О внесении изменений в решение Степногорского городского маслихата от 23 декабря 2010 года № 4С-36/2 "О бюджете города на 2011-2013 годы"
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 4 ноября 2011 года № 4С-45/3. Зарегистрировано Управлением юстиции города Степногорска Акмолинской области 10 ноября 2011 года № 1-2-149. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 5 марта 2013 года № 05-03ш/52)
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято (письмо Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 05.03.2013 № 05-03ш/52).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», решением Акмолинского областного маслихата от 28 октября 2011 года № 4С-38-2 «О внесении изменений и дополнения в решение Акмолинского областного маслихата от 10 декабря 2010 года № 4С-29-2 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы», Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Степногорского городского маслихата «О бюджете города на 2011-2013 годы» от 23 декабря 2010 года № 4С-36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-2-137, опубликовано в газетах «Степногорск ақшамы» и «Вечерний Степногорск» 3 февраля 2011 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
«1) доходы - 7 464 856,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2 112 064 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 37 636 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 65 000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 250 156,5 тысяч тенге;
2) затраты - 7 533 111,3 тысяч тенге;»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       С.Гамастинов
Секретарь городского
маслихата                                  Г.Копеева
СОГЛАСОВАНО
Аким города Степногорска                   А.Никишов
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 4 ноября
2011 года № 4С-45/3
Приложение 1 к решению
Степногорского городского
маслихата от 23 декабря
2010 года № 4С-36/2
Бюджет города на 2011 год
Категория
Сомасы
Класс
Подкласс
1
2
3
4
5
ДОХОДЫ

Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-36/2 "2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2011 жылғы 4 қарашадағы № 4С-45/3 шешімі. Ақмола облысы Степногорск қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 қарашада № 1-2-149 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 наурыздағы № 05-03ш/52 хаты)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды (Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 05.03.2013 № 05-03ш/52 хаты).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына, Ақмола облыстық мәслихатының 2011 жылғы 28 қазандағы № 4С-38-2 «Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 10 желтоқсандағы № 4С-29-2 «2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» шешіміне сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Степногорск қалалық мәслихатының 2010 жылғы 23 желтоқсандағы № 4С-36/2 «2011-2013 жылдарға арналған қала бюджеті туралы» (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-2-137 болып тіркелген, 2011 жылғы 3 ақпандағы «Степногорск ақшамы» және «Вечерний Степногорск» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда баяндалсын:
«1) кірістер – 7 464 856,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 112 064 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 37 636 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 65 000 мың теңге;
трансферттерден түсімдері бойынша – 5 250 156,5 мың теңге;
2) шығындар – 7 533 111,3 мың теңге;»;
көрсетілген шешімінің 1457 қосымшалары осы шешімінің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Гамастинов
Қалалық мәслихатының
хатшысы                                    Ғ.Көпеева
КЕЛІСІЛДІ
Степногорск қаласының әкімі                А.Никишов
Степногорск қалалық
мәслихатының 2011 жылғы
4 қарашадағы № 4С-45/3
шешіміне 1 қосымша
Степногорск қалалық
мәслихатының 2010 жылғы
23 желтоқсандағы № 4С-36/2
шешіміне 1 қосымша
2011 жылға арналған қала бюджеті
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
1
2
3
4
5
КІРІСТЕР

2808
На создание центра занятости
10180
На предоставление субсидий на переезд
640
На частичное субсидирование заработной платы
1888
на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой отечественной войны на расходы за коммунальные услуги
2733
Отдел образования
На оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
8192
На обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
8800
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
22363
На ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот), и ребенка (детей) оставшихся без попечения родителей
17002
На увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям и воспитателям дошкольных организаций образования
17826
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования (мини-центры)
2842
На создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования
5411,9
Отдел строительства
На строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
61572,5
На развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
18591,5
Строительство детского сада на 280 мест в городе Степногорске Акмолинской области
200 000,0
Разработка ПСД и проведение ГЭ по проекту реконструкции водоочистных сооружений Сопка-305, город Степногорск
47800
Реконструкция магистрального водовода водохранилище Селетинское – город Степногорск и насосной станции 1-го подъема 2 очередь город Степногорск
2476000

2808
Жұмыспен қамту орталығын құру
10180
Жолға жәрдемақы ұсыну
640
Еңбекақыға аздап жәрдем көрсету
1888
Ұлы Отан соғысына қатысқандарға және оның мүгедектеріне коммуналдық шығындарды өтеуден әлеуметтік көмек көрсетуге
2733
Білім бөлімі
Негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердiң физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыруға
8192
Үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге
8800
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
22363
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
17002
Білім ұйымдарының мектепке дейінгі тәрбиелеушілеріне және мектеп мұғалімдеріне біліктілік санатына қосымша еңбекақының көлемін ұлғайту
17826
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардың (шағын-
орталықтар) мемлекеттік білім беру тапсырмасын іске асыруына
2842
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және орнын толтырушы құралдармен қамтамасыз етуге
5411,9
Құрылыс бөлімі
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға
61572,5
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға
18591,5
Ақмола облысы Степногорск қаласында 280 орындық балабақша салу
200 000,0
Степногорск қаласы 305-шоқы сутазартқыш құрылғыны қайта құры жобасы бойынша МС өткізу және ЖСҚ әзірлеу
47800
Степногорск қаласындағы Селеті су қоймасының магистральды су ағызғысын және Степногорск қаласы 1 ерлеу сорғыш станциясының 2-і кезегін қайта жаңарту
2476000

Реконструкция магистрального водовода водохранилище Селетинское – город Степногорск и насосной станции 1-го подъема 1 очередь город Степногорск
562000
Реконструкция системы водоснабжения промышленной зоны город Степногорска Акмолинской области
1015000
Реконструкция систем водоснабжения и водоотведения город Степногорска
500000
Отдел ветеринарии и сельского хозяйства
На проведение противоэпизоотических мероприятий

Степногорск қаласындағы Селеті су қоймасының магистральды су ағызғысын және Степногорск қаласы 1 ерлеу сорғыш станциясының 1-і кезегін қайта жаңарту
562000
Ақмола облысы Степногорск қаласының өнеркәсіп аймағының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту
1015000
Степногорск қаласының сумен жабдықтау және су жүргізу жүйесін қайта жаңарту
500000
Ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
Эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге