О внесении изменений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2011 год"
Решение маслихата Актюбинской области от 7 декабря 2011 года № 436. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 14 декабря 2011 года № 3381. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17 мая 2021 года № 43
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 17.05.2021 № 43 (вводится в действие с 01.01.2022).
В соответствии с пунктом 9 статьи 495 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 99 -IV "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый Кодекс) и пунктом 5 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 337 "О повышении ставок платы за эмиссии в окружающую среду на 2011 год" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3349, опубликованное в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник" от 6 января 2011 года № 1-2) следующие изменения:
в заголовке решения, в пунктах 1, 2 решения, а также в названии Приложения к решению слова "на 2011 год" - исключить.
2. Настоящее решение маслихата вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2012 года.
Председатель сессии
областного маслихата
Секретарьобластного маслихата
Л.ЖАЗЫКОВА Б.УРДАБАЕВ

"2011 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 7 желтоқсандағы № 436 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 14 желтоқсанда № 3381 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2021 жылғы 17 мамырдағы № 43 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Ақтөбе облыстық мәслихатының 17.05.2021 № 43 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
"Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 99-IV Кодексiнің 495-бабының 9-тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 5-тармағына сәйкес, облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "2011 жылға арналған қоршаған ортаға эмиссиялар үшін төлемақы ставкаларын арттыру туралы" облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 337 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3349 тіркелген, 2011 жылғы 6 қаңтардағы "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінің № 1-2 жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
шешімнің тақырыбындағы, шешімнің 1, 2 тармақтарындағы, сонымен қатар шешімнің Қосымшасының атауындағы "2011 жылға арналған" сөзі – алынып тасталсын.
2. Мәслихаттың осы шешімі алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2012 жылғы 1 қаңтардан басталған құқықтық қатынастарға қолданылады.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрайымы
Облыстықмәслихаттың хатшысы
Л.ЖАЗЫҚОВА Б.ОРДАБАЕВ