О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 22 декабря 2010 года № 4С-29-1 "О бюджете района на 2011-2013 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31 августа 2011 года № 4С36-1. Зарегистрировано Управлением юстиции Егиндыкольского района Акмолинской области 12 сентября 2011 года № 1-8-115. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18 апреля 2013 года № 44)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 18.04.2013 № 44).
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2011-2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 4С29-1 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-8-104, опубликованное 1 марта 2011 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2011-2013 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы – 994295,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 74365 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1135 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4500 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 914295,9 тысяч тенге;
2) затраты – 1019874,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19787,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 20796,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1009 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -100 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -45266,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45266,8 тысяч тенге:
поступление займов – 14243 тысяч тенге;
погашение займов – 1009 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 32032,8 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в бюджете района на 2011 год предусмотрены трансферты из областного бюджета в общей сумме 60000,9 тысяч тенге, из них:

Аудандық мәслихаттың 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С29-1 "Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 тамыздағы № 4С 36-1 шешімі. Ақмола облысы Егіндікөл ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 қыркүйекте № 1-8-115 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 сәуірдегі № 44 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 18.04.2013 № 44 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихаттың «Ауданның 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 4С29-1 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-8-104 тіркелген, 2011 жылғы 1 наурызда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. Ауданның 2011 – 2013 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес бекітілсін, соның ішінде 2011 жылына арналған келесі көлемінде:
1) түсімдер – 994295,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 74365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1135 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 914295,9 мың теңге;
2) шығындар – 1019874,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 19787,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 20796,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1009 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – -100 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 45266,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 45266,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 14243 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 1009 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 32032,8 мың теңге.»;
5 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. 2011 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджеттен жалпы сомасы 60000,9 мың теңге трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

целевые текущие трансферты в сумме 60000,9 тысяч тенге, в том числе:
136,1 тысяча тенге – на оказание социальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги;
46864,8 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта объектов образования;
13000 тысяч тенге – на проведение капитального ремонта объектов культуры.
Распределение указанных трансфертов по государственным учреждениям определяется постановлением акимата района.»;
дополнить пунктом 6-2 следующего содержания:
«6-2. Предусмотреть в бюджете района на 2011 год возврат трансфертов на компенсацию потерь областного бюджета, в связи с упразднением ревизионных комиссий районных (городских) маслихатов в сумме 605 тысяч тенге.»;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Джусупова
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского
района                                     Б.Султанов
Приложение к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 31 августа
2011 года № 4С36-1
Бюджет района на 2011 год
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
I. Доходы

нысаналы ағымдағы трансферттер 60000,9 мың теңге сомасында, оның ішінде:
136,1 мың теңге – Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне коммуналдық қызмет шығындары үшін әлеуметтік көмек көрсетуге;
46864,8 мың теңге – білім беру объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге;
13000 мың теңге – мәдениет объектілеріне күрделі жөндеу жүргізуге.
Көрсетілген трансферттерді мемлекеттік мекемелерге бөлу аудан әкімдігінің қаулысымен анықталады.»;
келесі мазмұндағы 6-2 тармақпен толықтырылсын:
«6-2. 2011 жылға арналған аудан бюджетіндегі аудандық (қалалық) мәслихаттардың тексеру комиссияларының таратылуына байланысты, облыстық бюджеттің ысарабын өтеуге арналған 605 мың теңге сомасында трансферттердің қайтарылуы қарастырылсын.»;
көрсетілген шешімінің 1 қосымшаны осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Джусупова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының
әкімі                                      Б.Сұлтанов
Егіндікөл аудандық
мәслихатының 2011 жылғы
31 тамыздағы № 4С36-1
шешіміне қосымша
Ауданның 2011 жылға арналған бюджет
Санаттар
Сома
Сыныптар
Сыныпша
I. Түсімдер