О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 22 декабря 2010 года № С-42/16 "О городском бюджете на 2011-2013 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 7 апреля 2011 года № С-45/5. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау 14 апреля 2011 года № 1-1-142. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2013 года № 06-02/109а)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 30.04.2013 № 06-02/109а).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № С-42/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №1-1-136, опубликовано 20 января 2011 года в газете «Көкшетау» и 20 января 2011 года в газете «Степной маяк») следующие изменения и дополнения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры «12 147 126» заменить цифрами «12 803 888,5»;
цифры «4 937 831» заменить цифрами «5 399 831»;
цифры «6 217 126» заменить цифрами «6 411 888,5»;
в подпункте 2) пункта 1:
цифры «12 862 195» заменить цифрами «13 891 174,3»;
в подпункте 3) пункта 1:
цифры «-142 748» заменить цифрами «-136 516»;
цифры «11 572» заменить цифрами «17 804»;
в подпункте 4) пункта 1:
цифры «105 000» заменить цифрами «116 000»;
в абзаце втором подпункта 4) пункта 1:
цифры «105 000» заменить цифрами «116 000»;
в подпункте 5) пункта 1:
цифры «-677 321» заменить цифрами «-1 066 769,8»;
в подпункте 6) пункта 1:
цифры «677 321» заменить цифрами «1 066 769,8»;
в пункте 5:
цифры «205 273» заменить цифрами «251 142»;
дополнить абзацем седьмым следующего содержания:
«30 995 тысяч тенге – на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию, учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования»;
дополнить абзацем восьмым следующего содержания:
«14 874 тысячи тенге – на содержание вновь вводимых объектов»;

Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-42/16 "2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 7 сәуірдегі № С-45/5 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 14 сәуірде № 1-1-142 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 06-02/109а хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 30.04.2013 № 06-02/109а хатымен).
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасы мен 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-42/16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-136 тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2011 жылғы 20 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасында:
«12 147 126» сандары «12 803 888,5» сандарына ауыстырылсын;
«4 937 831» сандары «5 399 831» сандарына ауыстырылсын;
«6 217 126» сандары «6 411 888,5» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 2) тармақшасында:
«12 862 195» сандары «13 891 174,3» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасында:
«-142 748» сандары «-136 516» сандарына ауыстырылсын;
«11 572» сандары «17 804» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасында:
«105 000» сандары «116 000» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 4) тармақшасындағы екінші азат жолында:
«105 000» сандары «116 000» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 5) тармақшасында:
«-677 321» сандары «-1 066 769,8» сандарына ауыстырылсын;
1 тармақтың 6) тармақшасында:
«677 321» сандары «1 066 769,8» сандарына ауыстырылсын;
5 тармақта:
«205 273» сандары «251 142» сандарына ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жетінші азат жолмен толықтырылсын:
«30 995 мың теңге – мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға»;
келесі мазмұндағы сегізінші азат жолмен толықтырылсын:
«14 874 мың теңге - жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстау»;

пункт 7 дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«Учесть, что в городском бюджете на 2011 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств Республиканского бюджета на социальное обеспечение населения в сумме 14 746 тысяч тенге, в том числе:
2 100 тысяч тенге – на частичное субсидирование заработной платы;
12 646 тысяч тенге – на создание центров занятости»;
в пункте 8:
цифры «4 231 830» заменить цифрами «4 365 977,5»;
в подпункте 1) пункта 8:
цифры «3 793» заменить цифрами «4 058,5»;
цифры «1 972» заменить цифрами «2 237,5»;
в подпункте 2) пункта 8:
цифры «4 228 037» заменить цифрами «4 361 919»;
цифры «318 010» заменить цифрами «451 892»;
в пункте 11:
цифры «478 572» заменить цифрами «515 472»;
цифры «467 000» заменить цифрами «503 900»;
приложение 1 к решению Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2011 - 2013 годы» от 22 декабря 2010 года № С-42/16 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-1-136, опубликовано 20 января 2011 года в газете «Көкшетау» и 20 января 2011 года в газете «Степной маяк»), изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель 45-ой сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                Ж. Балгабаев
«СОГЛАСОВАНО»:
И.о акима
города Кокшетау                            Ж.Естенов
Начальник государственного
учреждения «Отдел финансов
города Кокшетау                            О.Идрисов
Начальник государственного
учреждения «Отдел экономики и
бюджетного планирования
города Кокшетау»                           А.Омарова
Приложение 1
к решению Кокшетауского городского маслихата

