О внесении изменений и дополнения в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 4С-29-2 "Об областном бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Акмолинского областного маслихата от 10 июня 2011 года № 4С-33-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 июня 2011 года № 3392. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25 декабря 2014 года № 2-1-683)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Акмолинского областного маслихата от 25.12.2014 № 2-1-683).
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года, на основании постановлений Правительства Республики Казахстан от 15 марта 2011 года № 257 «Об утверждении распределения и Правил использования средств на реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год» и от 7 апреля 2011 года № 391 «О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350» Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акмолинского областного маслихата «Об областном бюджете на 2011–2013 годы» от 10 декабря 2010 года № 4С-29-2 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3379, опубликовано 15 января 2011 года в газете «Арқа ажары», 15 января 2011 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры «93 336 676,8» заменить на цифры «93 675 257,1»;
цифры «8 732 088» заменить на цифры «8 971 979,0»;
цифры «54 068,1» заменить на цифры «147 741,4»;
цифры «2 012» заменить на цифры «2 942,0»;
цифры «84 548 508,7» заменить на цифры «84 552 594,7»;
в подпункте 2):
цифры «95 417 662,9» заменить на цифры «95 435 131,2»;
в подпункте 3):
цифры «583 040,0» заменить на цифры «570 661,0»;
цифры «739 302,0» заменить на цифры «751 681,0»;
в подпункте 4):
цифры «3 390» заменить на цифры «336 881,0»;
цифры «4 390» заменить на цифры «337 881,0»;
в пункте 8:
цифры «176 742» заменить на цифры «113 152,1»;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
«Учесть, что в областном бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты в республиканский бюджет в сумме 349 386,0 тысяч тенге, в том числе:

Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-2 "2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 10 маусымдағы № 4С-33-5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 17 маусымда № 3392 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 2-1-683 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облыстық мәслихатының 25.12.2014 № 2-1-683 хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 106 бабының 2 тармағының 2) тармақшасына, 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 15 наурыздағы № 257 «Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелерi бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара iс-қимылды iске асыруға берiлетiн қаражатты бөлу және пайдалану қағидасын бекiту туралы» және 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 391 «Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 қаулысына өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы» қаулылары негізінде Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының «2011–2013 жылдарға арналған
облыстық бюджет туралы» 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-2 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3379 тіркелген, 2011 жылдың 15 қаңтарында «Арқа ажары» газетінде, 2011 жылдың 15 қаңтарында «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшада:
«93 336 676,8» цифрлары «93 675 257,1» цифрларына ауыстырылсын;
«8 732 088» цифрлары «8 971 979,0» цифрларына ауыстырылсын;
«54 068,1» цифрлары «147 741,4» цифрларына ауыстырылсын;
«2 012» цифрлары «2 942,0» цифрларына ауыстырылсын;
«84 548 508,7» цифрлары «84 552 594,7» цифрларына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
«95 417 662,9» цифрлары «95 435 131,2» цифрларына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
«583 040,0» цифрлары «570 661,0» цифрларына ауыстырылсын;
«739 302,0» цифрлары «751 681,0» цифрларына ауыстырылсын;
4) тармақшада:
«3 390» цифрлары «336 881,0» цифрларына ауыстырылсын;
«4 390» цифрлары «337 881,0» цифрларына ауыстырылсын;
8 тармақта:
«176 742» цифрлары «113 152,1» цифрларына ауыстырылсын;
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«2011 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджетке 349 386,0 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттердiң қарастырылғаны ескерiлсiн, соның ішінде:

