Об установлении перечня приоритетных культур и нормативов субсидий на удешевление горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2011 год
Постановление акимата города Астаны от 7 июля 2011 года № 41-628п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 9 августа 2011 года № 690. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 22 февраля 2012 года № 102-200
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 22.02.2012 № 102-200.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и пунктом 6 «Правил субсидирования из местных бюджетов на повышение урожайности и качества продукции растениеводства», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 221, акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
перечень приоритетных сельскохозяйственных культур на 2011 год согласно приложению 1;
нормативы субсидий на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ согласно приложению 2;
нормативы субсидий на 1 тонну (литр, килограмм) реализованных отечественными производителями минеральных удобрений согласно приложению 3.
2. Начальнику Государственного учреждения «Управление сельского хозяйства города Астаны» обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Султанбекова К.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
СОГЛАСОВАНО
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                            Мамытбеков А.С.
27 июня 2011 год
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 7 июля 2011 года
№ 41-628п
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур на 2011 год
п/п
Наименование приоритетных сельскохозяйственных культур
1.
Зерновые культуры с соблюдением зональных научно
обоснованных агротехнологий (яровая пшеница, ячмень)
2.
Зерновые культуры (базовые бюджетные нормы субсидии),
(яровая пшеница, ячмень)
3.
Кормовые культуры (за исключением многолетних трав
посева прошлых лет), (культуры возделываемые для сенажа
и силоса)
4.
Картофель
5.
Овощные культуры (все виды овощных культур)
6.
Овощные культуры с применением систем капельного
орошения промышленного образца (все виды овощных
культур)
7.
Овощи закрытого грунта (один культурооборот) за год
возможен несколько культурооборотов
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 7 июля 2011 года
№ 41-628п
Нормативы субсидий на удешевление стоимости
горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных
ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и
уборочных работ
п/п
Наименование приоритетных
сельскохозяйственных
культур
Норматив
бюджетных
субсидий
на 1 гектар,
тенге
Срок приемки
посевов
приоритетных культур
1.
Зерновые, возделываемые
с соблюдением зональных
научно обоснованных
агротехнологий

2011 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесін, көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарына қажетті жанар-жағар май мен басқа да тауарлы материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидия нормативтерін белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2011 жылғы 7 шілдедегі № 41-628қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 9 тамызда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 690 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 22 ақпандағы № 102-200 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 22.02.2012 № 102-200 қаулысымен.
Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, «Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруға жергілікті бюджеттерден субсидиялау қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 221 қаулысымен бекітілген Ережесінің 6-тармағына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналар:
1-қосымшаға сәйкес 2011 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдарының тізбесі;
2-қосымшаға сәйкес көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидия нормативтері;
3-қосымшаға сәйкес отандық өндірушілер өткізген 1 тонна (литр, килограмм) минералдық тыңайтқыштардың субсидиялау нормативтері бекітілсін.
2. «Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің бастығы осы қаулыны кейіннен бұқаралық ақпарат құралдарында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Қ.Т.Сұлтанбековке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       И. Тасмағамбетов
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі                  А.С.Мамытбеков
2011 жылғы 27 маусым
Астана қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 7 шілдедегі
№ 41-628қ қаулысына
1-қосымша
2011 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы
дақылдарының тізбесі
Р/с
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атаулары
1.
Аймақтық ғылыми негізделген агротехнологияларды сақтай отырып өсірілген дәнді дақылдар (жаздық бидай, арпа)
2.
Дәнді дақылдар (базалық бюджеттік субсидиялар нормасы), (жаздық бидай, арпа)
3.
Жемшөптік дақылдар (өткен жылдарда егілген көпжылдық шөптерді қоспағанда), (сүрлемге немесе пішенге егілетін дақылдар)
4.
Картоп
5.
Көкөністік-бақша дақылдары (көкөніс дақылдарының барлық түрлері)
6.
Көкөністік-бақша дақылдары, өнеркәсіптік үлгідегі тамшылатып суару жүйелерін қолдана отырып өсірілген жағдайда(көкөніс дақылдарының барлық түрлері)
7.
Жабық топырақтағы көкөністер (бір дақыл айналымы) жыл бойына бірнеше дақыл айналымы болуы мүмкін
Астана қаласы әкімдігінің
2011 жылғы 7 шілдедегі
№ 41-628қ қаулысына
2-қосымша
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағар май материалдары мен басқа да тауарлық - материалдық құндылықтардың құнын арзандатуға субсидия нормативтері
Р/с
Басым ауыл шаруашылығы дақылдарының атаулары Бюджеттік субсидиялардың 1 гектарға нормативі, теңге Басым дақылдарын егістерін қабылдау мерзімі
1.
Аймақтық ғылыми негізделген агротехнологияларды сақтай отырып өсірілген дәнді дақылдар