О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 22 декабря 2010 года № 301 "О бюджете города Актобе на 2011-2013 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 22 июля 2011 года № 365. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 10 августа 2011 года № 3-1-156. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 1 марта 2012 года № 01-1/465
Сноска. Утратило силу в связи истечением срока действия - письмо маслихата города Актобе Актюбинской области от 01.03.2012 № 01-1/465.
В соответствии с пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV, решением Актюбинского областного маслихата от 13 июля 2011 года № 390 «О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 13 декабря 2010 года № 333 «Об областном бюджете на 2011-2013 годы» маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2011 - 2013 годы» от 22 декабря 2010 года № 301 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2011 года за № 3-1-147, опубликованные в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 18 января 2011 года № 7-8) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «26 223 990, 1» заменить цифрами «27 939 768, 9»
в том числе по:
налоговым поступлениям цифры «12 509 028,0» заменить цифрами «12 859 028,0»;
поступлениям от продажи основного капитал цифры «668 000,0» заменить цифрами «983 900,0»;
поступлениям трансфертов цифры «12 886 837,1» заменить цифрами «13 936 715, 9»;
в подпункте 2):
затраты цифры «28 419 098,4» заменить цифрами «29 768 048, 9»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры «70 000» заменить цифрами «120 928, 3»,
в том числе:
приобретение финансовых активов цифры «70 000» заменить цифрами «121 758,1»;
и дополнить абзацем следующего содержания:
«Поступления от продажи финансовых активов государства - 829,8 тысяч тенге»;
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры «-2 265 108,3» заменить цифрами «-1 949 208, 3»;
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры «2 265 108,3» заменить цифрами «1 949 208,3».

"2011-2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 22 шілдедегі № 365 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2011 жылғы 10 тамызда № 3-1-156 тіркелді. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 1 наурыздағы № 01-1/465 хаты
Ескерту. Орындалу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012.03.01 № 01-1/465 Хаты.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына және 106 бабының 4 тармағына, «2011 – 2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы» облыстық мәслихаттың 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011 жылғы 13 шілдедегі № 390 шешіміне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2011 - 2013 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 22 желтоқсандағы № 301 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2011 жылғы 10 қаңтардағы № 3-1-147 санымен тіркелген, 2011 жылғы 18 қаңтардағы № 7-8 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «26 223 990,1» сандары «27 939 768,9» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер «12 509 028,0» сандары «12 859 028,0» сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер «668 000,0» сандары «983 900,0» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі «12 886 837,1» сандары «13 936 715,9» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «28 419098,4» сандары «29 768048,9» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо «70 000,0» сандары «120 928, 3» сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «70 000,0» сандары «121 758,1» сандарымен ауыстырылсын;
және келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 829,8 мың теңге»;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы «-2 265 108,3» сандары «-1 949 208,3» сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру «2 265 108,3» сандары «1 949 208,3» сандарымен ауыстырылсын.

«14 566 тысяч тенге - на развитие объектов сельского хозяйства».
4) Приложение 1 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2011 года.
Председатель сессии              Секретарь маслихата
маслихата города Актобе                города Актобе
М. Абдрахманова                    С. Шинтасова
Приложение 1
к решению очередной
тридцать второй сессии
маслихата города Актобе

«Ауыл шаруашылығы объектілерін дамытуға – 14 566 мың теңге».
4) Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2011 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық мәслихатының          Ақтөбе қалалық
сессия төрағасы             мәслихатының хатшысы
М. Абдрахманова                 С. Шынтасова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
кезекті отыз екінші сессиясының