4 516,0 тысяч тенге – в связи с передачей функций по проведению государственного технического осмотра транспортных средств;
344 870,0 тысяч тенге – в связи с передачей функций по организации деятельности центров обслуживания населения.»;
в приложении 4:
в строке «Всего» цифры «35 012 662,0» заменить на цифры «35 016 748,0»;
в строке «Целевые текущие трансферты» цифры «12 670 337,0» заменить на цифры «12 674 423,0»;
в строке «Управление здравоохранения области» цифры «3 088 189,0» заменить на цифры «3 092 275,0»;
после строки «На материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне 825 246,0» дополнить строкой следующего содержания:
На реализацию межсекторального и межведомственного взаимодействия по вопросам охраны здоровья граждан на 2011 год
4086,0
приложения 15 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата                                  С.Авдеюк
Секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Акмолинской области                   С.Дьяченко
Начальник управления
экономики и бюджетного
планирования Акмолинской области           М.Такамбаев
Приложение 1 к решению
Акмолинского областного
маслихата от 10 июня
2011 года № 4С-33-5
Областной бюджет на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

4 516,0 мың теңге – көлiк құралдарын мемлекеттiк техникалық қарауды жүргiзу жөнiндегi функциялардың берiлуiне байланысты;
344 870,0 мың теңге - халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметiн ұйымдастыру жөнiндегi функциялардың берiлуiне байланысты.»;
4 қосымшада:
«Барлығы» жолындағы «35 012 662,0» цифрлары «35 016 748,0» цифрларына ауыстырылсын;
«Ағымдағы нысаналы трансферттер» жолындағы «12 670 337,0» цифрлары «12 674 423,0» цифрларына ауыстырылсын;
«Облыстың денсаулық сақтау басқармасы» жолындағы «3 088 189,0» цифрлары «3 092 275,0» цифрларына ауыстырылсын;
«Жергiлiктi деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға 825 246,0» жолынан кейін келесі мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Азаматтардың денсаулығын сақтау мәселелерi бойынша 2011 жылға арналған сектораралық және ведомствоаралық өзара iс-қимылды iске асыруға
4086,0
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облыстық мәслихаты
сессиясының төрағасы                       С.Авдеюк
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө.Мұсабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко
Ақмола облысының
экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының
бастығы                                    М.Тақамбаев
Ақмола облыстық мәслихатының
2011 жылғы 10 маусымдағы
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сома
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР

28 971,0
019
Содержание, материально-
техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции, документирование оралманов
11 500,0
020
Содержание и материально-
техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов
2 399,0
271
Управление строительства области
321 189,0
003
Развитие объектов органов внутренних дел
390,0
053
Строительство зданий районных отделов внутренних дел Акмолинской области за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
320 799,0
4
Образование
13 853 365,4
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
106 461,0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
106 461,0
253
Управление здравоохранения области
185 880,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
18 307,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
167 573,0
260
Управление туризма, физической культуры и спорта области
1 045 526,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
858 301,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
187 225,0
261
Управление образования области
8 011 554,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
80 761,0
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
643 562,0
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
42 187,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-
методических комплексов для областных государственных учреждений образования
53 204,0
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
606 533,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
26 603,0
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
137 706,0
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагоги
ческой консультативной помощи населению
94 668,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 775 062,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
464 587,0
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

28 971,0
019
Көші-қон полициясының қосымша штаттық санын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау, оралмандарды құжаттандыру
11 500,0
020
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және оралмандарды бейімдеу мен біріктіру орталығын материалдық-техникалық жарақтандыру және ұстау
2 399,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
321 189,0
003
Iшкi iстер органдарының объектiлерiн дамыту
390,0
053
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің есебінен Ақмола облысының аудандық ішкі істер бөлімдері ғимараттарының құрылысы
320 799,0
4
Бiлiм беру
13 853 365,4
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
106 461,0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
106 461,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
185 880,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
18 307,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру мекемелерінде мамандар даярлау
167 573,0
260
Облыстың туризм, дене тәрбиесі және спорт басқармасы
1 045 526,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
858 301,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
187 225,0
261
Облыстың білім басқармасы
8 011 554,8
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
80 761,0
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
643 562,0
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
42 187,0
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
53 204,0
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
606 533,0
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
26 603,0
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
137 706,0
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
94 668,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 775 062,0
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
464 587,0
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

