О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV "О Правилах застройки территории города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 21 июля 2011 года № 472/66-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 4 августа 2011 года № 689. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 9 ноября 2016 года № 69/11-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 09.11.2016 № 69/11-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 22 Закона Республики Казахстан от 16 июля 2001 года «Об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 3 марта 2011 года № 432/58-IV «О Правилах застройки территории города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 15 апреля 2011 года за № 671, опубликовано в газетах «Вечерняя Астана» № 47 от 21 апреля 2011 года, «Астана акшамы» № 45 от 21 апреля 2011 года) следующее изменение:
в Правилах застройки территории города Астаны, утвержденных указанным решением:
пункт 46 раздела 2 главы 6 изложить в следующей редакции:
«46. Использование земельных участков физическими и юридическими лицами на территории города Астаны для застройки (включая прокладку коммуникаций, инженерную подготовку территории, благоустройство, озеленение и другие виды обустройства участка) в соответствии с настоящими Правилами и действующим законодательством Республики Казахстан».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Х. Садвакасов
Секретарь маслихата
города Астаны                              В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник ГУ
«Управление архитектуры и
градостроительства города
Астаны» (УА и Г)                           С.  Жунусов
И. о. начальника ГУ
«Управление строительства
города Астаны» (УС)                        Н. Нурсагатов

Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы № 432/58-IV "Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидалары туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 21 шілдедегі № 472/66-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 4 тамызда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 689 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы маслихатының 2016 жылғы 9 қарашадағы № 69/11-VI шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы маслихатының 09.11.2016 № 69/11-VI (алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 16 шілдедегі Заңының 22-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 3 наурыздағы №432/58-IV «Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидалары туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 15 сәуірде № 671 болып тіркелген, 2011 жылғы 21 сәуірдегі № 47 «Вечерняя Астана», 2011 жылғы 21 сәуірдегі № 45 «Астана ақшамы» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған шешіммен бекітілген Астана қаласының аумағында құрылыс салу Қағидаларында:
6-тараудың 2-бөлімінің 46-тармағы мынадай редакцияда жазылсын:
«46. Астана қаласының аумағында құрылыс жүргізу үшін жеке немесе заңды тұлғалардың жер учаскелерін (коммуникацияларды салуды, аумақтың инженерлік дайындығын, абаттандыруды, көгалдандыру мен жер учаскесін жайғастырудың басқа түрлерін қоса алғанда) осы Қағидаға және Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес пайдалану».
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Х. Сәдуақасов
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                       В. Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ:
«Астана қаласының Сәулет
және қала құрылысы басқармасы» ММ
(СжҚҚБ) бастығы                            С. Жүнісов
«Астана қаласының
Құрылыс басқармасы» ММ
(ҚБ) бастығының міндетін атқарушы          Н. Нұрсағатов