О внесении изменений и дополнения в решение Зерендинского районного маслихата от 21 декабря 2010 года № 36-234 "О бюджете Зерендинского района на 2011-2013 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 25 марта 2011 года № 37-245. Зарегистрировано Управлением юстиции Зерендинского района Акмолинской области 30 марта 2011 года № 1-14-157. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 2 мая 2013 года № 103)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 02.05.2013 № 103).
В соответствии с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 36-234 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-150, опубликовано 14 января 2011 года в газете «Зеренді») следующие изменения и дополнение:
1) в подпункте 2 пункта 1:
цифры «2 715 586» заменить на цифры «3 056 198,9»,
в подпункте 5:
цифры «-29 555» заменить на цифры «-370 167,9»;
в подпункте 6:
цифры «29 555» заменить на цифры «370 167,9»;
цифры «0» заменить на цифры «340 612,9»
2) дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
«За счет остатков бюджетных средств 2010 года отделу экономики и финансов обеспечить своевременный возврат в областной бюджет неиспользованных сумм целевых трансфертов, выделенных из республиканского и областного бюджетов в сумме 11 362,9 тысяч тенге, в том числе возврат специалистами прибывшими для работы и проживания в сельские населенные пункты подъемных пособий в сумме 362,9 тысяч тенге, в связи с невыполнением договорных обязательств».
2. Приложения 1, 7 к решению Зерендинского районного маслихата «О бюджете Зерендинского района на 2011-2013 годы» от 21 декабря 2010 года № 36-234 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-14-150, опубликовано 14 января 2011 года в газете «Зеренді») изложить в новой редакции согласно приложений 12 к настоящему решению.

Зеренді аудандық мәслихатының 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-234 "Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2011 жылғы 25 наурыздағы № 37-245 шешімі. Ақмола облысы Зеренді ауданының Әділет басқармасында 2011 жылғы 30 наурызда № 1-14-157 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2013 жылғы 2 мамырдағы № 103 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 02.05.2013 № 103 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабының 1 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихаттың «Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-234 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-150 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақтың 2 тармақшасында:
«2 715 586» саны «3 056 198,9» санымен ауыстырылсын;
5 тармақшада:
«-29 555» саны «-370 167,9» санымен ауыстырылсын;
6 тармақшада:
«29 555» саны «370 167,9» санымен ауыстырылсын;
«0» саны «340 612,9» санымен ауыстырылсын;
2) келесі мазмұндағы 5-1 тармақпен толықтырылсын:
«2010 жылғы бюджет қаражатының қалдықтары есебінен экономика және қаржы бөлімі облыстық бюджетке республикалық және облыстық бюджеттерден бөлінген нысаналы трансферттердің қолданылмаған 11 362,9 мың теңге сомасының уақытылы қайтарылуын және ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшiн келген мамандарға бөлінген 362,9 мың теңге сомасындағы қолдау жәрдемақылардың келісім - шарттағы міндеттемелердің орындалмауына байланысты қайтарылуын қамтамасыз етсін»;
2. Зеренді аудандық мәслихатының «Зеренді ауданының 2011-2013 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2010 жылғы 21 желтоқсандағы № 36-234 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-14-150 тіркелген, 2011 жылғы 14 қаңтарда «Зеренді» газетінде жарияланған) шешімнің 1, 7 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.