279 568,0
034
Обновление и переоборудование учебно-
производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
50 000,0
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000,0
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
42 105,0
045
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования
215 582,0
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
28 244,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
114 716,0
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
407 621,0
058
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
138 525,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
782 320,8
271
Управление строительства области
4 503 943,6
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
3 680 736,0
008
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования
823 207,6
5
Здравоохранение
14 381 891,8
253
Управление здравоохранения области
13 777 739,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
86 026,0
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-
санитарной помощи и организаций здравоохранения, за исключением медицинских услуг, закупаемых центральным уполномоченным органом в области здравоохранения
101 191,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
419 148,0
006
Услуги по охране материнства и детства
67 805,0

279 568,0
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарту және қайта жабдықтау
50 000,0
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000,0
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
42 105,0
045
Республикалық бюджеттен аудандық бюджеттерге (облыстық маңызы бар қалаларға) мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі ұйымдардың тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының көлемін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
215 582,0
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеуге
28 244,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114 716,0
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
407 621,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
138 525,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
782 320,8
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 503 943,6
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
3 680 736,0
008
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар облыстық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
823 207,6
5
Денсаулық сақтау
14 381 891,8
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 777 739,9
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
86 026,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитарлық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарын жіберу бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
101 191,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
419 148,0
006
Ана мен баланы қорғау жөніндегі қызметтер
67 805,0

007
Пропаганда здорового образа жизни
100 458,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
151 542,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
2 848 770,0
010
Оказание амбулаторно-
поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
5 989 004,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
811 334,0
012
Реализация социальных проектов на профилактику
ВИЧ-инфекции среди лиц находящихся и
освободившихся из мест лишения свободы в рамках
Государственной программы "Саламатты Қазақстан"
на 2011-2015 годы
4 086,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
12 546,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
652 399,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 193,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 026,0
018
Информационно-
аналитические услуги в области здравоохранения
13 020,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
78 379,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
249 476,0
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
150 511,0
022
Обеспечение больных с хронической почечной недостаточностью, миастенией, а также больных после трансплантации почек лекарственными средствами
29 008,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови при лечении взрослых, больных гемофилией
426 446,0
027
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
199 735,0
029
Областные базы спецмедснабжения
35 010,0
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
3 825,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 310 546,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
30 896,0
037
Погашение кредиторской задолженности по
обязательствам организаций здравоохранения за
счет средств местного бюджета
359,9
271
Управление строительства области
604 151,9
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения

007
Салауатты өмір салтын насихаттау
100 458,0
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
151 542,0
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесінің бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданумен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
2 848 770,0
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
5 989 004,0
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
811 334,0
012
Қазақстан Республикасының «Саламатты Қазақстан» Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2013 жылдарға арналған мемлекеттiк бағдарламасы шеңберiнде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтiк бағдарламаларды iске асыру
4 086,0
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
12 546,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
652 399,0
016
Азаматтарды елді мекеннің шегінен тыс емделуге тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 193,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 026,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
13 020,0
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
78 379,0
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
249 476,0
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
150 511,0
022
Бүйрек функциясының созылмалы жеткіліксіздігі, миастениямен ауыратын науқастарды, сондай-ақ бүйрегі транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
29 008,0
026
Гемофилиямен ауыратын ересек адамдарды емдеу кезінде қанның ұюы факторлармен қамтамасыз ету
426 446,0
027
Халыққа иммунды алдын алу жүргізу үшін вакциналарды және басқа иммундық-биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу
199 735,0
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
35 010,0
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
3 825,0
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1 310 546,0
036
Жіті миокард инфаркт сырқаттарын тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
30 896,0
037
Жергiлiктi бюджет қаражаты есебiнен денсаулық сақтау ұйымдарының мiндеттемелерi бойынша кредиттiк қарызды өтеу
359,9
271
Облыстың құрылыс басқармасы
604 151,9
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау

