Об установлении квоты рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Енбекшильдерском районе
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 29 июня 2011 года № А-6/182. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 12 июля 2011 года № 1-10-143. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 22 апреля 2016 года № а-4/73
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 22.04.2016 № а-4/73 (вводится в действие со дня подписания)
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 5-5 и 5-6 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Енбекшильдерском районе в размере один процент от общей численности рабочих мест.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Енбекшильдерского района Шаяхметова К.Ш.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Т. Хамитов

Еңбекшілдер ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 29 маусымдағы № А-6/182 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 12 шілдеде № 1-10-143 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № а-4/73 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 22.04.2016 № а-4/73 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5-5) және 5-6)–тармақшаларына сәйкес, Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Еңбекшілдер ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота, жұмыс орындарының жалпы санының бір пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Еңбекшілдер ауданы әкімінің орынбасары Қ.Ш. Шаяхметовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Хамитов