Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов и предоставлении помещений для встреч с избирателями для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
Постановление акимата города Астаны от 29 июля 2011 года № 06-713п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 29 июля 2011 года № 687. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30 ноября 2011 года № 06-1291п
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 30.11.2011 № 06-1291п (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для размещения агитационных печатных материалов для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан согласно приложению 1.
2. Предоставить кандидатам в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан на договорной основе помещение для встреч с избирателями согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
СОГЛАСОВАНО:
Председатель городской
избирательной комиссии
города Астаны                              К.К. Кулмуканов
Приложение 1
к постановлению
акимата города Астаны
от 29 июля 2011 года № 06-713п
Места для размещения агитационных печатных материалов
для кандидатов в депутаты Сената Парламента Республики Казахстан
п/п
Район Месторасположение Вид установки
1.
Алматы
На пересечении улиц Мирзояна
и Петрова (ТД «Евразия»)
рекламная
тумба
2.
Есиль
проспект Тұран, 37
(ТРЦ «Хан Шатыр»)
рекламная
тумба
3.
Сарыарка
улица Кенесары, 32 (ГККП
«Государственная филармония»)
рекламная
тумба
Приложение 2
к постановлению
акимата города Астаны
от 29 июля 2011 года № 06-713п
Помещение, предоставляемое кандидатам в депутаты
Сената Парламента Республики Казахстан,
для проведения встреч с избирателями
п/п
Наимено-
вание
района
Местонахождение помещения Наименование
помещения
1.
Сарыарка
ГУ «Аппарат акима города Астаны», улица Бейбітшілік, 11
кабинет 220

Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу және сайлаушылармен кездесу өткізу үшін орын-жай беру туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 29 шілдедегі № 06-713қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 29 шілдеде нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 687 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 30 қарашадағы № 06-1291қ қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2011.11.30 № 06-1291қ (қаулы әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы Сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 28-бабына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттеу баспа материалдарын орналастыру үшін орындар 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен кездесулер өткізу үшін шарттық негізде орын-жай 2-қосымшаға сәйкес берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ. Балаеваға жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ:
Астана қаласының Қалалық сайлау
комиссиясының төрағасы                     Қ.К.Құлмұқанов
Астана қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 29 шілдедегі
№ 06-713қ қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті
Сенатының депутаттығына кандидаттардың үгіттеу баспа
материалдарын орналастыруға арналған орындар
Р/с
Аудан
Орналастыру орны
Қондырғы түрі
1.
Алматы
Мирзоян және Петров көшелері қиылысында («Еуразия» СҮ)
Жарнама құрылғысы
2.
Есіл
Тұран даңғылы, 37 («Хан Шатыр» СОО)
Жарнама құрылғысы
3.
Сарыарқа
Кенесары, 32 («Мемлекеттік филармония» МКҚМ)
Жарнама құрылғысы
Астана қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 29 шілдедегі
№ 06-713қ қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы Парламенті
Сенатының депутаттығына кандидаттарға сайлаушылармен
кездесу үшін берілетін орын-жай
Р/с
Аудан атауы
Орын-жайдың орналасқан жері
мен мекен-жайы
Орын-жайдың атауы
Сарыарқа
«Астана қаласы әкімінің аппараты» ММ, Бейбітшілік көшесі, 11
220 бөлме