Об образовании избирательных участков по городу Актобе
Решение акима города Актобе Актюбинской области от 21 ноября 2011 года № 25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 22 ноября 2011 года № 3-1-162. Утратило силу решением акима города Актобе Актюбинской области от 30 сентября 2013 года № 5
Сноска. Утратило силу решением акима города Актобе Актюбинской области от 30.09.2013 № 5.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 «О выборах в Республике Казахстан», статьями 3337 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», в целях создания максимального удобства для избирателей аким города РЕШИЛ:
1. Для проведения голосования и подсчета голосов образовать избирательные участки по городу Актобе согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Шериязданова А.Т.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города                                Н.Абдибеков
Согласовано:
Председатель Актюбинской
городской избирательной комиссии           М.Таджибаева
ПРИЛОЖЕНИЕ
к решению акима города
от 21 ноября 2011 г.
№ 25
Избирательный участок № 539 г.Актобе, ул.Шевченко, 34
ДО «Урпак» № 30
ул.Алматинская № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16;
ул.Зинченко № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 113, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 129А, № 129Б, № 131, № 133, № 135, № 135А, № 135Б, № 137, № 139, № 141, № 145, № 147, № 149, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159, № 161, № 163, № 165, № 167, № 169, № 171, № 173, № 175, № 177, № 563;
ул.Маяковского № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21;
ул.Суворова № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17;
ул.Гоголя № 42, № 42А, № 44, № 46, № 48, № 50, № 50А, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 74А, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 88А, № 90, № 92, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 106, № 108, № 110, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142, № 144;
ул.Эмбенская № 51, № 53, № 55, № 55А, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 74А, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 80А, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 88А, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 99А, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 128А, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 164; № 166, № 168, № 170;

Ақтөбе қаласы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы
Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласының әкімінің 2011 жылғы 21 қарашадағы № 25 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінде 2011 жылғы 22 қарашада № 3-1-162 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімінің 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының әкімінің  30.09.2013 № 5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 «Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Конституциялық Заңының 23 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 3337 баптарына сәйкес, сайлаушыларға барынша қолайлы жағдай жасау мақсатында қала әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Дауыс беруді өткізу және дауыстарды санау үшін Ақтөбе қаласы бойынша қосымшаға сәйкес сайлау учаскелері құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы А.Т. Шерияздановқа жүктелсін.
3. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап күшіне енеді.
Қала әкімі                                  Н. Әбдібеков
Келісілді:
Ақтөбе қалалық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы               М.Тәжібаева
Қала әкімінің
2011 жылғы 21 қарашадағы
№ 25 шешіміне
ҚОСЫМША
№ 539 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Шевченко көшесі, 34
№ 30 «Ұрпақ» МДҰ
Алматинская көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 12, № 14, № 16;
Зинченко көшесі № 87, № 89, № 91, № 93, № 95, № 97, № 99, № 101, № 103, № 105, № 107, № 109, № 111, № 113, № 115, № 117, № 119, № 121, № 123, № 125, № 127, № 129, № 129А, № 129Б, № 131, № 133, № 135, № 135А, № 135Б, № 137, № 139, № 141, № 145, № 147, № 149, № 151, № 153, № 155, № 157, № 159, № 161, № 163, № 165, № 167, № 169, № 171, № 173, № 175, № 177, № 563;
Маяковский көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, № 18, № 19, № 20, № 21;
Суворов көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17;
Гоголь көшесі № 42, № 42А, № 44, № 46, № 48, № 50, № 50А, № 52, № 54, № 56, № 58, № 60, № 62, № 64, № 66, № 68, № 70, № 72, № 74, № 74А, № 76, № 78, № 80, № 82, № 84, № 86, № 88, № 88А, № 90, № 92, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 106, № 108, № 110, № 112, № 114, № 116, № 118, № 120, № 122, № 124, № 126, № 128, № 130, № 132, № 134, № 136, № 138, № 140, № 142, № 144;
Ембі көшесі № 51, № 53, № 55, № 55А, № 57, № 59, № 61, № 63, № 65, № 67, № 68, № 69, № 70, № 71, № 72, № 73, № 74, № 74А, № 75, № 76, № 77, № 78, № 79, № 80, № 80А, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 86, № 87, № 88, № 88А, № 89, № 90, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 99, № 99А, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 128А, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 164; № 166, № 168, № 170;

ул.Турксиба № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 85А, № 86, № 87, № 88, № 88А, № 89, № 90, № 90А, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 98А, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171;
ул.Шевченко № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 36А;
ул.Абая № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 31, № 33, № 35, № 37, № 37А, № 39;
ул.Дубинина № 25, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 36;
ул.Лазо № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9;
ул.Гастелло № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49;
Избирательный участок № 540 г.Актобе, ул.Нефтяная, 25
Дом-интернат для престарелых и инвалидов
В границах Дома-интерната престарелых и инвалидов.
Избирательный участок № 541 г.Актобе, Юго-Запад
Областная детская клиническая больница
В границах областной детской клинической больницы.

Түрксиб көшесі № 67, № 69, № 71, № 73, № 75, № 77, № 79, № 80, № 81, № 82, № 83, № 84, № 85, № 85А, № 86, № 87, № 88, № 88А, № 89, № 90, № 90А, № 91, № 92, № 93, № 94, № 95, № 96, № 97, № 98, № 98А, № 99, № 100, № 101, № 102, № 103, № 104, № 105, № 106, № 107, № 108, № 109, № 110, № 111, № 112, № 113, № 114, № 115, № 116, № 117, № 118, № 119, № 120, № 121, № 122, № 123, № 124, № 125, № 126, № 127, № 128, № 129, № 130, № 131, № 132, № 133, № 134, № 135, № 136, № 137, № 138, № 139, № 140, № 141, № 142, № 143, № 144, № 145, № 146, № 147, № 148, № 149, № 150, № 151, № 152, № 153, № 154, № 155, № 156, № 157, № 158, № 159, № 160, № 161, № 162, № 163, № 164, № 165, № 166, № 167, № 168, № 169, № 170, № 171;
Шевченко көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 14, № 16, № 18, № 22, № 24, № 26, № 28, № 30, № 32, № 34, № 36, № 36А;
Абай көшесі № 2, № 4, № 6, № 8, № 10, № 31, № 33, № 35, № 37, № 37А, № 39;
Дубинин көшесі № 25, № 27, № 29, № 30, № 31, № 32, № 33, № 34, № 36;
Лазо көшесі № 1, № 2, № 3, № 4, № 5, № 6, № 7, № 9;
Гастелло көшесі № 1, № 3, № 5, № 7, № 9, № 11, № 13, № 15, № 17, № 19, № 21, № 23, № 25, № 27, № 29, № 31, № 33, № 35, № 37, № 39, № 41, № 43, № 45, № 47, № 49;
№ 540 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Нефтяная көшесі, 25
Қарттар және мүгедектер интернат Үйі
Қарттар және мүгедектер интернат Үйі шекарасында.
№ 541 сайлау учаскесі Ақтөбе қаласы, Оңтүстік-Батыс
Облыстық клиникалық балалар ауруханасы
Облыстық клиникалық балалар ауруханасы шекарасында.