7 тармақ келесі мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
«2011 жылға арналған қалалық бюджетте Республикалық бюджет қаражаттары есебінен халықты әлеуметтік қамтамасыз ету саласына ағымдағы мақсатты трансферттерден 14 746 мың теңге қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
2 100 мың теңге – жалақының ішінара субсидиялау;
12 646 мың теңге – жұмыспен қамту орталықтарын құру»;
8 тармақта:
«4 231 830» сандары «4 365 977,5» сандарына ауыстырылсын;
8 тармақтың 1) тармақшасында:
«3 793» сандары «4 058,5» сандарына ауыстырылсын;
«1 972» сандары «2 237,5» сандарына ауыстырылсын;
8 тармақтың 2) тармақшасында:
«4 228 037» сандары «4 361 919» сандарына ауыстырылсын;
«318 010» сандары «451 892» сандарына ауыстырылсын;
11 тармақта:
«478 572» сандары «515 472» сандарына ауыстырылсын;
«467 000» сандары «503 900» сандарына ауыстырылсын;
Көкшетау қалалық мәслихатының «2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № С-42/16 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-136 тіркелген, 2011 жылғы 20 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және 2011 жылғы 20 қаңтарда «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының
45-ші сессияның төрағасы                   Ж. Балғабаев
«КЕЛІСІЛДІ»:
Көкшетау қаласы әкімінің м.а               Ж.Естенов
«Көкшетау қаласының қаржы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Ө.Ыдырысов
«Көкшетау қаласының экономика
және бюджетті жоспарлау бөлімі»
мемлекеттік мекмесінің бастығы             А.Омарова
Көкшетау қалалық мәслихатының
2011 жылғы 7 ақпандағы № С-45/5 шешіміне қосымша
Көкшетау қалалық мәслихатының
"2011-2013 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы"

89345,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
12516,0
4
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
4902,0
5
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17215,0
7
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
671,0
15
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
42336,0
20
Обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
11705,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
275307,0
37
Строительство и реконструкция объектов образования
275307,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
380703,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
334890,0
2
Программа занятости
46065,0
4
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта в  сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
3808,0
5
Государственная адресная социальная помощь
16397,0
6
Жилищная помощь
44640,0
7
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
78068,0
10
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2250,0
13
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
24213,0
14
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52740,0
16
Государственные пособия на детей до 18 лет
12555,0
17
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41508,0
23
Обеспечение деятельности центров занятости
12646,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
45813,0
1
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44209,0
11
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1274,0
21
Капитальные расходы государственных органов
330,0
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
5395459,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5000,0
31
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
5000,0

89345,0
1
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12516,0
4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
4902,0
5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17215,0
7
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
671,0
15
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына  ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
42336,0
20
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз ету
11705,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
275307,0
37
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
275307,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
380703,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
334890,0
2
Еңбекпен қамту бағдарламасы
46065,0
4
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет және спорт мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
3808,0
5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
16397,0
6
Тұрғын үй көмегі
44640,0
7
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
78068,0
10
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2250,0
13
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
24213,0
14
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52740,0
16
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
12555,0
17
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
41508,0
23
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
12646,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
45813,0
1
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44209,0
11
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1274,0
21
Мемлекеттік органдардың күрделі шығындары
330,0
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
5395459,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5000,0
31
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
5000,0