О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года № 143/18-III "О Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны"
Решение маслихата города Астаны от 11 августа 2011 года № 474/67-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 25 августа 2011 года № 692. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27 июня 2014 года № 250/36-V
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 27.06.2014 № 250/36-V (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 26 мая 2005 года № 143/18-III «О Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 1 июля 2005 года за № 395, опубликовано в газетах «Астана хабары» № 90 от 5 июля 2005 года, «Вечерняя Астана» № 103-104 от 9 июля 2005 года), следующее изменение:
в Перечне категорий граждан, нуждающихся в оказании социальной помощи за счет средств бюджета города Астаны, утвержденном указанным решением:
пункт 15 изложить в следующей редакции:
«15. Граждане, удостоенные звания «Астана қаласының құрметті азаматы».».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Х. Садвакасов
И.о. секретаря маслихата
города Астаны                              Е. Оспанов

Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы № 143/18-III "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесі туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2011 жылғы 11 тамыздағы № 474/67-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2011 жылғы 25 тамызда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 692 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № 250/36-V шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 27.06.2014 № 250/36-V (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 26 мамырдағы № 143/18-III "Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесі туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2005 жылғы 1 шілдеде № 395 тіркелген, 2005 жылғы 5 шілдеде № 90 "Астана хабары", 2005 жылғы 9 шілдеде № 103-104 "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген Астана қаласы бюджетінің қаражаттары есебінен әлеуметтік көмек көрсетуге мұқтаж азаматтар санаттарының тізбесінде:
15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. "Астана қаласының құрметті азаматы" атағын иеленген азаматтар".".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Х. Сәдуақасов
Астана қаласының мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы               Е.Оспанов