604 151,9
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
2 848 306,2
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 487 229,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
66 926,7
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
427 435,8
003
Социальная поддержка инвалидов
109 453,0
007
Капитальные расходы государственных органов
3 825,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
363 237,5
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
253 074,2
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
43 036,0
037
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Программы занятости 2020
172 991,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
47 250,0
261
Управление образования области
1 352 016,0
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 315 358,0
037
Социальная реабилитация
36 658,0
265
Управление предпринимательства и промышленности области
9 061,0
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
9 061,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
13 380 468,0
271
Управление строительства области
4 663 532,0
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
586 000,0
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
197 269,0
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 395 000,0
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры

604 151,9
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2 848 306,2
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 487 229,2
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 926,7
002
Жалпы үлгідегі медициналық -әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
427 435,8
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
109 453,0
007
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
3 825,0
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
363 237,5
015
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) жүйкесі бұзылған мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
253 074,2
018
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер есебiнен үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
43 036,0
037
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нысаналы ағымдағы трансферттері
172 991,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
47 250,0
261
Облыстың білім басқармасы
1 352 016,0
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
1 315 358,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
36 658,0
265
Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
9 061,0
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
9 061,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
13 380 468,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 663 532,0
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
586 000,0
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
197 269,0
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
3 395 000,0
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері

2 135 735,3
011
Государственная поддержка повышения урожайности и качества производимых сельскохозяйственных культур
1 143 629,0
013
Субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства
1 193 939,0
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
3 631,5
020
Удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ
2 395 630,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение противоэпизоотических мероприятий
191 390,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 995,0
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов
ветеринарного назначения для проведения
идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их
транспортировка (доставка) местным исполнительным
органам районов (городов
областного значения)
94 138,0
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
19 314,0
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
69 870,0
099
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
69 870,0
271
Управление строительства области
933 531,0
029
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие объектов водного хозяйства
933 531,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1 118 485,9
267
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
40 891,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере государственного архитектурно-строительного контроля
38 101,0
003
Капитальные расходы государственных органов
2 790,0
271
Управление строительства области
892 918,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
41 063,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
786 855,9
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
65 000,0
272
Управление архитектуры и градостроительства области
184 676,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
26 548,0
004
Капитальные расходы государственных органов
1 509,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
80 650,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
75 969,0
12
Транспорт и коммуникации
5 586 925,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области

2 135 735,3
011
Өндірілетін ауыл шаруашылығы дақылдарының шығындылығы мен сапасын арттыруды мемлекеттік қолдау
1 143 629,0
013
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау
1 193 939,0
018
Пестицидтердi (улы химикаттарды) залалсыздандыру
3 631,5
020
Көктемгі егіс және егін жинау жұмыстарын жүргізу үшін қажетті жанар-жағар май және басқа да тауар-материалдық құндылықтарының құнын арзандату
2 395 630,0
026
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
191 390,0
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызмет көрсету
2 995,0
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiрудi жүргiзу үшiн ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарларға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергiлiктi атқарушы органдарына тасымалдау (жеткiзу)
94 138,0
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
19 314,0
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
69 870,0
099
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ауылдық елді мекендер саласының мамандарын әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
69 870,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
933 531,0
029
Су шаруашылығының объектілерін дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
933 531,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1 118 485,9
267
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
40 891,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 101,0
003
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
2 790,0
271
Облыстың құрылыс басқармасы
892 918,9
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
41 063,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
786 855,9
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
65 000,0
272
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
184 676,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 548,0
004
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 509,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
80 650,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
75 969,0
12
Көлiк және коммуникация
5 586 925,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы

