 16 маусымдағы N 22-544қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 28 маусымда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 679 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 2014 жылғы 27 маусымдағы № 107-1050 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 27.06.2014 № 107-1050 қаулысымен (01.07.2013 бастап күші жойылды).
"Білім туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 қаңтардағы "Жаңа онжылдық – жаңа экономикалық өрлеу – Қазақстанның жаңа мүмкіндіктері" атты Қазақстан халқына Жолдауының 4.1-бөліміне және Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 1 ақпандағы № 922 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының 2020 жылға дейінгі Стратегиялық даму жоспарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2010-2011 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 22-291қ қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 17 мамырда № 630 болып тіркелген, "Астана ақшамы" газетінің 2010 жылғы 22 мамырдағы № 53, "Вечерняя Астана" газетінің 2010 жылғы 8 маусымдағы № 65 жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
атауы мына редакцияда жазылсын:
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2010-2014 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы";
1-тармақта:
"2010-2011 оқу жылында" деген сандар мен сөздер "2010-2014 оқу жылдарына" деген сандармен және сөздермен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулыға қосымшада:
атауы мына редакцияда жазылсын:
"Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімді мамандар даярлаудың 2010-2014 оқу жылдарына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы";
"Гуманитарлық колледж" деген бөлімде:
"010100 "Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту" деген жолдағы "75" деген сандар "130" деген сандармен ауыстырылсын;
"9-сынып" деген бөлімде:
"қазақ тілінде оқыту" деген жолдағы "25" деген сандар "55" деген сандармен ауыстырылсын;
"орыс тілінде оқыту" деген жолдағы "25" деген сандар "50" деген сандармен ауыстырылсын;

в строке 0105000 "Начальное образование" цифру "214" заменить цифрами "133";
в графе "9 класс":
в строке "с казахским языком обучения" цифры "138" заменить цифрами "82";
в строке "с русским языком обучения" цифры "76" заменить цифрами "51";
дополнить строкой следующего содержания:
"
0111000
Основное среднее
образование
26
26
-
-
-
";
в строке "Всего" цифры "2483", "1001" и "1177" заменить соответственно цифрами "2858", "1195" и "1358".

"0105000 "Бастауыш білім беру бойынша" деген жолдағы "214" деген сандар "133" деген сандармен ауыстырылсын;
"9-сынып" деген бағанда:
"қазақ тілінде оқыту" деген жолдағы "138" деген сандар "82" деген сандармен ауыстырылсын;
"орыс тілінде оқыту" деген жолдағы "76" деген сандар "51" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі жол мынадай мазмұнда толықтырылсын:
"
0111000
Негізгі орта білім
26
26
-
-
-
";
"Барлығы" деген жолдағы "2483", "1001" және "1177" деген сандар тиісінше "2858", "1195" және "1358" деген сандармен ауыстырылсын.