5 352 885,3
Целевые текущие трансферты
3 235 686,7
в том числе:
Управление образования области
782 320,8
На капитальный ремонт объектов образования
651 747,0
На развитие лыжного спорта
10 800,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
11 403,3
На содержание вновь вводимых объектов образования
108 370,5
Управление координации занятости и социальных программ области
47 250,0
На оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
28 894,0
На оплату за учебу в колледжах студентам из малообеспеченных семей Акмолинской области и многодетных семей сельской местности Акмолинской области
18 356,0
Управление строительства области
786 855,9
На капитальный ремонт объектов водоснабжения
786 855,9
Управление культуры
73 295,0
На капитальный ремонт объектов культуры
73 295,0
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
519 000,0
На благоустройство города Кокшетау
215 000,0
На функционирование систем водоснабжения и водоотведения
98 000,0
На обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий
206 000,0
Управление архитектуры и градостроительства области
80 650,0
На разработку и корректировку генеральных планов и проектов детальной планировки населенных пунктов
80 650,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
946 315,0
На ремонт автомобильных дорог и разработку проектно-сметной документации
946 315,0
Целевые трансферты на развитие
2 117 198,6
в том числе:
Управление строительства области
1 530 529,6
На строительство и реконструкцию объектов образования
823 207,6
На развитие систем водоснабжения
270 561,0
На развитие объектов спорта
133 990,0
На строительство коммунального рынка в городе Кокшетау
65 000,0
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
197 269,0
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-
коммуникационной инфраструктуры
40 502,0
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
60 160,0
На развитие транспортной инфраструктуры
60 160,0
Управление энергетики и коммунального хозяйства области
450 540,0
На развитие коммунального хозяйства
150 390,0
На увеличение уставного капитала юридических лиц
300 150,0
Управление архитектуры и градостроительства области
75 969,0
На создание автоматизированной информационно-графической системы государственного градостроительного кадастра города Кокшетау
75 969,0

5 352 885,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 235 686,7
оның iшiнде:
Облыстың бiлiм беру басқармасы
782 320,8
Бiлiм беру нысандарының күрделi жөндеуіне
651 747,0
Шаңғы спортының дамуына
10 800,0
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
11 403,3
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға
108 370,5
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
47 250,0
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және мүгедектерiне коммуналдық қызметтер көрсетуге арналған шығыстарды төлеу үшiн әлеуметтiк көмек көрсетуге
28 894,0
Ақмола облысының аз қамтылған отбасыларының колледждерде оқитын студенттерiнiң және Ақмола облысының селолық жерлердегi көп балалы отбасыларының оқу ақысын төлеуге
18 356,0
Облыстың құрылыс басқармасы
786 855,9
Сумен қамтамасыз ету объектiлерiнiң күрделі жөндеуіне
786 855,9
Облыстың мәдениет басқармасы
73 295,0
Мәдениет беру объектілерін күрделі жөндеуге
73 295,0
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
519 000,0
Көкшетау қаласын абаттандыруға
215 000,0
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
98 000,0
Жылумен қамтамасыз ету кәсiпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге
206 000,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
80 650,0
Елді мекендердің Бас жоспарларын және бөлігін жоспарлау жобаларын дайындауға және түзетуге
80 650,0
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
946 315,0
Автожолдар учаскелерін жөндеуге және жобалау - сметалық құжаттамасын дайындау
946 315,0
Нысаналы даму трансферттерi
2 117 198,6
оның iшiнде:
Облыстың құрылыс басқармасы
1 530 529,6
Бiлiм беру объектiлерiнiң құрылысына және қайта жөндеуге
823 207,6
Сумен қамтамасыз етуді дамытуға
270 561,0
Спорт объектiлерiн дамытуға
133 990,0
Көкшетау қаласындағы коммуналдық базардың құрылысына
65 000,0
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
197 269,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
40 502,0
Облыстың жолаушылар көлiгi және автомобильдер жолдары басқармасы
60 160,0
Көліктік инфрақұрылымды дамытуға
60 160,0
Облыстың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
450 540,0
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға
150 390,0
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайтуға
300 150,0
Облыстың сәулет және қала құрылысы басқармасы
75 969,0
Көкшетау қаласы мемлекеттiк қала құрылысы кадастрының автоматтандырылған ақпараттық-графикалық жүйесiн құруға
75 969,0